Erkek arkadaşımı partiye göndermemek için ne yapabilirim?

Erkek arkadaşımın zorunda olmadığı ama gitmesi gereken bir parti var. Dansçı kızlar da olacak daha önce bu tarz partilere getirdikleri kızları gördüm bir arkadaşının instagramında. deri ic çamaşırları giyiyor kızlar motorun ustunde show yapıp icki iciriyorlar bunlara. gitme dediğimde ben kızlar için gitmiyorum diyor ve artık bu parti olayının tartışmasını yapmaktan biktiginii söylüyor

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Bırak gitsin aman neyden kıskanıp sakındıysak arkamızı döndüğümüzde onun dibinde bulur olduk insanın içinde olmasın yapacak adam ruhun duymadanda yapar ama hissetmemiz işlerine çomak sokuyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Haklısın ama giderse ona duyacağım kac yıllık ilişkiyi mahvedecek. teşekkür ederim bu arada

• 2ay

Bu şekilde de hep kavga hep tartışma ilişkini yıpratarak mahvediyor ama dönüp dolanıyor lakin sonuç aynı boşver takılma, izin verdim canım düşündümde biraz nasılsa sana güveniyorum boşuna kıskançlık yapıp gerilmeyelim sende çocuk değilsin bende güvenimi suistimal edersende sen bilirsin artık istediğin her yere her ortama gidebilirsin de, boşver sevdikçe kıskandıkça kaybetmekten korktukça hata üstüne hata acı üstüne acı çekiyoruz bol tut ipleri ellerine yazık

• 2ay

haklısın teşekkür ederim :/

Erkekler Ne Diyor 4

• motorun üstünde motor yani 😂😂 hastalan çok ağrılarım var yanımda olmanı istiyorum de beni bu şekilde mi bırakıp gideceksin de timsah gözyaşlarıda ekle 😆😆😆😆

0|0
    0|0
  • O gece tebeşir tozunu suya kat ic ateslen acile git beyfendide acilde senin atesli halinle parti cevirsin hastanede dort donsun belki okeyi pardon dogruyu bulur akillanir...

0|0
    0|0
  • zorunda olmadığı ama gitmesi gerekn bir parti nasıl oluyor yahu :D

0|0
    0|0
  • La bırak s*kiş yapsınlar am-k.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İçeceğine zehir koy. Hastalansın gidemesin :s

1|0
    0|0
    • 2ay

Kendi rızasıyla gitmesin istiyorum:(

• Gitmeyecek yani nokta

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben trip bile atamıyorum. o atıyor deliricem birde sanki git diye desteklemem gerekiyormus gibi davraniyor

• 2ay

Valla böyle biri benim sevgilim olamaz o yüzden yorum yapamıyorum

Yükleniyor...