Rus kızlarımı Türk kızlarımı?

Karar veremedim gerçekden şöyle bakınca Bizim kızların ne tribi bitiyor ne nazı. Rus kızlarına bakınca çok dobra geliyor ya da yanılıyormuyum.

Güncellemeler:
2ay Güzellik kıyaslamayalım lütfen:)
2ay bizim kızlar ne kadar kıskançmışsınız ya:D

0|1
21|17

En İyi Kız Görüşü

• Peki "NAMUS" dendigi zaman? Siz ne söylerdiniz?
    Rus kızları mı, Türk kızları mı?

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kaliteliyle kalitesiz arasındaki fark gibidir rus ve türk kızı farkı. Kim kalitesiz birini tercih eder?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Rus kızları geneli kıvırmadan düşündüklerini söyleyebiliyor seviyorsa kendileri konuşabiliyor ve ilk adım beklemeleri gibi bir takıntıları da yok bu türk kızlarında biraz daha az cinsellik konusunda ise erkeğini her zaman mutlu etmek ruslarda önemlidir ve erkekleri de kalkıp sen önceden bir şeyler yaşamışsın yok öylesin böylesin demezler türklerde ise aile baskısı ve dini inançlar kızıları durduruyor rezil olma komşu ne söyler adım çıkar kimse beni kabul etmez korkusuda bonus olarak veriliyor yanında

0|1
    0|0
    • 2ay

on numara beş yıldız yorum olmuş:)

• Haha naz trib bunlar kiskanma gerekleri ya da yasama belirtileri diyelim ya da soyle diyim rus kizlari her erkekle her seyi yapabilen sonra da terk edilimce ya da hata cikinca umursamayan nasil olsa baska erkekle de ayni seyi yapariz diyen kizlar genelllemek istemem cogu deyim sen simdi boyle hi kiz istiyosan sana trip atmaz naz da yapmaz git al yani 😁

0|0
    0|0
    • 2ay

Bence genellemişsin. Çok açık yaşarlar duygularını ruslar. saklamazlar sevmiyorsa sevmiyordur. seviyorsada seviyordur. bizim kızlar gibi değilller yanii sencede öyle değilmi

• Dobrowskiler ondan hep..

0|1
    0|0
  • Tarafsız bir türk kızı olarak yorumum; sarışın renkli gözlü kıvrımsız düz vücut hatlı kız sevenler rus kızını tercih edebilir. Fakat kumral ve daha kıvrımlı vücut sevenler türk kızı tercih edebilir. Rus kızı 28 yaşından sonra birden çöküyor. Erken yaşlanıyor. Türk erkeğiyle evlenen çok sayıda rus kadını yaşı 30 u geçtikten sonra aldatılıyor...

1|0
    0|0
    • 2ay

ama bak benim sorum dış görünüşle alakalı değil:) karakterle alakalı:D

• 2ay

Hani türk toplumunun "sözde türk ahlakı"vardır ya bu birazda onunla alakalı bir durum. Bir türk kızı rus kızı gibi gülümsese ilgi gösterse toplumda nasıl bir damga yiyebileceğini tahmin edebiliyorsundur. Mesela yurt dışında yaşayan gurbetçi türk kızlarımız rus kızları kadar olmasada Türkiye deki türk kızlarına oranla o konuda daha rahatlar. Küsme ve kapris meselesine gelince o konuda türk erkeklerinden farklı değiller ama buna rağmen türk erkekleriyle ilgili genelleme yapmıyorum...

• 2ay

yanlış düşünüyorsun rus kızları herkese gülmez erkeğine güler:)) ve mutlu eder.

• azıcık trip azıcık naz ilişkiye eksin katar:)

0|1
    0|0
  • Bir bitmediniz beee.

