Depresyondan nasıl kurtulurum?

bazı olaylar yaşadım ve o olaylar bitti ama ben depresyona girdim beni o olaydan zararsız bir şekilde kurtaran bir kuzenim vardı ona şu anda mesaj atmakv eya onunla konuşmak istemiyorum sizce depresyondan kaynaklımı yoksa piskolojik olarak bana birşeyler mi oldu nasıl atlatabilirim

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Yasadiklarinin sokunu atlatamamissin. kuzenini gorunce veya konusunca yasadiklarin aklina geliyor bu yuzden onunla muhatap olmak istemiyorsun simdilik. zamanla duzeleceksin emin ol

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• terapiste git ya da stephen hawking gibi ünlü bilim insanlarının bu konuda tavsiyeleri var örn. bitki yetiştirmek, resim çizmek vs. bunları da araştırabilirsin ama ağır bir depresyon geçirdiğini düşünüyorsan burda internet başında olmaz birine mutlaka danışmalısın:) yolun açık olsun kardeşim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Depresyonda olduğunu nasıl anladın

0|0
    0|0
    • 2ay

bilmiyorum sürekli bir duygusal davranmaya 5dk da değişen duygular falan yaşamaya başladım o olaydan sonra

• 2ay

Depresyonda olmak seni intihara bile sürükleyebilir. Kimseyle konuşmama sürekli üzüntülü ve intihara eğilimli olan insanlara depresyonda denilebilir anlattıklarına göre depresyonda değilsin o yüzden yaşadıklarını atlatmakta zorlanacağını sanmıyorum. Psikolojik olarak eskiden yaşadıkların yüzünden üzüntü duyuyor olabilirsin

• hayatı akışına bırak hiçkimseyi düşünme sadece kendin için yaşa

0|0
    0|0
    • 2ay

ya olay öyle değil o kuzenim benim hep yanımda oldu o olaydanda o kurtardı beni ama neden öyle bir hisse kapıldım bir anda bilmiyorum

Yükleniyor...