Korkmamamız Gereke Yerde Neden Korkuyoruz, Bu Korkuyu Yenmek İçin Ne Yapmamız Gerekiyor?

Günün geç olduğu ve Vücudumda yorgunluk denen tepkinin bastırdığı her anda karşılaştığım bir durum beni bazı doğru olduğuna inandığım düşüncelere itmekte. Kendini geliştirmeye çalışan biri olarak bazı korkularımı yendiğimi düşünsem de çok güçlü cesaret gerektiren korkumu henüz yenmiş değilim. Doğru olduğunu düşündüğünüz fikirleri harekete geçirmek için bazı korkularımızı yenmemiz gerekiyor. Cesaretimizi yenmek suya burnumuzu tıkayarak atlamak gibi kolay olabilseydi diye düşünüyorum, tabi ki bazı bazı ilerleme gösterebildim, cesaretimizi törpüleyen hastalığın ne olduğunun farkına vardım. Kendi adıma yazıyorum sakın bir başkasının fikirlerine ve bazı inançlara sımsıkı (ölesiye) bağlanmayın, daima kendi şahsi fikirlerinizi takip edin, sonuç olarak başlangıç evresini geçtiğimi düşünmekteyim ve sonraki adımlarım ne olmalı? Sorduğum soruyu anlayabilenler ve anlamak isteyenler için şimdiden saygılarımı ve teşekkürlerimi sunarım...

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Haklısın kansk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• korkunun yeteri kadar büyük olmadığını anladığında, bunu ufak çaplı bir göz gezdirerek değil korkuya sürmen lazım arabanı, bunu başardığında, ancak korktuğun şeyin aslında küçük olduğunu anlayacaksın

0|1
    0|0
    • 2ay

Yani tecrübe edinmekten mi bahsediyorsunuz, deneyim, deneme?

• 2ay

destek alabilirsin, tek başına yenebileceğin bir şey değil çünkü güçlü olmadığını seziyorum

• 2ay

Gerçekten çok teşekkür ederim, dikkatimi doğru yere odakladınız.

Yükleniyor...