Kapalı kadınların çektikleri nasıl bir dramdir?

Aklım almıyor.
Nedir bu durum?
Kapalı kadınların çektikleri nasıl bir dramdir?

1|2
15|16

En İyi Kız Görüşü

• e cennete gidince boş durmasınlar kapalı hatunlar, onlarda cennet şarabı içip hurilerle fingirdeşsinler :)

her ne kdr itiraz etsenizde lezbiyenlik çok tatlı bişey :)

2|1
    1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar fazla ozguvenden... carsafi cikarirlarsa fiziklerine karsi gelemeyip tecavuz etcegimizi saniyorlar 😂

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 14

• Carsafi hele ki peceyi hic onaylamiyorum esimin dedigi gibi ninjalara benziyorlar. Icinde kadin mi var erkek mi belli degil. Nitekim suslumanlara da karsiyim. "Aman kapansin da nasil kapanirsa kapansin." gibi dusunmek de dogru degil. Yalniz! Fotograftaki bakis acisi cok cok yanlis!

1|1
    0|1
  • Yanlış biliyorsun. Öyle bir trajedi yok.
    Tûr suresi 24. ayette cennete kabul edilen kadınlara sayısız gılman verileceği müjdelenmiştir.
    Tabi aslında şöyle. Karı koca ikisi de cennete kabul edilmişler ise zaten ahirette de birlikte olmak nasip olacaktır. Bu daha ziyade kendi cennetteyken eşi yanında olmayanlar içindir diye tevsir ediyorum ben.

Ancak benim aklıma takılan bir husus var. Ya bu gılmanlarla huriler isyan edip insanlara sırtını dönüp kendi aralarında eşleşirse ne olacak? Malum Marx'ın, Lenin'in ruhu oralarda dolaşıyor. Bu dünyada yaptıkları gibi "sizin zincirlerinizden başka kaybedecek bir şeyiniz yok" diyerek fitne sokmaya kalkarsa?
    Olmaz demeyin. Şeytan Cenab-ı Allah'ın bir meleği değil miydi? Ve Allah tüm meleklerine Eşref-i Mahlukat'a (yani insana) secde edin diye emrettiğinde Şeytan dönüp "Ben senden başkasına biad etmem. Ben Senden başkasına kulluk etmem" diyerek istan etmedi mi? Etti.

Benim için hava hoş. İnşallah bu dünyada da ahirette de kocamın yakasını bırakmaya hiç niyetim yok. Onunla cennete de cehenneme de gitmeye razıyım. Eğer yanlış bir kelam ediyorsam da Allah affetsin.

0|0
    0|1
    • 2ay

haddim olmadan bir düzeltme yapayım ama, hükelalık olmasın. Şeytan melek değildir, cindir lakin meleklerin hacası, efendisiydi ki o yüzden irade edebilmiş, "ben ondan üstünüm"demiş secde etmemiştir. Nedeni ise şeytan gibi iradesi olan başkabir varlığa şeytankn tahhammül edememesi. Kusura bakma dayanamadım☺

• 2ay

İradeleri olmayanın, kötülüğü olabilirmi? Kötülük, yarı yolda bırakmak, vaz geçmek, Allah'ın dediğine ve bildirdiğine karşı gelmek ve ona kafa tutmak iradesi olanların, şeytanların ve insan işi. İnanıyorsam, varlarsa durum bu.

• 2ay

@azelcan hmm bunu düşüneceğim. haklı olabilirsin

• Bence resimdeki yazı aşağılayıcı olmuş ve kara çarşafı desteklemesem de katılmıyorum yazılanlara.
    Herkes inandığı şey için kendilerince bir şeyler yapmaya çalışıyor, buna saygı duymak gerek.

0|1
    0|1
    • 2ay

Hassasiyetini anlıyorum. Aynı fikirdeyim. Herkes herkesin kılık kıyafetine, itikatına saygı göstermeli ve asla dil uzatmamalı.
      Ancak burada bir hakaret, küfür ya da taciz yok. Bu sadece bir "nükte". Eğer çarşaflı bir hemcinsim bu nükteyi gördüğünde gülümseyemiyorsa hemen o çarşafı üstünden çıkarıp atsın. O çarşaf ona ağır geliyor, taşıyamıyor demektir.

• 2ay

Evet. Haklısın. Son zamanlarda çok hoşgörüsüz ve sevgisiz toplum olduk. Normalde böyle bir nükteye gülüp geçilmesi gerekir.
      Ama herkes birbirine karşı öylesine gardını almış durumda ki, taraflardan biri diğerine bir karanfil atsa bunu bile taş atmış gibi algılayacak bir ruh hali içimizde.
      İnşallah bunları aşar, birlikte huzur ve barış içinde sevgi dolu bir toplum oluruz.

