Babamın beni evden kovması?

okulumu bitiremedim ailem bitti olarak biliyor alttan çok dersim var ve bitmesi biraz zor ama babam yarın git mezuniyet belgesi getir yoksa eve gelme dedi napıcam hiç bilmiyorum babam çok ciddi yani evladı bile olsa siler hiç bu kadar çaresiz kalmadım gidip söyleyemiyorum da okulum bitmedi diye düşünmekten başım çatlayacak az önce yine geldi ve söyledi o okul bitmediyse bu evi terket dedi ne yaparsan yap dedi

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Güçlü ve cesur ol seni kurtarmaya çalışanları elinin tersiiyle itekleme. Güven, sev, sevil. Mutlu ol kardeşim mutlu ol. Ama en önemlisi Baban sana ne derse desin o kişi olmadığını bil!!
    "Baba ben yıkıcıyım ama kendini bilmez değilim." der kazım koyuncu "Ben sadece ben olmak istiyorum" diye devam eder.

0|0
    0|0
    • 2ay

beni bu saatten sonra kimse kurtaramaz inan bana sabah olucak diye ödüm kopuyor

En İyi Erkek Görüşü

• sende gitme çok mu muhtaçsın babana la 1-2 arkadaş bul ev tutun birlikte çalışın geçinin

0|0
    0|0
    • 2ay

hacı pişmanım ama faydası yok çalışmada sıkıntı yok ailemi üzeceğim için pişmanım ayrıca bir yerde 0 dan başlamak emin ol kolay değil

Kızlar Ne Diyor 2

• Kıyamaz evladısın.

0|0
    0|0
    • 2ay

kıyar kafaya koydu inat etti yani :'(

• 2ay

teşekkür ederim moral vermeye çalışıyorsun ama durum bildiğin gibi değil babamı tanımakla alakalı bu :S

• 2ay

O vahim durum yani. O zaman kızgınlığı geçene kadar kalacak yer bul kendine. 😄

• bir yandan haklı

0|0
    0|0
    • 2ay

haklılığını tartışmıyorum tartışılacak bir tarafıda yok zaten

• 2ay

yalan söyledim korktum demen gerekiyor tek doğru olan bu zaten

Erkekler Ne Diyor 2

• Zor durum. Alttan dersin olduğunu itiraf et.

0|0
    0|0
  • Git kalacak bir yerde işe başla

0|0
    0|0
Yükleniyor...