Universitenin ilk haftasindayim, kimseyle konusamiyorum?

Onlar benle konusuyor ama cekingen kaliyorum biraz da egoist duruyorum aslinda oyle degilim. Kendi arkadaslarimla asiri eglenceli komigimdir boyle rahatimdir ama bir kasiliyorum gecen senede böyle oldu sinifimi sevemedim derslere gitmedim donem tekrari yapiyorim bu yilda sanki onlarla arkadas olmak istemiyormusum gibi duruyorum nasil kaynascam

0|1
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• kız biraz daha ılımlı bak herşeye bu kadar fehmi açık ol biraz sosyal ol yani

1|0
    0|0
    • 2ay

Mesela kizlar bir sirada konusuyodu bir cocuk geldi yanima neden kizlarin yanina gitmiyosun dedi onlar benle konuşursa konusurmda ben gitmem dedim cok gicik bir cevap aslinda oylr demek istememistim ve oyle biri degilim

• 2ay

Gulerek soyledim aslinda terslemedim ama bilmiyorum neyse zamanla duzelir belki

• 2ay

bak gülerek söylemiştin tamam üniversite ortamı güzeldir arkadaşlarını güzel seçersen

En İyi Kız Görüşü

• Bende senin durumundayım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• az zaman ver kendine

0|0
    0|0
  • konuşamıyorsan mesajlaş sende :D

0|0
    0|0
  • Kaynaşmak için ekstra bir çaba harcamanıza gerek yok. İnsanlarla konuşun, sohbet edin.

0|0
    0|0
    • 2ay

Iste onlar benle konusuyor ben konusamiyorum sessiz duruyorum
      Hep boyle olsam asosyalligimi kabullenicem ama normalde boyle bir insan degilim yeni ortamlarda asiri cekingen oluyorum

• Hayırlısı açılırsın

0|0
    0|0
  • seviyorsan git konuş

0|0
    0|0
  • cekıngen olma

0|0
    0|0
    • 2ay

Allah razi olsun iste bekledigim tavsiye 😄

Kızlar Ne Diyor 0