Suçlu ben mi olurum o mu?

Merhaba arkadaşlar. Dün yurtdışına çıkmak için bazı işlemleri halletmeye gittim eğitimim için. İşimi hallettikten sonra eve dönüyordum benim yaşımda (20) bir kız sevgilisi ile tartışıyordu içimede doğdu inşallah adam vurmaz falan diye. Tam içimden geçirmeye kalmadan adam kıza vurdu biraz daha vurmaya başladı etrafta sadece izledi ben dayanamadım adama çok kötü giriştim burnu falan kırılmış farkında değilim sonra çevredekiler geldi kızı taksiye bindirip gönderdim adam seni polise şikayet edicem göreceksin sen falan dedi. Tamda hayallerime yaklaşmışken bir engel olmasından korkuyorum :( Şikayet etse çoktan yakalanırmıydım? Veya şikayet edebilir mi? :(

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • helal olsun sana cidden cok takdir ettim.. sikayet edecegini sanmiyorum goz dagi vermistir

0|0
    0|0
    • 2ay

Teşekkür ederim ben böyle şeylere gelemeyen biriyim kadına yapılan şiddeti gördükçe çıldırıyorum hep demişimdir biri elime geçse diye.. Sadece tek korkum yurtdışına çıkmama engel olur diye. :/

• Darp raporu alabilir ya buyuk ihtimal para ceza si alirsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Para cezasıyla yırtarsam çok iyi. Sicil falan işler mi? Suç duyurusunda bulunursa? :(

• 2ay

Valla simdi o senin verdigin zarar bagli ama kzi falan sahitlik yaparsa belki kurtulursun.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...