"Yuh o kadar da değil" diyecek kadar hakkınızda bir dedikodu çıkardılar mı?

1|4
22|44

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 43

• yaşlı teyzenin ifadesine bayıldım
    evet olmuştu
    Amcam amerikalı bir hanımla evlendigimi ve yakında ülkeyi terk edecegimi söylemişti

2|0
    0|0
  • Yuhh o kadar da değil demedik tam tersine böyle bir dedikodunun çıkmasını istedik. Gay zannedildik bir hafta okulda...

2|0
    0|0
  • Özel bir hastanede bir kaç aylık çalışan iken lafım çarpıtılıp abartılıp işimi yapmıycağıma çevrilmişti. Bunlarıda baş hekim yrd. odasına çagırıp konuşmasıyla ortaya çıktı. Bütün haytretliğimle kadını dinleyip öyle birşey yok diyip odasından çıkmıştım. Insanlar böyle işte işine gelmedikleri zaman yüzünüze güler arkanızdan konuşurlar.

1|0
    0|0
  • Eyyyy yavrummmm eyyyy :) o kadar çok varki, hangi sinden başlamaya kalksam 1 gün sürer:))

2|0
    0|0
  • Yapmışlardır belki ama kulağıma gelmedi..

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Cevremde beni taniyan bir cok kiz benimle görüşmek icin facebook üzerinden bir sekilde ilgimi cekmeye calisir, bir gun bir tanesi biraz daha cesur davranarak bana mesaj atar ve konusmaya çalışır. Beklediği karşılığı bulamayan kiz daha sonra sagda solda ibo bana teklif etti ben kabul etmedim diye bir dedikodu cikarir. Ben bunu duyunca güldüm geçtim fakat yuh be demistim icimden :)))

1|0
    0|0
  • Eski sevgilim yurt odasının kapısına fotoğrafımı yapıştırıp uzak durun bundan diye yazı asmış. Arkadaşlarının yalancısıyım ama o zaman yuh demiştim 😂

1|0
    0|0
  • çıkardılar..
    gülerek izliyorum olanları =))

1|0
    0|0
  • olmadi

1|0
    0|0
  • bilemiyorum

1|0
    0|0
  • Benim evli bir kadından iki çocuğum olduğunu söylemişler.. Söyleyen kişi bonzai içmiş galiba çok uğraştırmıştı beni

1|0
    0|0
  • Ne halleri varsa görsünler. Dedikodu yapanlar önce kendilerine baksınlar ; işim olmaz.

1|0
    0|0
  • Ben cennetligim:)

1|0
    0|0
  • Cikarmadilar

1|0
    0|0
  • Bana gay demişlerdi

1|0
    0|0
  • çıkardılar ama sonrasında çok yalvardılar :D

1|0
    0|0
  • Dedikoduyu geç hakkımdaki yanlış bilgiden dolayı gözaltına bile alındım :/ :)

1|0
    0|0
  • Benim değildi kuzenim diğer kuzenime kuzeniyle yattığı iftirasını atmıstı ak malı ashjdsda

1|0
    0|0
  • Duymadim

1|0
    0|0
  • Gay oldugum seklinde olmustu.

1|0
    0|0
  • Yuh o kadar da değil.
    Teyze bunu demiş olamaz 😃😂😂

1|0
    0|0
  • En fazla gay dediler.

1|0
    0|0
  • Benim için öldü dediler

1|0
    0|0
  • dedikodu değildi bir müşteri vergi için verdiği parayı yemekle suçladı beni hala aklımda iki elim yakasında çekeceği var benden

1|0
    0|0
  • bir ara gay olmuştum milletin dilinde bütün kızlara kötü davrandığım için

1|0
    0|0
  • Yok çok şükür

1|0
    0|0
  • meyve veren ağaç taşlanır çıkardılar be

1|0
    0|0
  • birden bire banka soyup 2 adamı öldürmüşümde falanda filanda :D

1|0
    0|0
  • Çıkardılar,3 ay derdimi kimseye anlata anlatamadım.

1|0
    0|0
  • Lise 3deyken eski sevgilim ve onun arkadaslari bana sen kadin pazarliyorsun dediler 😂

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 21

• Evet zamanında benim hakkımda gerçekten dedikodu çıkardılar. Hiç hak etmediğim halde. İmzalı dilekçe ile şirket yönetimine verdim. Sonrası şirkete avukatlar geldi ve o kişi işten atıldı. Bazı şeyler gerçekten hayatımızda önem taşır. O yüzden de iftira atarkende başınıza gelebilecekleri düşünerek yapın derim.

1|0
    0|0
  • Evet. Hatta 3 ayımı mahvettiler. Adiler. Bak gece gece yine sinirlendim 😒

1|0
    0|0
  • evet oldu 😊 bir çocuk vardı yazlığımızın oldu köyde tüm köye bu kız bana aşık çıkıyoruz kimse yan gözle bakmasın yengeniz falan diye yaymış oysaki bir merhabamız bile yoktu😄😄

1|0
    0|0
  • Yemezzzzzz :D

1|0
    0|0
  • Çıkarmadılar

1|0
    0|0
  • evet olmustu :D hahaahah su an hatirlayinca guluyorum ama o zamanlar baya sinirlenmistim :D

1|0
    0|0
  • Tabiki cekemeyen cooook

1|0
    0|0
  • Evet helede bugunlerde fazlasiyla

1|0
    0|0
  • Kulağıma gelmedi hiç..

1|0
    0|0
  • Evet yolda bir erkegin arabasindan inip el sallamisim:)

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • evett

1|0
    0|0
  • Dedikodu cikarmadilar o kadarini yapmaz dedik yaptilar

1|0
    0|0
  • Yok olmadi

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • yok hayir

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Solcu olduğumu yaymışlardı okulda ne gulmustum ya😂😂

1|0
    0|0
  • Ilkokul 3te 2 kere kürtaj olmuşum. Regl bile olmuyorken yani

1|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Birisiyle cikiyordum zamaninda Ailem onu istemedigim icin ayrilmistim.. ayrilin a onunla birlikte oldugumu kiz olmadigimin dedikodusunu cikarmis.. ama Ben evlendikten sonra duydum tabi.. hakkimi o konuda helal etmiyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...