Evlenmek neden bukadar zor? Annelerimiz babalarımız zamanında da durum böylemiydi?

Kadınların erkeklerden beklentileri geçmişe göre neden çok fazla arttı? Artık kızlar hem yakışıklı hem iyi para kazanan hem kültürlü hem arabalı , hem kadının kölesi olan onun sözünden çıkmayan erkek istiyorlar. Önceki devirlerde ne güzeldi kadın kocasına her türlü boyun eğerdi, erkeğinden çok fazla beklenti içine girmez onu ezmezdi. Şimdi resmen kadınların kölesi olduk.

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• Kadınların kölesi olmadınız. Kadınlar kullanılmamak için çok fazla istek beyan ederler karsılarındaki kişiye. Mutlu olabileceği şeyler isterler. Ama erkekler kadınları mutlu etmekten ziyade üzdükleri için kadınlar intikam peşine düşer. Genel olarak boyle olur yanı. Ben bir kadın olarak evleneceğim kişide somut olarak , sağlam bir iş ararım. Soyut olarak sadakat guven saygı gibi temel seylerı beklerım.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• annelerin babaların zamanında okumak veya bir kariyer olmadıgı için 13 yaşında evlenip çalışmayı tercih etmişler ev desen adam 2 günde yapıyor araba zaten ne haddine kadında zaten makyaja giysiye para harcamıyor elektrik zaten yok akşamları olmasada olur zaten günlük aktiviteni yaptıktan sonra yatıp erkenden kalkıyosun senin anlıyacağın azizim hayat onlara güzelmiş dert yok tasa yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Çünkü annelerimiz o zamanlar azla yetinebiliyordu belki şimdi bizler ise evlenirken onu da istiyorum bunu da istiyorum o da olsun bu da olsun! Kimse demiyor ki az olsun ama ekmeğim tatlı olsun!

0|0
    0|0
  • Gün gelir devran döner, önceden erkeklerim kadın seçme hakkı vardı kadınlar erkek bekliyorlardı şimdi seçilmeyi bekliyorsunuz ne güzel hahahsh

0|0
    0|0
  • Kadının boyun egmesını beklıyorsan daha cok beklersın. Elestırebılırsın ederın kadar ıste de hadı anlarım guzelse yakısıklı ıstesın okuduysa kendı gıbı kulturlu ıstıyorsa haklıdır ama boyun egmek? asla!

0|0
    0|0
  • öyle olmayan kadında çok hatta hiç evlenmeyi düşünmeyen ben misal konuşulduğunda bile tedirgin oluyorum

0|0
    0|0
  • kimse kimseye boyun eğmesin

0|0
    0|0
  • Akıllandık oloooom 😂

0|0
    0|0
  • Evlenmek kolay da yürütmek zor

0|0
    0|0
  • Zor gerçekten

0|0
    0|0
  • Bekaar takıl sende

0|0
    0|0
  • Aynen öyle çoook fark var şimdili gençler çok farklı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Zamanında kadına evlenmek istiyor musun diye soran mı vardı kardeşim.. Kadınların sömürüldüğü, köle olmasını ben istemem bu devirde. Evleneceği kişiye değer verip, saygı gösterene kadın her türlü hizmetini yapar yine merak etme. Para pul gösteriş derdi olanlardan uzak dur biraz.

0|0
    0|0
  • Beni gerçekten seven biri her halimle kabul eder onun dışında yoksa beni gerçekten sevdiğine inanmam. Benim annem babama kaçtığın'da işşizin biriydi parası yoktu hatta babam anneme sormuş evlenmeye razı mısın biliyorsun halimi diye annem'de ' önemli değil mutluluk olsun ' demiş :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...