Sen her saniye onu düşünürken onun her saniye başkasını düşünmesi?

Bundan daha kötü bir şey olamaz hayatta. Yaşamayan hiç kimse bilemez. Ben yaşadım ve şu an kahroluyorum. Kızgınım ona ama bir yandan da deli gibi seviyorum. Değişti, hem de çok değişti. O da beni seviyor sanıyordum, geçiciymiş, yalanmış. En çok koyan da hemen başkasını bulabilmesi. Nasıl yapar aklım almıyor. Kaç tane 'en değerlisi' vardır, kim bilir. Beni bu kadar çabuk unutacağını tahmin etmezdim. Her boş anımda o geliyor aklıma, unutamıyorum. Bende de suç var tabi. Bu kadar çok bağlanmamalıydım ona. Nasıl unutacağım şimdi ben bu kahrolası insanı?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• gerçekten sevmişsin be kardeş kolay kolay unutamazsin ama zamanla unutursun... zamaninda bende diyordum nasıl unuturum diye bende çok sevmiştim zamaninda... unutamam saniyordum ama zamanla unuttum geçti gitti. başka birine bağlanmaya çalış , ne bileyim başka birini sevmeye çaliş , birşeyler yap kafani dağit olsun bitsin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sana tavsiyem aci cekmek istemiyorsan ondan daha iyi olanlari dusun aklina kotu yonleri gelsin zamanlar unutursun kendini bir erkek icin kucuk dusurme hayatini kimse icin yok sayma uzulme hepsi gelip gecici bunlarin emin ol gun gelecek baska birini seveceksin eski haline uzuleceksin 😊 Bir soz vardi tam hatirlamiyorum ama 'ilk aski onemlidir ama ikincisi her seyden onemli sana askin yeniden varoldugunu gosteren mucizedir.' Sanirim boyle bir seydi 😄😄

1|0
    0|0
    • 2ay

Çok teşekkür ederim çok haklısın :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Hoşgeldin aramıza... Milyonlarca insan seninle aynı derdi paylaşıyor. nasip işte. olmuyorsa olmuyordur çok ta şey etmemek lazım

1|0
    0|0
    • 2ay

o kadar basit değil ama haklısın

• 2ay

senin açından basit değil. diğer insanalr için basit. gidenin umurunda değilsin. acını çek ağla hakkın bu senin. yeni biri girdimi hayatına aklına bile gelmez artık. o da bir yerde haklı denemiş olmuyor sevdiği biriyle evlenmek istiyor acı ama gerçek bu. s

• Bundan daha kötü çok şey var. Yaşamadığınız için bilemezsiniz. Sabreder ve unutup hayatınıza bakmaya çalışırsanız unutursunuz.

1|0
    0|0
  • 1 doktor a git
    2 saçlarını kestir
    3 yemek ye aşıri derecede
    4 intihar et ( sakın ölme ha üzülürüm)
    5 iş ya da okul a odaklan

1|0
    0|0
  • Valla öyle beni düşüneni bir bulamadm ah bir bulsam kucagımda sırtmda tasıcam onuda yok napak bize kalmamış

1|0
    0|0
  • A q böyle durumun

1|0
    0|0
  • Aglayarak

1|0
    0|0
  • Dram aga :)

1|0
    0|0
  • Çok kötü

1|0
    0|0
  • Beni düşünmeyeni ben de düşünmem

0|0
    0|0
  • Kadın Olmak Zor Acını Çek

0|0
    0|0
    • 2ay

kadınlıkla alakası yok

• İnsanlara ağlayacak omuz aratanlara yazıklar olsun. Ben hala yalnızım o ise nişanlandı. Evlenecek ve mutlu. Ne diyeyim? Bu ilişkinin cefasını çekmek bana kaldı. Ayrı şehirlerde olsak bile, yine de kolaçan ediyorum. Bir sorunu olsa çıkar giderim. Evleneceği kişiyi, etrafında ki hemen hemen herkesi tanıyacak derecedeyim. O bilmez aynı caddenin üzerinde yürürken ona bakan gözlerimi.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kötü

1|0
    0|1
  • Çok kotu durum be kizm

1|0
    0|1
  • Ben de kahroldum o lanet acıyı çektikten sonra yeniden doğacaksın

1|0
    0|0
  • onu aklindada kalbindede gömmen lazim aci insani öldürmüyor alisiyorsun zamanlada umursamiyorsun

1|0
    0|1
Yükleniyor...