Başörtülüler sizede itici geliyor mu?

Ben bir kadını Güzel yapan en büyük unsurun saçları olduguna inanıyorum. Saclar yüzü bile değiştiriyor. Turbanllilar bana çok yapmacık geliyor. İstediği gibi gulemiyorlar, makyaj yapamıyorlar, istediği kıyafeti giyemiyorlar. Yapan var ama gerçek kapalilardan bahsediyorum. Ayrica başörtülü oldugundan belki çoğu açık kizdan guzel olmasina rağmen cirkin biriyle görücü usulüyle evleniyorlar. Kapanmak istiyorum bir yandan da nefret ediyorum. İtici geliyor.Çoook kararsızım çoook

3|1
41|70

En İyi Erkek Görüşü

• Beyler bayanlar arkadaslar...
    herkezsın gorusune saygı duymalı ınsan..
    lakınn
    ALLAH rızası ıcın kapanan bır kadın dikkat edin tesettur demıyorum kapanan bır kadın

Ahirette gunahının cesasını cekerkenn
    Kapattıgı bas örtüsü vucudunu gızlemek ıcın gıydıgı elbıseler
    Ona
    Atesten korumak ıcın bır semsıye olacak...
    ama allah var hanı bu basına turban kapatıp dar pantolon gıyen tesetturluler bana da ıtıcı geldıgı dogrudur...

4|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Başörtülü bir kız bisiklete binebilir, piyano çalabilir, takım tutabilir, maç da izleyebilir, futbol da konuşabilir. Laiklik konusunda çok güzel bir kompozisyon yazıp ağzınızı beyninizin mağarasına kadar açık bırakabilir, felsefe yapabilir, uçurtma uçurabilir, fotoğraf da çekebilir. Hiçbir başörtülü kız, sizin başörtüsüyle gündemi sıktığınız kadar başörtüsünü sıkmaz.

4|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 69

• sana itici gelsinler yeter kİ rabbime karşı gelmesinler. edebiyle ahlakıyla kapanıp hanım hanımcık olsunlar

4|1
    0|1
  • başörtüyü , tarz için değil , inancı gereğidir.. buna böyle bakmak gerek , bahsettiğin makyaj yapamamaları ya da istediği kıyafeti giyememeleri onu güzel ve ya çirkin yapmak için değildir.. burada amaç farklı.. en güzel butikten en güzel kıyafetleri seçmek saçlarını boyamak elbette isteğin şeylerdir.. bunları yaparsan tarzını belli edersin sadece ama türbana girdiğinde artık farklı bir amaçın olur senin..

1|0
    0|0
    • 2ay

Dogru o yola girersin o yolda gençliğin de giderDisco topu sahne ses ışıklandırma bunlari halay çekmekle bir sanır. Erkeklerle arkadaşlığı dostluğu hic tadamaz. Ciyak ciyak kizlarla dolar etrafi hicbir zaman istediklerini yapamaz yok islama uyuyor mu yok elalem ne der yok ya bana göre hic degil benden uzak dursun

• 2ay

inançı zevklerle edindiklerinde karşılaştımak doğru değil ki.. buna eksiklik gözüyle bakmamak gerek... her insanın hayattan zevk aldığı farklı şeyler vardır.. kimi diskoda dans eder.. kimi halay çekmekten hoşlanır.. bu onun eksikliğini göstermez.. siz ona karşı bunu eksiklik olduğunu söylerseniz oda sizin için kendine göre doğru olanı söyleyecektir.. din inanç ile aynı zamanda ona ters düşeni bir arada yapmak zaten tezatlık olur... bun bir arada yapmaktansa bir seçim yapmak bence en sağlıklısı...

• İtici gelen kapalılar bol makyaj yapıp daracık giyinenler onun dışındakiler iğrenç gelmiyor tesettür Allah içindir süs için değildir

3|0
    0|0
  • insanları dini dili ırkı beni ilgilendirmiyor..
    tek kıstasım var..
    iyi insan & kötü insan..

2|0
    0|0
  • onlar görüntü için değil aslolan için kapanıyorlar görüntü için kapananları allah ıslah etsin !

3|0
    0|2
  • hayir, onurlu insanlardir.
    güzelliklerini sadece tek bir kisiye saklayabilen #tesettürlü kizlarimiza buradan selamlarimi iletiyor, sonuna kadar destekliyorum :)

2|0
    0|0
  • Kadını güzel yapan huyudur. Saçı veya götü başı değil huyudur. Israrla tekrarlıyorum. Kadını güzel yapan huyudur. HU YU DUR !

2|0
    0|0
  • Başı örtülü başı açık ikiside kardeşimdir...