• 2ay

@KumruSahin umarım öyle bir toplum olabiliriz 🙏

• ne umdum ne buldum hesabı ahahdahs :D

0|1
    0|1
  • dini inanis geregi sectikleri bir durumdur yargilama taraftari degilim herkes verdigi kararin sonucuna katlaniyor bu hayatta

0|5
    0|0
    • 2ay

hangi din?

• 2ay

@sevimlibağyan senin kullandığından kullanmıyorum, kafadaki kılların haram olduğunu söyleyecek kadar kafanız iyi, peçeyi savunanlar hepten kafayı yakmış sizden bir tık fazla

• 2ay

@etainn0024 vay arkadas yorum yaptik bomba attiniz buraya sükuneti koruyalim lütfen

• Hersey belalti davasi degil ahirette cinsellik en son sey cennete gittikte kocamizin kimle ne yaptigi kaldi ayrica kılmanlar var bayanlar icinde. eger tabi kocasiyla cennette bir arada degilse Allah ın ayetlerine kimse karsi cikamaz en ufak birseyi bile elestirirseniz kafir olursunuz Allah korusun dikkat lutfen

0|1
    0|0
  • Onlar kendilerini dramın içinde görmüyor ki, ne kadar kapanırsak o kadar ahlaki açıdan nirvanadayız gibi gibi. Bana çok saçma gelse de düşünecek daha kişisel meselelerim var, tüm derdim bittiğinde buna kafa yorabilirim ki şu sözü yazan insanın tercihi kime göre neye göre doğru acaba

1|1
    0|0
  • Eşini seven zaten cennette sadece onu istiyor üstelik dunyadakinden daha güzel görünüyor gözüne, hizmetkarlara gelince kadınlar icinde gilmanlar var 😊😉

0|1
    0|0
  • Kadınlara da erkek veriyolar ama yine de bize daha az veriyolar. Size 7 tane veriyolarsa bize anca 2 falandır

0|1
    0|1
  • Ninja gibi duruyor iğrenç. Kuranda yüzünüzü örtün demiyor zaten.

0|1
    0|0
  • cok sacma bir resim!!!
    allah bu resimdeki yaziyi akil edene akil fikir versin

1|1
    0|0
  • O huriler sevişip seks yapmak işin değil. Cennete giden insanlar bu tür isteklerinden arınacaklar
    O huriler cennete giren insanlara yardım etmek amacıyla verilecek diye biliyorum ben

0|1
    0|0
  • Durum karışık

0|1
    0|1
  • Ahahaha çok iyiydi buu 😂😂

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Kapalı kadınlar kocalarının köleleri olmadığından, öteki tarafta da kuyruğuymuş gibi ilk iş kocasını arayacak değildir.. Ahıret sorgusu için yüzbinlerce yıl ayakta, karanlıkta ve çırılçıplak beklemişken, kalkıp da kocanı düşünecek durumda olmuyorsun.. ''Ulan ne hesap vereceğiz şimdi, oturtacaklar bizi alevli odunlara'' derken yüzbinlerce yıl sonra sıran geliyor, diz kapaklarına kadar terlemiş bir vaziyette korkarak sorguya gidiyorsun. Eğer kapalıysan bu sorguyu geçme ihtimalin %90'dır. Zaten sorguyu geçtikten sonra koy rahvan gitsin, ne anan ne baban nede kocan aklında kalıyor o dakikadan sonra, herkes kendi hayatını kendi yaratmış oluyor.. Sandığın gibi değil anlayacağın, öyle öldük hadi el ele cennete diye bir durum yok..

1|1
    0|0
  • Huri ile nikahlı eş kiyaslanamaz.

0|2
    0|0
  • Kadını küçük düşürmekten başka bir halta yaramıyor bence. Küçük düşürülmeyi seven kadınlar ayrı bir komik zaten.

0|1
    1|1
  • Özgürlüklerini yaşayamıyorlar.

0|1
    0|0
  • Herkesin kendi fikri kendi düşüncesi.

0|1
    0|0
  • gelenekleri yıkmak zordur.

0|1
    0|0
  • ben turistlerin yogun geldigi bir yerde çalişiyordum bir kız vardı peçeli bogazın altından geçerken peçesini açmıştı ben de gördüm yüzünü hatta bana baktı hiç bişi olmamış gibi devam etti yani onlarda sıkılmış yüzlerini örtmekten

0|1
    1|0
  • bu durumu bende anlamıyorum

0|1
    0|0
  • Hep cahillikten çıkan laflar bunlar açın bir okuyun doğrusu nedir ne değildir diye. Bir de dinle dalga geçiyorsunuz

0|1
    0|0
  • uyduruk dinin kurallarının saçma olmasından başka doğal bir şey yokrur

0|1
    0|1
  • asdfghgfdsa geçen bitane gördüm gözleride kapalıydı kocası kolundan tutmuş :D

0|1
    0|1
  • hahahahahaaha çok doğru

0|1
    0|0
  • Sen huriden ne anlıyorsun?

0|1
    0|0
  • Onun yine cennete gitme ihtimali var

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...