Arkadaşım neden böyle söyledi? Ne demek istedi?

"Seni asla patron olarak göremiyorum sen onun ancak yardımcısı olursun alttakileri de sen yönetirsin." cümlesinde sizce bir art niyet var mı? Bu arada arkadaşım işletme okuyor kendi işinin patronu olmak istiyor böyle bir cümle kurarak sen benden aşağısın mı demek istedi?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Samimiyetinizi bilemem ama iğneleyici bir cümle o.

0|1
    0|0
    • 2ay

Iyi bir cocuga benziyor aslinda iyi manada mi soyledin kotu manada mi diye sordugum zaman "iyi manada soyledim" dedi ama bu cumle burada soracak kadar zoruma gitti nedensizce.

• 2ay

Kendiyle çelişiyor sanki biraz, ister istemez kıskanıyorda olabilir bu durumu dışı öyle söylese bile.

• 2ay

Bilmiyorum sayısal mezunu olduğumu aslında genetik mühendisliği istediğimi söylediğim zaman tavırlarında anlamsız bir değişiklik fark ettim , hızlı hızlı sorduğu sorularını biraz daha düşüne düşüne sormaya başlamıştı yani. Neyse iyi geceler yarın ders var.

• Seni kendinden üstün görmüştür belki onda olan rksik bir şey sende vardır yerme gereği duymuştur sen heeeğ de geç kendi başarına odaklan böyle sözleri takma karşim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Evet vizyon yok sende demek istemis. 1. Adam olamazsin demis kavgada soylenmez bu laf

0|1
    0|0
    • 2ay

Iyi bir cocuga benziyor aslinda iyi manada mi soyledin kotu manada mi diye sordugum zaman "iyi manada soyledim" dedi ama bu cumle burada soracak kadar zoruma gitti nedensizce.

• 2ay

"Zenginler fakirlere para yönetimini öğretmez mutlak güç onlarken neden bir zibidiyi onlara rakip etsinler ki?"

• 2ay

Zevkine.

Yükleniyor...