Almanya'ya kacak olarak gidip calişmak?

Almanyaya kacak yolla gıdıp vize ile ucakla gidip (maliyeti 5bineuro) Orada calısıp orada para kazanmak ve evlenmek gibi bir düşüncem var sizce gidim mi sizlerinde düşüncesini almak istiyorum aylık 1000euro 2000bin euro alıcagım işim hazır kalacak yerım hazır ilk etapda bin euro işi ogrenırsem 2bin euro Sizce nasıl?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Siz Almanya'yı bir bo. k sanıyorsunuz ama burda hiçbir şey sandığınız kadar güzel ve rahat değil. Ayrımcılık var her şekilde Türk olduğun için dezavantajlı oluyorsun. Evlenirim kalırım diyorsun da kimse burda türkle evlenmez yine Türk kızına kalıcaksın ki o da sen gel evlenelim diye beklemez. Ama siz yine hayatın burda güzel olduğunu sanın.

0|1
    0|0
    • 2ay

fikrinizi soyledınız için teşekürler...

• 2ay

burada para kazanmaya gıdıyorum zaten evlenme 2. plan benım için para kazanırsam yeter cok cok yakalanırım o kadar onemlı olan benım masrafımı karsılasın yeter.

En İyi Erkek Görüşü

• hemen git bence

0|0
    0|0
    • 2ay

bakalım hayırlısı.

• 2ay

suriyeliler bile turkiyeyi istemeyip almanyaya gitmeye calisiyor.. gerisini sen dusun artik

• 2ay

aynen dogru dıyosun

Kızlar Ne Diyor 3

• 1000 le geçinmek zor ev varsa bilemem

0|1
    0|0
    • 2ay

kalacak yer hazır sonucta kacagım bin verdıgıne sükredıyorum yeme içme vs hazır ondan rahatım :) işide tam kavradımm mı alırım 2bin yeter degilmi?

• 2ay

bence gitme ne isi buarada?

• 2ay

inşaat üzerine

• Zoor

0|0
    0|0
    • 2ay

evet zor robot gibi calısacaksın ama enı sonunnda guzel bir hayatın olucak türkiyeden iyi olucak 8 10 saat calısıp 1500tl alıcagıma 10 12 saat calısırım ama bin euro alırım 3bin300tl yapıyor aileden uzak kalıcam ama buna degecek ben oyle tahmın edıyorum

• 2ay

benım dayımda berlinde bana gel dıyor :)

• 2ay

benım dayımda berlinde bana gel dıyor

• Almanyaya kaçak olarak giremezsin deneme bile.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...