Hacet namazı kılanınız var mı ve dileği kabul olan?

hacet namazı kılan var mı varsa nasıl kıldınız? ve dileğiniz ne idi gerçekleşti mi

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• 5 vakit namaz farz iken insanların kılmayıp hacet namazı falan filan uydurup sadece fani dünya istekleri için namaz kılmaları ne kadar yanlış ne kadar da nankörce hareket.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• hayrı şerri bilmek lazım

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir saçmalık anlam yüklemek gerçekten güç.

0|0
    0|0
  • kilmadim
    yasayip gormeyi tercih ederim

0|0
    0|0
  • her zaman ibadet edince insan geri dönmez dualar

0|0
    0|0
  • bu namaz hakkında bilgi verir misin?

0|0
    0|0
    • 2ay

@le_petit_mort hacet namazı dileğinin kabul olmasını isteyen kişilerin belli bir günde sanırım perşembeyi cumaya bağlayan gün de kılınan 4 ya da 12 rekatlik bir namazdır.

• 2ay

rica ederim internetten daha ayrıntılı olarak bulabilirsiniz hacet namazının özel b, duası var onu ezberlemek gerekir

• 2ay

inşallah kabul olur

• 5 vakit kılmadığım için onu yapmaya yüzüm yok

0|0
    0|0
  • kilmadim

0|0
    0|0
  • namaz borcun varken hacet namazı kılınmaz benim bildiğim. normal vakit namazından sonra dua ile olabilir

0|0
    0|0
    • 2ay

yok yinede kılınabiliniyor. tabi kazalarıda kılmak kaidiyle

• 2ay

@ilayda89 normalde insanlara ergenlik çağından itibaren namaz farz o namaz borçlarımızı nasıl ödiyeceğiz peki

• 2ay

her gün günlük kaza namazını kılabilirsin. bizler öyle silmeye calısıyoruz. gün icinde normal namaz vakitlerinden ya sonra azar azar kılarsın ya da benim gibi aksam namazının ardından bir günlük kaza namazını birden kılarsın. senin kendini nasıl ayarlayabildigine baglı

• hıc kılmadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...