1|0
    0|0
  • türban - başörtü - kapanma diye bir şey yok aslında ama kimse araştırmadığı için hocadan mocadan aileden duyduklarıyla bilip konuşuyorlar çünkü kafalarındaki din olgusu bu ama gerçekte çok farklı bir şey hatta şu an oldukları tipteki insanlarla sözsel olarak savaşmalarını gerektirecek bir şey

0|0
    0|0
  • Abartılı makyaj yapmıyorlarsa ve başörtüsüne uygun giyiniyorlarsa benim için daha çekicidirler

2|0
    0|0
  • Olması gereken o değil mi

2|0
    0|0
  • Türbanlı kızlara karşı bende birşey hissedemiyorum.

0|0
    0|0
    • 2ay

Annen geliyor demi aklına

• 2ay

Ben de ozur dilerim aciklamamisim Kendimi ifade edememişim. Kendine iyi bak kardes iyi akşamlar

• 2ay

Tamam sorun değil, sıkma canını. Barıştığımıza göre iyi akşamlar :-)

• başörtülüler ilgimi çekmiyor ama çok nadir güzelleri çıkıyor
    minimalist tarzda giyiniyorlar çok tatlı oluyorlar o zaman.

ama konuşmasını nasıl davranacagını + bilgisi olmayan cahiller itici gelir. .

0|0
    0|0
  • sen kadar değil

3|0
    0|0
  • Lütfen sen kapanma ilk önce bakış açını değiştirmeyi insanlara saygı duymayı öğrenmen gerekiyor 😉

3|0
    0|0
  • kapanmanın amacı zaten dikkat cekmemek.. kapanana her kez gorucu usulu evlenecek diye bişi yok...

3|1
    0|2
    • 2ay

Ama sevgilisi oluncada bir ton lag ediyorsunuz eeee bu kizlar nasil evlenecek gorucu usulü ışte

• 2ay

sevgilisi olduysa arkadas ortamında bir araya gelirler.. daha yakından da telefon ve yazısarak tanısırlar... gidip opusup yiyissin demiyoruz yani..

• Makyaj yapabiliyor gayet de şen şakrak gülebiliyorlar sen nerede yaşıyorsun ki? Ayrıca kadını tek güzel yapan şey de saç değil :)

1|0
    0|0
    • 2ay

Saclar tabiki de cok önemli sac şeklini değiştiriyorsun yüz tipin değiştiriyor. Ayrıca hic guneslenemiyorlar denize bile kat kat giyerek giyiyorlar😞

• 2ay

Bir insan çirkinse saçından çiçek yap bir işe yaramaz :) Denize de giriyorlar ya kuytu köşe yerler bulup :) Sen bunları düşünerek kapanma kapanmama arasında kaldıysan kapanma zaten arkadaşım o olay böyle bir şey değil :)

• bana itici gelen o kapanıyomuş gibi yapıp da her türlü makyajı yapan kapalıyım diye takılıp her türlü şeyi yiyen kadınlar :)

Yoksa kadının saçı tabiki de güzeldir. Kadının en güzel yeri saçı değildir ayrıca. gözleridir. Seni kandırmışlar. :)

1|0
    0|0
  • On yargili davraiyorum acik kapali ayni benim icin

2|0
    0|0
  • kalk git burdan ınsanları dıs gorunuslerıyle yargılamıyoz

1|1
    0|0
  • kardes onu ALLAH için takıcaksın öbür dünyamı önemli bu dünyamı hee sana derlerki '' sen dünyada neden makyaj yapmadın çirkinmişsin '' dicekler ya ondan böyle düşünüyosun ey allahım akıl ver

1|0
    0|0
  • hayır ileride umuyorum ki baş örtülü birisiyle evlenirim

2|0
    0|0
  • Diğer insanlar nasıl geliyorsa onlarda öyle geliyor.

0|0
    0|0
  • gelmiyor

0|0
    0|0
  • Hayır, Gelmiyor

0|0
    0|0
  • tercihtir

0|0
    0|0
  • Eleştirdiğin Konuyu Bazılarının Yarım Bazılarının Tam Gibi İthamlar Eşliğinde Olması Hiç Hoş Değil...

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|1
  • Evet geliyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    39

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 40

• 😊😊Sana diyecek söz bulamadım, dünyaya dön. Tesettür Aalahın bir emri, güzelleşmek için değil güzelli örtüm elalemin adamlarını tahrik etmemek için var. Ayrıca beynini deörtmüyor tesettürlüler saçma sapan evlilikler yaptıklarını cahil olduklarını düşünmen ön yargıdan ibaret.

0|5
    0|1
  • Hayır. O insanlar fani güzellikleri önemsemeyen fedakarlar. Bu söylediklerinin onlar için bir önemi yok yani. Tercih meselesi, sonsuz saygı duyarım.

2|1
    0|0
  • Senin Şu an yaptigin cok saygisiz birsey. Sorun karsima birden cikti aslnda gorusumu paylasmak istemezdm ama boyle soruyu cvpsiz biraksaydm vicdan azabi cekerdm. Cogu kapanan din anlayisindan kapanir kimi zorla ailesi tarafindan kapanir. Bunu kotu amacla kullananda var gercekten istedgi icn kapanan da. Ve bas ortu takmak bizm zevkimze istedgmize birakilan birsey degl farz. Sevmyorsan o senin dusuncen ama kalkip cogul konusursan o zman tepki alirsin itici demeye hakkin yok lutfsn biraz objektif bak.