1|0
    0|1
  • Türk kızları knk 😂😂

0|1
    0|0
  • Rus kızları da seni bekliyor ellerinde çiçeklerle diyorlar bizim kılsız uzun boylu düzgün burunlu mavi gözlü erkeklerimiz varken kıllı esmer kısa boylu erkek istiyoruz nolur gel diyorlar

0|0
    0|0
    • 2ay

valal öyle diyorlar:D

• 2ay

ha ben kısa boylu değilim boyum 1,88 kıllıda değilim :) esmerim ama banada bayılıyorlar:D

• rus. :D

0|1
    0|0
  • rus kizi kadar basiniza tas düssun 😎

0|1
    0|0
    • 2ay

iyi temenni gibi geldi aban:)

• 2ay

niye soruyosun ozaman :D mutluluklaar :D

• 2ay

maksat muhabbet olsun:)

• türk kızları

0|1
    0|0
  • Türk kızları

0|1
    0|0
  • Rus kizi isteyip killi gobegiyle turk kizina kalana onunda tribini nazini cekip okuze bagalayana da turk erkegi denir cicim

0|0
    0|0
  • O karaktere kişiliğe bağlı Rusuna Tatarına İngilizine değil.

0|0
    0|0
    • 2ay

bir nebze doğrusun ama sitedeki kızlara bak yüzde 80 öyle ..

• Hazırda seni bekliyordu çünkü hepsi.

0|0
    0|0
  • Ilgilenmeyen erkekler ilgilensin diye trip atiyoruz ozel gunleri hatirlayan erkek hatirlasin diye trip atiyoruz daha cok var aiz odun oldukca bu yripler bitmez arada her iki cins icin istisnai durumlar vardir boyle diyeceksen

0|0
    0|1
    • 2ay

hayır katılmıyorum size. Hep bizden ilgi bekliyorsunuz. birazda siz ilgi verseniz olmazmı. özel günleri birlikde hatırlayalım neden hep bizim hatırlamamızı bekliyorsunuz. dünyayı neden hep erkeklerinizin üstüne yıkıyorsunuz. neden paylaşmıyorsunuz. diyorum...:)

• 2ay

@afyonlular kentine Bizim kızlardan bulunca yaz:))

• 2ay

Keske bulabilsem sen bir turk kizi ile arkadas olmaya kolay sanarsin ben kac kapi caldim bilmiyorsunuz bir turk kizini bulabilsen en fazla ben sevinecegim

• türk

0|0
    0|0
  • yetti ya alın şu rus kızlarınıda kurtulalım sonra biz koreli erkeklerden bahsedince kezban oluyoruz

0|0
    0|0
  • Çünkü anan rus

0|0
    0|0
  • 100dolar?

0|0
    0|0
    • 2ay

bizim kızlarda 20 tl :)

• 2ay

yanlış anlaşılması o işi yapanlar anlamında.

• 2ay

😱😱

Erkekler Ne Diyor 16

• Aga simdi rus kızı desek rus kızı bize gelecek mi hemen yani rus deyipte digerlerini küstürmeyelim :D

0|1
    0|0
    • 2ay

antalya kemerde çok

• 2ay

bizimkilerin kaprisini çekemem artık zaten ya artık yaza calısırım oralarda ögrenirim birşeyler:)

• 2ay

hadi bol şans sana:))

• O konuda haklısın. Ama tabikide Türk kızları derim.
    Canlı yayınlarda bekaretlerini verenleri, pislikleri saymıyorum elbetteki.

1|1
    0|0
    • 2ay

bizim kızlardada aynı karekterde olanlar yokmudur sence? biz kötüsünü görüyoruz. ya iyi kaplileri varsa?

• 2ay

Ben karekter olarak sordum aslında soruyu:) ama bizim kızlara bak kıskançlıkdan çatladılar gene. Ahlaksız olan her millette var. sen ahlaklı olanları karşılaştır derim.

