Beni utangacligimdan kurtaracak bir kız arkadaş bulabilir miyim sizce?

Utangaç sessiz biriyim yani sosyal fobim var, bu yaşıma kadar hiç kız arkadaşım olmadı çünkü kizlarla göz göze bile gelemiyorum. Bu cekingenligimin sebebi ailemin ilgisiz eleştirel kiyaslayan ve sevgisini gostermediginden kaynaklı olduğunu gördüm ve düşünüyorum. Yani sevgiye ilgiye şefkate ihtiyacım var.
Evet sevgi için adım atmak gerek ama yapamıyorum içime kapanmisim kimseye guvenemiyorum...

Sizce böyle biriyle arkadaş ya da sevgili olmak ister mi kızlar? Kötü biri değilim yalnızca aşırı derecede sosyal fobim var. Kurtulabilir miyim bu durumdan nasıl?

Güncellemeler:
2ay ... offf
2ay Hayata küstum resmen

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• aynen bende öyleyim aşırı derece sosyal fobim var bir yandan iyi bişey bir yandan kötü bulabilirsin

0|1
    0|0
    • 2ay

İyi hiçbir yanını görmedim. ... berbat bir şey

• 2ay

banada bul çözüümmm bana oldu

• 2ay

Hoslanti mi yoğun duygu mu bilmiyorum ama lise birdeyken olmuştu ama soyleyememistim yani platonik oldu şimdi hala aklımda ama hiçbir şey hissetmiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben utangaç erkekleri kendime daha yakın hissediyorum. Ama yeri geldiğinde özgüvenini belli etmen gerekir bence. Bana göre bir erkek utangaç olabilir ama pısırık olmamalı

0|0
    1|1
    • 2ay

Hayat koşulları böyle ben istemedim böyle olmayı. Düşünün konuşmayı bile beş yaşında öğrendim ilgisizlikten. Millet o yaşta okula başlıyor

• 2ay

İnşAllah daki Allah ın baş harfini büyük yazdığından bile belli ne kadar kaliteli, iyi bir insan olduğun. Öyle düşünme sakın.

• 2ay

Teşekkür ederim umarım dediğin gibi olur. ..

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...