Sevgilim var diye cok iyi anlaştığım birini silmek durumunda kaldım ama şimdi de onu özledim?

başlıkta gördünüz iyi anlaştığım birini sildim ama şimdi de özledim sevgilimin böyle anlaştığım biri olduğunu bilmiyor zaten ama ne bileyim silmem gerek dedim aam şimdi de o kişinin sohbetlerini özledim

0|1
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili geçici olabilir, ama dostluklar kalıcıdır. Düşün sevgilinden önce o vardı

0|0
    0|0
    • 2ay

sevgilim yanlış anlar diye korktum heaplarıma bakmak isteyebilir zaten bunu yapacak o zaman da bana kim bu derse yakın arkadasım dediğimde bundan dolayı güveni sarsılmamalı

• 2ay

korktum gözü dışarıda biri cünkü daha ileri gider ve bağlanırsam aldatılıp kötü seyler yaşayacagımı düşündüm

• 2ay

Benim arkadaşım da aynı senin gibi benim hakkımda öyle düşünüyor. Sizi anlamak zor gerçekten

Erkekler Ne Diyor 17

• yazık olmuş

0|0
    0|0
  • kimsei silme

0|0
    0|0
  • Sevgılınle onun arasnda kalmadgına emınsen gercktn sıl gerı dönme o daha agır basıyosa o zman az mesafe koy dertleş ama sevgılınden daha üstün görüyosan o ilşki çoktan bıtmiştr aslında

0|0
    0|0
    • 2ay

sevgilim gercekten mutlu ediyor beni dün annemle de tanıştırdım ama sildiğim bu arkadaşımı bu gün geri ekledim gözü dısarıda biri ama sevgili manasında konuştuğu biri varmış ve bu beni cok üzdü sevgili olsun istemedim birden neden böyle oldu benim özel sığnagım gibiydi o gizli sığnağım

• 2ay

canım acıyor

• 2ay

böyle senin kısa bir süre canın acır peki sevgilinide kaybedersen iki iyi insanı aynı anda kaybedıp yalnızlık içinde boğulup kendine dış dünyaya kaptmakmı yoksa birinden vazgecıp diğeriğle mutlu bir yasama kolları sonuna dek acmakmı sen karar ver

• O kişi erkek miydi?

0|0
    0|0
    • 2ay

evet zor zamanlarımda yanmda oldu güldürdü ne arkadaş ne sevgili derler ya öyle bir ilişkiydi

• 2ay

Doğrusunu yapmışsın

• 2ay

öyle mi dersin

• tekrar düşün sevgilini

0|0
    0|0
  • hayat bu böyledir bu işler

0|0
    0|0
  • silmenin nedeni o kişiyle flörtleşmen miydi? zaten neden sildin ki biraz mesafe koysan yeterdi

0|0
    0|0
  • küfürü hakediyosun :D

0|0
    0|0
  • Birisi için birini silmemeyi öğrendiğiniz zaman dünya daha güzel bir yer olacak.

0|0
    0|0
    • 2ay

peki ya geri eklesem

• 2ay

onunla zamanalr o kadar keyifli ki ama sevgilim olmasa onunla sevgili olur muyum hayır tabiki çünkü gözü dısarıda biri belki karakteri düzelse bu huyu olmasa olabilirdi evet ama uzak bir ihtimal

• 2ay

bılmıyorum cok karısık bır durum bana gore kendın degerlendırıp karar vermelısın.

• İkisini de mi istiyorsun?

0|0
    0|0
    • 2ay

hayır sadece bu kişi öyle güvenip de aşık olunacak biri değil ama sohbeti iyi karakteri düzgün biri

• 2ay

sevgilimi övmek istemiyorum aslında inanmasam da nazar değer diye korkuyorum

• 2ay

Övülecek bir yanı mı var?

• Pek hoş bir durum değil bence

0|0
    0|0
  • sevgilin ne derse o

0|0
    0|0
  • Bizden ne istiyon

0|0
    0|0
  • biri için birini silmekten vazgeçmeliyiz

0|0
    0|0
    • 2ay

dimi sevgilim var tamam ama bunun için de birini silmek istemiyorum hele ki zor zamanlarımda yanımda olan birini

• 2ay

hayatnda biri varsa silme kmseyi ama sınır koy.

• 2ay

haklısın

• Zor durum

0|0
    0|0
  • ne ayranım dökülsün nede got** sk**** :) var mı öyle dava? empati kur? o adam bunu yapsaydı?

0|1
    0|0
    • 2ay

beni silmesini istemezdim

• 2ay

sen sevgilini bırakıp bence o arkadaşınla devam et. adam öyle sahiplenmişki sana onun yeteceğini düşünüyor ama sen o adamın isteklerine dahi saygı duymuyorsun. bu bir derken bir sürü devamı gelir huzur olmaz.. unutma ; güven tek kullanımlıktır ;)

• Kalbimin sesini dinle bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yanlış yapmışsın

0|0
    0|0
    • 2ay

geri eklesem sorun olmaz dimi

Yükleniyor...