Ya bir insanı neden çok sevdiğimizde gidiyorlar?

Ya bir insanı neden cok sevdiğimizde gidiyorlar. az mı sevmek lazım anlamıyorum ki? ne demek sen cok iyi birisin, e o zaman neden gidiyorsun? ben anlamıyorum ya bize geriye sadece bitmeyen geceleri bırakıyorlar rahat da bırakmıyorlar ki uykularımızıda alıyorlar bizden öyle mal mal duruyoruz geceleri onlarsa hayatlarını yaşıyorlar. adalet yerini bulacak mı merak ediyorum bu işin sonunu göremiyorum artık özlem hasrete dönüştü öfke acıya dönüştü duygusuz hissiz yaşamayan insanlar haline döndük.! Yaşama heycanımı tekrar istiyorum!!! bunu hak etmedim.!

Güncellemeler:
2ay mömç.
2ay nmöç.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• İyi olduğun için kaybediyorsun dur kimseyi sevme değer verme seviyormuş gibi yap sevilirsin yapmacık ol

0|1
    0|0
    • 2ay

tek istediğim şey sevgi

En İyi Erkek Görüşü

• neden birini sevme ihtiyaci duyuyosun abi? ne gerek var? takil yasa hayatini. gittiginde uzulecek kadar sevme, sorun olmasin mk.

0|1
    0|0
    • 2ay

biz birini sevmezsek biride gelip bizi sevmiyor ki

• 2ay

oda yok knk...

• 2ay

o zaman arkadas edinmeye calis. dost biriktir olm. sevgili gelip gecici, dost kalici. dost biriktir.

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklısın.

0|1
    0|0
  • Kimse kimseyi sevmek zorunda değil :/

0|1
    0|0
    • 2ay

sevmeden sevinilmiyor ki ya...

Erkekler Ne Diyor 2

• Şu anda direk olarak içimdekileri yazmışsın.. keşke sana iyi bişeyler yazıp rahatlatabilseydim fakat çok haklısın ki o insanlar sevgimizi haketmeseler bile seviyosun işte ne yapabilirsin ki

0|1
    0|0
    • 2ay

öyle kardesim malesef...

• Fazla ilgi bunaltıyor insanı

0|1
    0|0
Yükleniyor...