• 2ay

Ya o senin ne istediğine bağlı aslında.
      Misal bir kızın geçmişi seni ilgilendirmiyorsa, kıskanç ve sıkmayan istiyorsan o bizim memleketimizde de var. 😊

Ahlak konusuna gelince elbetteki her millette bir yamuk, çarık çürük çıkıyor buna bir çözüm yok. 😊

• Armi cevap verebilir

0|1
    0|0
  • Hocam bu konuda bir sey soylemek istemek istiyorum benim hic turk kiz arkadasim yok bana varmiyorlar sebebini soyleyeyim sizin gibi yakisikli gordugu beyfendilere hemen gonul veriyorlar yazikki benim bu konuda sansim sifir beni istemiyorlar siz yakisikli gordugu beyfendiye hemen asik oluyorlar malesef bu yakisiklilik bende olmadigi icin hep sitem hep isyan ediyorum sizce bu adaletmi

0|1
    0|0
    • 2ay

kardeş bu işler yakışıklılık değil nasip işidir. Takama kafana bu kadar emin ol kafan rahat.

• Kiz kizdir ya , her cicegin kendine gore kokusu rengi vardir. Biri iyi biri kotu gibi gostermek yanlis. birde davulun sesi uzaktan iyi gelirmis unutma;)

1|1
    0|0
    • 2ay

uzak değiller bana çok yakınlar:) benim sorduğum dış görüntüsü değil birader karakterle alakalı soruyorum. sürekli küsen ilgi bekleyen türk kızlarımı yoksa sürekli gülen ilgi veren rus kızımı diyorum.

• 2ay

Ya tabiki ruslar biraz daha eylenceli cunku erkek sayisi az erkek gorunce göktaşı bulmus gibi seviniyor zavallilar :)) turkiyede erkek kamyonla kizlarda tabiki bu lux oluyor biraz 😂 bende çinde yasiyorum bir arkadasim Anlatti ukraynaya gider sık sık. yabancı bir arkadaş eskiden gulup eylendigimiz ukraynali kizlar son yillarda araplarin ve turklerin cok gitmesiyle viskidrn assagisini icmem bundan assagisini yapmam gibi seyler soyluyorlar diyor bu turklerle araplar bu ukraynanin ayarlarini bozdu diyor😂

• Bak sana güzel örneği vereyim. Geçen gün bir mağazadan çıktım kapıdan geçerken yanlışlıkla kızın omzuna çarptım çok hafifçe. Özür dilerim hanımefendi dedim kız sanki tecavüz etmişim gibi suratıma baktı. Orada tecavüz mü ettik özür diledik kezban diyecektim zor tuttum kendimi. Kendinizi o kadar birşey sanıyorsunuz ki özür dileyen birinden bile size yazıyormuş gibi bir ifadeye bürünüyorsunuz. Sanki belalısıyım kızın işim gücüm yok tanışmak için bahane arıyorum.

0|1
    0|0
  • turk kizi...

0|1
    0|0
  • aynen oyle

0|1
    0|0
  • Beyni ambalajında olmayan Türk kızı tabii ki

0|1
    0|0
  • Benim hatun :D

0|1
    0|0
  • Ikisi de değil bence

0|1
    0|0
  • bu da sorulur mu :D

0|1
    0|0
  • Aynn oylr bro

0|1
    0|0
  • Değişir

0|0
    0|0
  • Türk kızının tek bir saç teline tüm Rusya'yı feda ederim.

0|1
    0|0
    • 2ay

o ayrı güzel kardeşim ben kişilik olarak bizimkiler sorunlumu demek istedim.

• 2ay

haa bak bende bunu diyorum işte:) sıkıntılılar.

• 2ay

Onları da öyle kabullenmek lazım :) Yapacak bir şey yok

• Türk kızlarında beğenmediğimiz şey fizikleri değil kezban olmaları.
    saçma sapan tripleri egolarını tatmin etme çabaları mesajları görüpte cevap vermeme beyinlerini kullanamama vs vs.

0|1
    0|0
    • 2ay

fizikde var biraz :) sokakdan bir rus kızı geçtiği zaman hepimiz nbasıl bakıyoruz. Maske filmindeki gibi diller dışarda:D

Yükleniyor...