Burcu Aslan olanlar hakkında düşünceniz nedir?

her burcun özellikleri vardır.. Aslan burçlu insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Aslan benim için yardimsever, arkadas canlisi, etrafinda hep çok insan olsun ister ama gozler onda olmali tipki gezegenlerin gunesin etrafinda dondugu gibi, yani aslan gunes. asiri çapkin degil ama etrafinda ki guzel buldugu her kiza mavi boncuk dagitabilir, yinede bir kez asik olur, ve olunca çok efkarlanir, çunku aslan imkansiza asik olur. Her ates burcu gibi askinin pesinde kosmak ister, onun için daglari asmak, yani kolay bir kiza asik olmaz. Sir kupudur aslan, ona her seyi anlatabilirsin.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Burcumuzun özelliklerine bakacak olursak, bizim burçtan çıkan insanların devlet yönetmeleri falan gerekiyor. Ancak devlet yöneten ve bilimum başarılı insanların burçlarına bakıyorsun, hepsi balık. Ben anlamadım gitti, hani liderlik ruhu, hani o asalet falan? Hikaye yahu bu burç denen zımbırtı, en duygusal ve ağlak burçtan Tayyip Erdoğan ve Ahmet Davutoğlu çıkıyorken, aslan burcundan çıka çıka Demet Akalın çıkmış..

0|1
    0|0
    • 2ay

birkaç yüzyıldır güç hak edende değil ondandır :)

• 2ay

@Felicityy Çok güzel analizmiş bu yahu, ilk kez bu açıdan baktım.. Farklı açıdan bakma fırsatı kattığın için teşekkür ederiz, iyi oldu bu Türkiye için bakacağım bir açı daha var bundan sonra :)

• 2ay

Tesekkur ederim :) Ay burcum Kova :D (hayata bakis açim ve her seye astroloji ve astronomi ile bakmayi gerektiriyor)

Kızlar Ne Diyor 9

• Aslanlar ile aram iyi. Kız arkadaşlarım var aslan gayet güzel anlaşırız. Kardeşim Aslan Burcu arada çekirsekte birbirimize aranız iyidir. Birde halamin oğlu var onunlada aramız hep iyi oldu. Birde beraber olduğum kişi aslan burcu iyiyiz. Egolu gibi gelir ama aslında değildir. Sadece prensip sahibi insanlardir ve düşmanlarını iyi bilirler. Onun dışında sevdikleri, değer verdiklerine asla Ego değil aksine yardımsever ve fedakardir.

0|1
    0|0
  • kendim gibi bilirim

0|1
    0|0
  • Aslan kadinlari tam bir disi.. not: egolu degiliz

0|1
    0|0
  • Egoegoego

0|1
    1|0
  • Aslanlarla anlaşamıyorum

0|1
    0|0
    • 2ay

hmm kötü olmuş senin için

• 2ay

Egolu oluyorlar diyecektim de zaten kendin gösterdin bunu 😂😂😂😂

• 2ay

:d doğru evet ama şunu unutmayın egosuz insan yok.. egonun yanında gerçek dostluk ya da aşk vede vefa duygusu vardır aslanda bence :=)))

• Düşman başına desem düşmanıma acırım Allah uzak etsin..

1|0
    0|1
  • Sıcakkanlı insanlar.

0|1
    0|0
  • isim burcu olmak zorunda yani.

yine espirik günüm. linç etmeyin gebertirim.

0|0
    0|0
  • Aslan kadınları çok beğeniyorum, tam bir dişi..
    Erkekleri de çok karakterli oluyor ama fazlasıyla egoist, kendini beğenmiş olurlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• egoist, her yerde kendi dediği olsun ister ve her zaman kendi haklıdır, hatalı bir durumda da asla hatasını kabul etmez ve suçu başkalarına atar.

0|0
    0|0
  • lıder ruhlu

0|1
    0|0
Yükleniyor...