Yardım edin bu önemli?

merhaba arkadaşlar. şu an size bugün beni aşırı derecede rahatsız eden bir durumdan bahsedeceğim. okul değiştirdim bu 3. değiştirdiğim okul. genellikle insanlarla konuşamayan iletişim kuramayan birisiyim ama normalde çok esprili çok delidolu manyak kafa birisiyimdir. her okul değiştirdiğimde bu durumla karşılaşıyorum benimle beraber okula o sene gelen 4-5 kişi daha var hepside ortamlarını kurdular hatta pazartesi günü yeni bir oğlan daha geldi bu sabah sınıfımızdaki kızla oğlanı beraber okula gelirken gördüm. ne ara tanıştın muhabbeti ilerlettin anlamıyorum. onlar dışında diğer gelenlerde sanki senelerdir sınıfta gibiler. belki önceden tanışıyorlardır diyorum ama nebileyim bu hafta deneme sınavı olacak ve sınıf 1. ve 2. sini başka bir sınıfa göndericekler gitme ihtimalim var. bana yardım edin insanlara nasıl yaklaşmalıyım siz ilk defa tanışacağınız insanlarla nereden muhabbete giriyorsunuz ne konuşuyorsunuz?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• konusarak oluyor

0|0
    0|0
    • 2ay

sana ne desem azdır. adam gibi yorum yapmayacaksan birdaha yapma kardeşim derdimi halletmeye çalışıyorum

• hobılerden bahset

0|0
    0|0
    • 2ay

tek sorunum hobilerden bahsetmemem mi yani. tanımadığın insanın yanına gidip hobilerden nasıl bahsedeyim adını bile bilmeden ben polisiye roman hastasıyım ya sen? mi diyeyim ya da bana göre tenis badmintondan 1-0 öndedir mi diyim kaçık gibi görünürüm

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...