Araplar dost mu düşman mı?

Araplar dost mu düşman mı ?
Medine de çekildiği idda edilen bir foto

• Düşman
    88% (7)90% (19)90% (26)Oy Ver
  • Dost
    12% (1)10% (2)10% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Türkün Turkten baska dostu yoktur... Araplar kendi rahatına düşkün , islam dünyasının yaşadığı cefadan bihaber karaktersiz bir millettir.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Araplar çok eski zamandan düşmanımız. Kurtuluş Savaşı'nda da Ingilizler ile anlaşma yaparak bilmem kaçıncı hainliği yaptılar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 10

• Hain ve deyyus Araplar hiçbir zaman bizim dostumuz olmamıştır. Bizim bizden başka dostumuz yok!

1|1
    0|0
  • Ben güvenmiyorum Osmanlı devletinde savaşta Araplar saf değiştirip düşman cephesine geçmişlerdir ce Osmanlı Devleti savaşta yenilgiye uğramıştır

0|1
    0|0
  • Araplar hain bir millet. Kendi çıkarları için dindaşlarını, en yakın müttefiğini satarlar.

0|1
    0|0
  • Araptan dost olmaz

0|1
    0|0
  • Arap milleti kendini 1914-1918 yılları arası gösterdi. Başka ayrıntıya ihtiyaç yok.

0|1
    0|0
  • Bunlar Arap değil. Milleti böyle ayrıştırıyorlar bu işin başka boyutu. Bizleri sevende var sevmeyende ama ben kimseye güvenmem. Yeri geliyor koruduğun Kktc dekiler gibi biz rumlarla birleşelim diye sağda solda bir takım hareket ve tavırlar sergiliyor. Arapları geç Kktc dost mu bunun cevabını verebilirmisiniz?

0|0
    0|0
  • araplar zaten hıc sevmez turklerı sebeblerı ıse ıslam sancagı turkıyede

0|1
    0|0
  • bunlar arap değil kürt

0|0
    0|0
  • arkadaşlar, sadece araplar bu şekilde giyinmez ki... bunların arap olduklarını sanmıyorum...

0|0
    0|0
  • Bu fotoya gerek yok zaten tarihe bakan anlar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...