Suriyeli Araplarımı daha çok seversin yoksa kurtleri mi? İkisinden birini seçmek mecburidir. Hangisi sence?

Ben Suriyeli arapları severim

• SYRİAN ARAP REPUBLİC D. D.
    50% (5)62% (8)57% (13)Oy Ver
  • kurtler
    50% (5)38% (5)43% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Suriyeli araplar bence iyi insanlar. tanıdığım tüm gördüğüm insanlar gariban temiz insanlardı

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi arapmı (suriyeli) kürtmü diye soru kolay cevaplanmaz kürt var kürt var diyer kürtün soyu osmanlı zamanından ve özü kürt olanları has kürtleri severim cok tanıdığım var kürt kimisi ya dede tarafı ermeni, Gürcistan vs ya nenesi tarafı bunlar sözde kürt doğuda (yeri bende kalsın) tanıdığım kürt (aşiret) osmanlı dönemini dayananlar bizi bizden cok severler gerekirse türk kürt ayırt etmeden can verirler vatan icin gelelim arapları suriyelileri savaşda vatanına bırakıp kacarlar sahilde güneşin tadını cıkarır benim mehmetciğim suriyede carpışır kimle türkmenlerle yan yana can cana? Suriyedeki arapları sözüm yok...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben kürtlerden yanayım ki vakti zamanında memleketi beraber kurtarmış milli bir mücadele verip çanakkale de atalarımız omuz omuza çarpışmışlardır.

0|0
    0|1
    • 2ay

Suriyeli araplar bizzat katılmışlardır kürtten bin kat fazla destek vermiştir

• 2ay

o konuda haklısın. ama bir kürt bir arap ikiside aynı şeyin soyu

• 2ay

Kardeşim bak eğer yaşın doğruysa daha gençsin biraz araştırıp okuyup inceleyip öyle yorumlarda bulunmalısın, Kürt soyu Arap soyu çok farklı soylardan geliyor. Ha bir yerde hepimiz Adem (a. s) babamızdan geldik tamam da :) senin bahsettiğin olayla benim bahsettiğim olay çok farklı ;)

• ArabI kürde tercih ederim

0|1
    0|0
  • Kürtler bizimle birlikte olmuştur kurtuluş savaşında beraber savasmisizdir lakin araplar kalleşlik yapıp ingilizlerle is birliği yapmıştır arapları sevmem kallesler

0|0
    0|0
Yükleniyor...