Adanalılar hakkında ne düşünüyorsunuz :D?

Adanalılar nasıllar sizce :D?

Ben de adanalıyım

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Kusura bakma ama çok kaba ve görgüsüzler. Şehirlerarası otobüslerde kız çocuklarını araba arkasında işetiyor kadınlar. Hele okullar desen felaket. Veli toplantısı rezalet. Adana Mersin aynı. İyi insanlar var ama genelinin kaba ve görgüsüz olduğu gerceğini değiştirmiyor bu. Üzgünüm şikayet edip kaldirsanda fikrim bu. Daha neler var ama yazmayacağım

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayır kaldırtacak olsam zaten soruyu sormam. Cevapların böyle olacagını bildiğim için soruyorum. Ben adanalıyım ama saydıkların ile alakam yok, sıkıntı degil :D

• 2ay

Eleştiriye açık olduğun için teşekkür ederim. Böyle böyle olumsuz fikirlerim gidecek ins. Gerçekten kusura bakma. Beş parmağın beşi bir değil sonuçta😉

En İyi Erkek Görüşü

• Seviyorum kendilerini. Yurtta adanalı bir arkadaşım vardı her cuma adana kebap şalgam rakı yapardık arada bir eserdi gürlerdi deli dolu hareketler sergilerdi falan ama seviyiyorum ya iyi insanlar😎😄😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hepsini mimleyemem. Ama arkadaşım tanıdığım olan bikac insan pek iç açıcı değildi. Bu şahsi fikrim. Ama bir kişi var kiii... şu aralar adanalilara karşı bir sempati oluşturuyor içimdee.. 🙈

0|0
    0|1
  • Adana merkez patlıyo mu orda herkes :DD:D:

0|1
    0|0
  • kabalar erkekleri

0|0
    0|0
  • Merkez tarafi patliyor galiba

0|0
    0|0
  • Tam bir . recep ivedik liler.

0|0
    0|0
  • Merkezde herkes patliyo mu?

0|0
    0|0
  • Erkekleri agresif ve argo.
    Kadinlari cok yürekli ve cana yakin.

0|0
    0|0
  • Çal keke çal

0|0
    0|0
  • Çılgınlar 😂😂

0|0
    0|0
  • Allahın adamı onlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Adanadaki olaylarla bir ilgi alakan var mı? Normal bir Adanalı var mı dünyada merak ediyorum da

0|0
    0|0
  • Onlar farklı bir ırk bence :D
    Kendi ülkelerini kurmuşlar

0|0
    0|0
  • Çok olay oluyor adanada.

0|0
    0|0
  • Adanalı adamm gibi adamdır aha bu saatte nöbet
    Tutuyotum ülkeme sevdalıyım Adanalıyık kirve

0|0