Türkiyede Escinsel Evlilik Onaylanmali mi?

Onaylanmali mi sence?

• Evet, onaylanmaliTürkiyede Escinsel Evlilik Onaylanmali mi?
    35% (20)23% (17)28% (37)Oy Ver
  • Hayir, onaylanmamaliTürkiyede Escinsel Evlilik Onaylanmali mi?
    65% (37)77% (56)72% (93)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay jmmmm

0|1
19|33

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlar. Allah kadını erkek , erkeği kadın için yaratmıştır.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Siz Lut kavmini unutmuşsunuz.. Hayhat ki heyhat.. İlerde evlatlarımız ne olacak nelerin eline bırakacağız !

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 32

• Evet, onaylanmalo. Toplumun adapte olması çok zor ama. İyice arap ülkelerine benzedik çünkü. Ve genelde bu şort giyen kadına tekme atan gibi olaylar hep dindar insanlardan çıkıyor.

0|1
    2|0
  • Onaylansada onaylanmasada
    Benim hayat kriterlerim degişiyormu?
    Beni etkiliyormu?(Sokkokto öpöşiyler öhgggg demeyin mal mal , o anlamda demedim)
    Benim en sevmedigim şey benim hayatıma müdahale edilmesidir... Banane abicim isteyen istedigini yapsın gelipte bana veya ülkeme zararı dokunmayacaksa gitsin evlensin banane...
    Kendi çocugum olsa (Allah korusun) İstermiyim istemem... Ama çok sıkbogazda etmem

0|0
    0|0
  • Düşünsene bir sokakta iki erkek dudak dudağa veyahut kadın.
    kusarım bakk öğğğ

3|0
    0|1
  • Birbirini Seven 2 İnsan Evlenmek İstiyor Ve Ölümünden Sonra Hayat Eşine Tüm Mal Varlığını Bırakmak İçin İstiyor Ve Evleniyorsa , Bu Durumu Gruplaştırmaya Ne Gerek Var.
    Ben Evlenebiliyorum O Neden Evlenemesin?
    Ben Dahamı Üstünüm?
    Yoo.
    Eeee?
    Ah ! Unuttum... Biz Eşlerini Bıçaklayıp Öldüren ya da Kurşuna Dizen Bir Milletiz.

0|1
    0|0
  • yok haydar abi bence onaylanmamalı

2|0
    1|0
  • onaylanmalıdır onaylanacaktırda henüz we are ilkelus.

0|0
    0|0
  • şöyle bir düşündüğümüzde toplumun adapte olması çok zor batı kesimlerinde bile şu anki hal ve gidişe göre baskı ve şiddet aşağılama hakimken onaylama olsaydı doğu tarfalrında nasıl bir durum olurdu tahmin edin

0|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • amerikaya gitsinler

1|0
    0|0
  • Herkese her düşünceye her tercihe saygım var, ama bence Türk halkı buna hazır değil.

1|0
    1|0
  • Eğer toplumda faturalarını düzenli ödeyen ve ülkesine iyi bir vatandaşlık yapan iki hemcins bireyin evlenmesinde ne gibi bir sakınca var? Bu konuda devletin kimlerin evlenebileceğini değil de bireyin kendisinin karar vermesini uygun görüyorum.

0|0
    0|0
  • Akp ile mhp evlenmeli artık.

1|0
    1|1
  • Onaylanmamalı.

0|0
    0|0
  • Hayir, onaylanmamali
    olacağını da sanmam

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır. Bu ne saygı gösterilesi bir durum ne de toplumca kabul edilebilir.

1|0
    0|0
  • onaylansa da halk onaylamaz, baskı yine aynı baskı olur onlar için

1|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • bunlar sapık düsüncelı ınsanlar evlılık aıle toplumun en saglam yapısını olusturmalıdır bence bu sapık fıkre sahıp ınsanlar nasıl olurda aıle olurlar tamamen sacmalık

1|0
    0|0
  • tabiki hayır

1|0
    0|0
  • Tabiki hayır 👊

1|0
    0|0
  • onaylanmalı fakat daha erkek kadın evliliğini anlamayan bir toplumuz.. kadını hayatımızdan çıkarmaya çalışıyoruz.. devlet kadını ulkede yok etmeye çalışıyor e bu koşullarda buna ızın vereceğinimi sanıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Ben şiddete karşıyım
    Medeni bir şekilde iğne ile uygulamaları gerek

1|0
    0|0
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz taammı 😁

0|1
    1|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • hayır tabikide

0|0
    0|0
  • Onaylanmalı ben acıkcası geyım ve rahat rahat ilişkimi yasayamıyorum

0|0
    0|0
  • hayır olmaz

0|0
    0|0
    • 2ay

hayır asla olmaz

• Hayir, onaylanmamali

1|0
    0|0
  • Halk yobaz

0|1
    2|3
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 18

• İlk önce ülkedeki cahil geri kafalı yobaz kısım temizlensin, ondan sonra olur

1|1
    2|0
  • İnsanların cinsel tercihleri tabiki beni ilgilendirmiyor. Bu durumdan kendisi ve patneri memnun ise sıkıntı yok. Ama evlilik onaylanmamalı diye düşünüyorum. Zaten istediklerini yapıyorlar evliliğe ne gerek var. Öyle kendi hallerinde takılsınlar.

0|0
    1|0
  • Kesinlikle onaylanmali

1|1
    1|0
  • Toplum hala normal iki karşı cinsin görüşmelerini buluşmalarını kaldıramıyor. İlla bir yafta yapıştırıyor. Sen iki aynı cins diyosun. Kesinlikle kaldıramazlar. 😦😕

0|0
    1|0
  • Evet onaylanmalı. Herkes istediği şekilde rahatça yaşayabilmeli ve o insanlarda da bir anormanlık yok. Çok merak ediyorum hayır diyenlerin evlatları da eşcinsel olursa nasıl bir tutum sergilerken? :)

1|1
    1|0
    • 2ay

kapıya koyarım tabii ki öyle sey mi olur özgürlük özgürlük diye iyice sacmaladınız yani onun escinsel olması onun kararı ise benimde evlatlıktan reddetmek benim kararım olur sorun yok yani.

• Asla.

1|0
    0|0
  • Onaylanmamalı..

0|0
    0|0
  • Toplum buna hazır değil :D

0|0
    1|0
  • Hayir

1|0
    0|0
  • Böyle bir ahlaksızlık onaylanamaz!

1|1
    0|1
  • Tabiki onaylanmamali. .

0|1
    0|0
  • Onaylanmamalı

1|1
    0|1
  • Kesinlikle hayır.

1|0
    0|0
  • Hayaldi rüya oldu 😂😂 biz Şeriat gelecek diyoruz siz nediyorsunuz...

0|0
    0|1
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Devlet her yere imamhatip açmaya çalışıyor sen diyorsun eş cinsellik onaylanmalı mı 😂

0|0
    1|0
  • iyice kafayı yediniz *mk

0|0
    0|0
  • Onaylanmali. Ben her ne kadar sicak bakmasam bile. Ben sicak bakmiyorum diye onlarin ozgurluklerini kisitlayamam. Herkesin kendi secenegi. Ama sokakta herkesin icinde sarmas dolas olmasinlar. Cocuklarimizi etkilemesinler o kadar :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...