Ben neden hep kaybediyorum?

Ben simdiye kadar hic opüsmedim elele bile tutusmadim. Dogal bir kizim hic makyaj yapmazdim. Cok guzel oldgumu soylerler ama hic teklif eden yok. Tanimak isteyen yok. Erkeklerle konusmayi birak ayni ortamda erkek varsa ortama girmeyeb cekinen bir kizim bu yuzden mi kaybediyorum hep😢

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• vay be böyle kızlar olmalı gerçekten bak mesela ben ilişkilere karşı biriyim sevgilim olmadı hiç bir sene daha düşünmüyorum okulun son senesi aynı senin gibi olan bir kıza açılmAyı düşünüyorum öyle kal mutlaka oldu mu :)

1|0
    0|0
    • 2ay

Tesekkurler zaten bende karsiyim boyle seylere. İnsallah oyle bir kiz bulursun bnde insallah el degememis temiz bir erkek bulurum inş benim gini😊

• 2ay

inşallah inşallah bak moralim bozuktu moralim düzeldi temiz inanların ilk sonlarınin aynı kişi olması ve beraber birbirlerini cennete götürmeleri dileğiyle :)

• 2ay

Aminnn

En İyi Kız Görüşü

• Çekingen olduğun için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• iyimiş bana gel bayanlara güvenemiyorum benden önce ne yaptı diye aradığım kız yaş 21 inşallah trol degilsindir :-(

1|0
    0|0
    • 2ay

Dogru😊 ama bu siteden hicbiriji tanimak istemem😤

• 2ay

mantıklı en son 8 ay önce swarmda tanıştığım kız minnoş deyip duruyordu bende internette tanişmiyorum ben edirne de sen nerede zaten 😂

• 2ay

ben bir de 13 ocakta sen 16 falansındır olmaz

• Senin gibi birini arasam bulumam orjinal insansın :-)

1|0
    0|0
  • Otur Allah'tan hayırlı bir eş iste.

0|0
    0|0
  • keza sen benim kız versiyonumsun sende ne varsa bended aynı var napcaz biz ya offff deme daha ççokk offfffffffffff diyelim of :(

0|0
    0|0
  • Ulaşılmaz olarak görünüyorda olabilirsin.

0|0
    0|0
  • belki senden korkuyorlar. ulaşılamaz görünüyorsun. ve reddedilmekten korkan hemcinslerim yanına yaklaşamıyor. arada etrafına bak ve biraz daha tebessüm et. cesaret ver.

0|0
    0|0
  • Tanışabilir miyiz?

0|0
    0|0
  • Tanışalım mı

0|0
    0|0
  • Sen yine şükret haline, karşına çıkacak her adamın dürüst olacağını mı sanıyorsun?

0|0
    0|0
  • Sorun erkeklerde değil o zaman sende 😕

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne sorunum olacakki😕

• 2ay

Tanimayanlarda oyle diyorlar. Siniftan samimi olmadigim kizlar bile benim icin eda cok guzel degil mi diyodu. Diger kizlar şimartmayin sunu diyodular

• 2ay

Bilmem belki görmek lazım. Burdan güzelsin ya da çirkinsin desem yalan olur. Ben çok seçiciyimdir güzellik konusun da 😕

• Belki de sorun insanlarda dert etme

0|0
    0|0
  • mesafeleri kaldırmayı dene. Rahat ol biraz.

0|0
    0|0
  • Tanımak isteyen çekiniyor seni

0|0
    0|0
    • 2ay

İsteyen çekiniyor seni tanımak
      Seni tanımak isteyen çekiniyor olabilir heh bu tamam

• aynen maalesef kaybeden kız -_-

0|0
    0|0
  • Kazaniyosun aslında sevişmekle öpüşmekle birşey olmaz ki

0|0
    0|0
    • 2ay

Derdim sevismek degil zaten. Benim gibi kinseyle iliskisi olmamis temiz bir eş bulmak

• 2ay

İşte o da zor çünki evlenirken geçmişi silmen lazim

• 2ay

Ben silememe. Gecmisini ogrenirim. Hatta dua etmistim. Benim gibi olmayan gecmisi temiz olmayan biriyle olmasin eger olacaksa bile Allahim sen engelle. Olacagi varsa oldurma diye dua ettim yemin ederim. Biriyle konusmustum cok sevmistim oda ciddi dusunuyodu. ama gecmisi temiz degildi. biturlu olmadi hep bisey oldu ayrildik hep bir engel oldu hic gorusemedik. Biturlu olmadi. Sonunda ayrildik. En son o dua etmisti namaz kilan kapali hayirli bir es diye. Duam kabul oldu diye. Bende sonradan dank etti. Aslinda icimden soyle gecirdim. Senin degil benim duam kabul oldu Allah engelledi seninle olmamamk dedim. Umuyorumki insallah karsima cikacak kisi temiz biri olacak.

• aynen oyleee

0|0
    0|0
  • Bende kolay kolay bir kizla ayni ortama. girmem utanirim ama. bende kaybediyorum bosver

0|0
    0|0
  • kaybeden sen değilsin, onlar

0|0
    0|0
  • Cesaretin yok yardim al

0|0
    0|0
  • Belkide

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0