1|0
    0|0
  • Hastaneden mi kaçtın sen?

2|2
    1|0
  • Hayır😂 ahh ne zorunuz var anlasak...

1|2
    0|0
  • Kimsenin ne giydiğine karisamiyorsun ayrıca zevkler öyle değişiyor ki yasa göre. Sen tarz için mi kapanmak istiyorsun dinin için mi biryolu secmen lazim

2|0
    0|0
  • Beni pek baglamiyor kimin ne giydigi valla

0|0
    0|0
  • galeri12.uludagsozluk.com/.../...benzer_624734.jpg
    insanlar bunu Allah için yapıyor güzel görünmek gibi bir amaçla değil

1|0
    0|1
  • Tesettürde zaten makyaj olmaz çekicilik olmaz. Kapanmak Allahın emridir fakat yanlış kullananları bilemem hiçte itici değil. Yani Allah kadınlara süsü örtün kendinizi haram bakışlardan zinadan Koruyun demiştir. Aynı şekilde erkeklerede harama bakmayın demiştir. Uyanlar sevabını alıcaktır...

1|0
    0|1
    • 2ay

Savap her şey mi bu dunyada mutsuz ol öbür dünya yeter SACMA

• 2ay

Hayır yanlış bilgiler edinmissin bu dünyada Allahın emirlerine uy ki senden razı olsun ve seni öbür dünyada ödüllendirin biraz dini kitapları okumanızı tavsiye ederim unutmayın her şey dünyalık sonlu..

• güzelliğin milyonlarla paylaşılmasına gerek yok biri bilsin yeter

1|0
    0|0
    • 2ay

Haklısın zaten bana cazip gelen tek sey o. Ama evlenecegin adam senin güzel olduğunu nerden bilecek O zaman başörtü evlenince farz olmalı

• 2ay

bence allahın işine karışma sonra nasrettin hoca misali kafana ceviz değil karpuz düşmesin

• Kapanma. Senin kapalılığından da hayır gelmez zaten, tanımadığın insanları burda ortaya atıp eleştiri malzemesi yapma.

1|2
    0|0
  • Kapanmak istediğinden şüpheliyim 😄 yani bana itici gelmiyo kendi inandıkları dine ve inançlarına göre davranıyolar sonuçta

1|0
    0|0
  • Ergenlikten cikamamişsin bence

1|0
    1|0
  • Yanlış düşünüyorsun

0|1
    0|0
  • görücü usulüyle evlenemk zorunda değiller bu kendi seçimleri ayrıca dediğin gibi saç insanın yüz şeklini bile değiştiriyo kapanınca sadece yüz güzelliğin ortada oluyo ve bir insanın güzel mi değil mi olduğu işte öyle ortaya çıkar ancak ayrıca Allah için kapanıp vücut hatlarını gizlemenin neresi itici kapalılar için şu an gayet şık spor güzel modeller var feraceler var herkesin düşüncesi farklıdır evet ama yanlış düşünüyorsun.

1|0
    0|0
  • Bende bir kadını güzel yapan en büyük unsurun 'imanı' ve 'inancı' olduğuna inanıyorum.

1|0
    0|0
    • 2ay

Hah sonunda bu sacma yorum geldi bende nerde kaldı diyordum Disardan bakinca iman inanc gözüküyor demi NE alaka ya kişinin kalbiyle dış görünüşü

• Banada sen itici geldin

0|3
    0|0
  • İstedikleri gibi gülüyorlar ve çirkin biriyle evlenmiyolar. Beyninde ki (!) şu klişeleşmiş düşünceleri çıkar.

1|0
    0|0
  • Hayır herkesin kendi tercihi insan değillermi neden itici gelsin.

2|0
    0|0
  • Ne itici ne de çekici geliyor

0|0
    0|0
  • Hayir gelmiyor.

1|1
    0|0
  • Sen bu düşünceyle kapanma zaten.

0|1
    0|0
  • Allaha isyan olan yerde kula itaat yoktur. ... benim istediğim şeyi Allah istemiyorsa konu kapanmıştır. ..

0|0
    0|1
  • tam tersi kapalı genç kızlar falan aşırı güzel geliyor

0|0
    0|0
  • İtici gelmiyor dünyada tek dert güzellik değil.

0|1
    0|0
  • herkesin hayatı kendine yahu

0|0
    0|0
  • Sacmaladigini dusunuyorum

0|1
    0|0
  • Kadının en güzel yeri saçı işte en güzel yerini göstermek istemiyorlar işte.

0|1
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Duzgun kapalilarsa itici gelmiyor

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    10
Yükleniyor...