Biri hakkınızı yese ne yaparsınız?

bir mütahit benim hakkımı yedi yaklaşık 700 tl şimdi ben bunun kapılarını ne bilim bangosunu çiziyorum her gün sizce doğrumu yanlışmı arabasını çizemiom inşaata uğramio uğrasa 5 dk sonra uok oluyo bende hergün SATILMAMIŞ olan dairelerine girip bangosunu çelik kapısını bazı kapıların anahtarlarını atıyorum 3 ay çabaladım hakkım için yapmadı vermedi bir türlü bende acımı ona böyle kusıyorum siz siz olun hak yemeyin iyi günlerde kalın kscanlar

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Yedirmem

0|1
    0|0
    • 2ay

Benim yaptığım gibimi yedirmessin ne yapardınız

• 2ay

Kardes çok uzun ya okuyamicm affet. Direk karşı çıkarım gerekirse soverim kürek vururum gelemem haksızlığa

• 2ay

Yok sorun değil okuman soruya direk cevap atman yeterliydi ki yetti işte ben öyle karşı çıkamam ben öyle bişey yapsam belki benimle beraber birçok kişi işinden olur belki mütahit işi başkasına verir o adamları düşündüğüm için vurmuyom ya yoksa bir keser alır onu beklerim 4 gözle

En İyi Erkek Görüşü

• Kapitalist köpekler işçinin hakkını hep gasp ediyor.
    Başını belaya sokma kardeşim.
    Dikkatli ol.

0|1
    0|0
    • 2ay

Yok abim 3 ay uğraştım son çare kapitalis sisteme komunizm ile cevap vermede buldum ben çiziom atiom oda işçi tutup tamir ettircek böylece İşçi dayanışması olacak ya bir fikir ver sence yaptığım doğrumu abi

• 2ay

Aslında hakkını istemek mantıklısı.
      Hak yenildiğinde insan aşırı tepki verir.
      Sen aşırı tepki verme.
      Fakat hakkını sürekli talep et.
      Kanıtlayabilme gibi bir durumun ve şahitler varsa dava et.
      Keşke yanında durup hakkını savunabilsem.

• 2ay

Uok abi hakkımı o yapmio zaten benlik bir sorun yok çokdesemde boş

Kızlar Ne Diyor 2

• puçahlaruummm

0|1
    0|0
    • 2ay

Adamı mı ben hapse girmek istemem 1 aya askerim elimden geldiğince zarar vercem bu çok zengin işçiye iş çıksın belki benim sayemde birileri evine ekmek götürür

• Bravo canım

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...