Birileri yardım etsin ciddi ciddi lütfen?

Gerçekten durustum o troll dediklerinizden değilim. Maddi yardima ihtiyacım var ogrenciyim ailemden destek almiyorum parasal açıdan destekte bulunan tek bir allahın kulu yok. Bursum kredim hic biseyim yok çünkü 2. Üniversitem. Is dersiniz muhtemelen bircok yere başvuru yaptim geri dönüş bekliyorum.

0|1
4|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Buradan para istiyorsun ama gizli kullanıcı olarak istiyorsun. Şimdi şahsen ben böyle bir yazıyı kale bile almam. Bu tarz yardımlara ihtiyacınız var ise gerçekten de yardım etmek isteyenler olabilir. Ama bunu kimliğinizi gizleyerek elde edemezsiniz. Ayrıca zaten bir üniversite bitirmişsin onunla ilgili bir alanda çalışmaya başlayıp ikinci üniversiteyi ondan sonra okuya bilirdin. ya da hem çalışıp hem okuyabilirdin. Sonuçta bunlar çok mazeret gibi gelmiyor bana. Üniversitede okuyo olabilirsin ama bir mağazada satış görevlisi olarak bile çalışabilirsin. Bence seninki biraz daha işin kolay yolu istemek...

0|2
    0|0
    • 2ay

Öncelikle tum bunlar hakkinda fikir yurutmek size düşmez. Hic bir yere çalışanı pat diye almıyorlar. Ozellikle mağazalar. Okuduğum bölüm is alani olan bir bölüm değil. Tuzu kuru olanlar sizin gibi konusuyor.

• 2ay

Peki peki tamam siz hakli olun hadi😉😉😉

• 1ay

EİG için teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 21

• Buda size sorun mu bea gıt hangı cafeye aksamları falan gırsen calısırsn yanı ya da hıc bıse yapamdn bir iki köle bul bikaç tokat at ayakbnı yalat al cebınden butun parasını yanı cinsel anlamda kendını hiç kullandırmadan gayet de iyi para kazanabilirsn

0|0
    0|0
  • Maddi olarak kimse yardım etmez ama geleceğin konusunda iş konusunda senin geleceğini kurtarabilirim ciddi anlamda seni grubumuza alırız e ticaret borsa işleri ile ilgilenirsen eğer senin geleceğini kurtarmış olurum :D

0|0
    0|0
  • Hangi şehirdesin İstanbul'da burs veren bildiğim bir iki dernek var

0|1
    0|0
    • 2ay

Istanbuldayim. Hic bir kurum durduk yere öğrencilere burs vermiyor. Cok nadir sahiden ihtiyaci olana cikmasi.

• 2ay

İstanbul üniversitesi iktisat

• 2ay

Tamam beni takip et özelden konuşalım

• part time çalış. bizim burda part 3 saat çalışan kızlar var aileden hiç para almıyorlar. akşam yoğunluğunda garsonluk yapıyorlar. her büyük şehirde şubemiz var

0|0
    0|0
  • Şehir olarak nerdesin

0|0
    0|0
    • 2ay

İstanbul

• 2ay

Nasıl?

• 2ay

Çevrem geniştir öğrencilere burs saglayan insanlar tanıyorum ama seni gorup konusmak isteyecektir kendi yardim ediyo çünkü gormeden yapmaz kandirmaya calismislar zamaninda ben konuşurum kadınla okey derse bulusturur konustururum sizi cok iyi bir kadindir

• Özelime gelirmisin ordan konusalım maddi durumum iyi yardımcı olmsk iaterim ama böyle acıkta konusmayalım.

0|0
    0|0
  • Hangi şehirdesin ankaradaysan itibat kuralım

0|0
    0|0
    • 2ay

İstanbul

• 2ay

İstanbul gibi bir metropolde bence rahatça parttime iş bulabilirsin dilenmekten emin ol iyidir helal para olur bem oku hem çalış

• Telefonu sat.

0|0
    0|0
  • bu devirde netten tanımadıgı birine inanıp, netten para göndermek çok zor ama reelde tanısam seni yardım ederdim, gerçekten durumunu bilsem

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun insallah en kisa zamanda is bulur okulunu bitirirsin basarilar

0|0
    0|0
  • ne kadar lazım öğrenci

0|0
    0|0
  • Nasıl bir yardım bekliyorsun

0|0
    0|0
    • 2ay

Maddi yardım

• 2ay

Seni tanımadan söylediklerinin gerçek olduğunu bilmeden nasıl yardım edebiliriz ya da edebilirim ki

• durumun yoksa neden 2. üniversiteyi okumaya çalışıyorsun be kuzum. gel yardım edeyim

0|0
    0|0
    • 2ay

Daha önce okuduğum bölümde is alani yok. Yillarca issiz kalip surunmektense 4 sene surunmeyi tercih ettim

• 2ay

Türk dili ve edebiyatı mezunuyum. Su anki bölümüm iktisat

• 2ay

al birini vur ötekini, sen 3. yü de okursun sana söyleyeyim.

• zor tabi

0|0
    0|0
  • neredr okuyorsun?

0|0
    0|0
  • sabret,

0|0
    0|0
  • Nerde okuyorsun

0|0
    0|0
  • Birincinokuunla ilgili is bak. Olmadi fast foodlarda calis ikinci vardiyasinda filan

0|0
    0|0
  • Hangi şehirdesin

0|0
    0|0
  • ne kadar lazım.

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun ama böyle sitelerde yardım aramak çok yanlış kötü niyetli birisi yardım yapacağım diye seni kandırıp sana kötü şeyler yaptırabilir...

0|0
    0|0
    • 2ay

Haklısın ama nerden yardım arayayim?

• 2ay

Otırduğun mahallenin muhtarına başvurursan o seni gerekli mercilere yönlendirir en azından fikir sahibi olursun gerekirse burs veren derneklere yollar ya da belediyeden burs verilir...

Kızlar Ne Diyor 3

• öğrenci olmak zor

0|0
    0|0
  • Buraya yazınca ne olacak şimdi millet ksar flan demeye çalışır

0|0
    0|0
  • Ben yardim edebilirim özel den yaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...