Bu kafadakı insanlar neden böyle yapıyor?

Çocuklara tecavüz edilsin, kafalar kesilsin, şort giyenler tekmelensin, oruç tutmayanlar, ramazanda bira içenler şiddete maruz kalsın ama yeter ki Muhammedin karikatürü çizilmesin yoksa hemen itiraz edip topluca ayağa kalkarız. Zaten onlar gerçek müslüman değil deyip geçiştiririz kafasındakı insanlar neden böyle?

Güncellemeler:
2ay İşlerine gelmeyince cevap vermezler...

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Yukarıda saydığın her biri için kaç tane ayağa kalkan Müslüman biliyorum biliyor musun? Algı yönetimine izin vermeyin.

0|0
    0|0
    • 2ay

Biz nedne göremiyoruz? Yoksa deliğe saklanarak mı yapıyorlar bunu?

• 2ay

Kimi protesto ediyorlardı? Ha protesto etmeleri güzel. O zaman ilk olarak Muhammedden başlasınlar.

• 2ay

Delikten kafanı çıkartıp mı yazdın? Ha şöyle, derdinin tepki göstermeleri olmadığını ispatlamış oldun kendi kelimelerinle. Aynen böyle, devam.

En İyi Erkek Görüşü

• Kutsallar vardır dokunulmaz. Alay edilmez. Biraz Atsız oku anlarsın. Bayrağa nasıl bir şey yapıldığında kızılıyorsa öyle bir şey. O Muhammed dediğin kişi senin babanın oğluda değil.

0|0
    0|0
    • 2ay

Muhammed bu şiddete maruz kalan insanlardan daha değerliyse Muhammedinide senide. Beyin yerine patates taşıyorsun

• 2ay

Ben senin ananı ağzıma almıyorum sende peygamberime birşey deme. Işid gibi güçleri var eden senin gibi bir boka yaramayan önüne gelene hakaret eden kutsal değer nedir bilmeyenler yüzünden var.. Işid i sevmem ama senin gibi kahpe kendini bilmez itleri kestiği için bir bakımada etki tepki olayı diyorum. Arap diye beğenmediğin kişi senin tüm sülalenden temiz ve üstün. Saygısız şey. Sonrada müslümannnlar yobaz diye söyleniyorsunuz. Gerçi ne olacak senin gibiler bir zaman sonra eş değiştirmeli partilere katılıyor. Sizin için o bile normalken ben kime ne anlatıyım ki.

• 2ay

Benim sülaleme laf edecek senin gibi birini 40 o*rospu bir araya gelse doğuramaz be. Helal olsun anana iyi iş yapmış. Elin arabını herşeyden üstün tutan mal. İŞİDE ne gerek var? Sizin gibiler var ya türkiyede... araplar kadınlarınıza iyi kaymış galiba. Yoksa bu kadar arap g*tü yalamazdın. Ve unutma namus, insalık gibi kavramları dinle bağdaştıran aslında namussuz i*benin teki olduğunu unutma. 1 tane ateist senin gibi o*rospu müslümanlara bin basar hem insalıkta hem delikanlılıkta hemde namusda.

Kızlar Ne Diyor 2

• Dar görüşlüler de ondan.

0|0
    0|0
    • 2ay

Doğru geniş görüşlü olmak bütün herşeyi ortaya döküp hayasızlığı alenen yaşayıp müslümanlara hakaret etmek. Ben dar görüşlü olmaktan memnunum

• 2ay

@Aloneewolf anlama sorunun mu var? Ben yukarıdakiler için söyledim. Üstüne alındığına göre sen de millete şort giydi diye tekme atabilecek kafadasın

• Çok yanlış düşünüyorsun

0|0
    0|0
    • 2ay

Yanlış olan ne? Doğru olanı anltada bilelim

Erkekler Ne Diyor 1

• Dinler yalan dolan

0|0
    0|0
Yükleniyor...