Erkeklerin arkadaşlığı mı daha samimidir yoksa kızların arkadaşlığı mı?

Erkeklerin arkadaşlığı daha samimi geliyor bana, kızlarda illa bir fesatlık, kıskançlık oluyor. Kızlarda neden durum böyle sizce?

Güncellemeler:
2ay Erkeklerin kendi cinsleriyle olan arkadaşlıģından bahsediyorum. Karşı cinsle değil.

0|0
19|52

En İyi Erkek Görüşü

• erkeklerin muhabbeti. şerefsiz i. bine topitoş nerde kaldın. arkasındanda yav bu ya. v. şağı çok seviyorm adamın hasıdır

kızların muhabbeti. canım çok güzelsin sa. larını nerde yaptırdın bende gidiceğim. bayıldım giyimine. arkasından bu k. a. şarı hiç sevmiyorum. memesini jiletle kesesim geliyor falan
    :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kadın kadınını çekemz en yakın arkadaşıda olsa ne giymş acabana bnden dahamı güzel diye hep yarış içinnde oluyoruz malesef

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 51

• Değil kardeşim. Ne östrojen ne de testesteron hormonları bir bedeni daha iyi arkadaş yapar. İnsanın arkadaşlığı daha samimidir, sen insan olanını buldunsa hormonlara takılma, diyeceksinki felsefe yapma be abi. Ben de sana diyorum ki cnsiyete göre verdiğin her cevaba ters bir örnek göreceksin.

1|0
    0|0
  • erkeklerin samimyeti mi?
    sen bir bayan oldugun icin sana samimi davraniyorlar olabilirmi? hani bir amaca gutmek icin mesela. yani cirkin alimsiz biri ol bide istenileni karsilada gor bakalim sana kim nezaman samimi bir ilgi gosteriyor..

0|0
    0|0
    • 2ay

Güncellemeyi okuyun

• 2ay

simdi daha aciklayici oldu.
      her iki taraftada var bu durum.. kadinlar biraz daha gosteris meraklisi oldugu icin daha cok goze geliyorlar..

• erkeklerın

0|0
    0|0
  • tabi ki erkeklerin :) kızlar aynı elbiseyi giyince pişti olduk diye birbirlerini yeme noktasına gelirken erkekler kaaardeşiiim ;) diye sevinip yanyana gezerler ;)

0|1
    0|0
    • 2ay

arkadaşım değilde amcaoğluyla geçenlerde benim üzerimde batman t-shirt vardı onda da bilmiyordum bir baktım superman t-shirt ile çıktı dışarıya gülmeye başladık bu kadar tesadüf olamaz sanırım habersizce :D öyle dolaştık biraz :))

• 2ay

@POYRAZ_32 :) biz böyle samimi haset gütmeyen insanlarız :)

• Erkeklerin ki tabi ki. Kızlar birbirini çekemez. Kadın, kadının kurdudur.

0|0
    0|0
  • 2 side bin beter insan olanın arkadaskıgı knka

0|0
    0|0
  • Garson dışarıdan ayran alıp çalkalasa bile ben bir daha çalkalarım. Niye? Çünkü bu hayatta kimseye güvenmeyeceksin. Arkadaş çok evet dost az.

0|0
    0|0
  • Kizlarin arkadasligi sır saklamada bitiyor birine bisey anlatiyoruz duymauan kalmiyor kizdan arkadas olur ama sirdas olmaz

0|0
    0|0
  • Erkeklerinki tabiki

0|0
    0|0
  • kızlar

0|0
    0|0
  • Anket yapsaymışsın keşke. Bence de bizim kendi aramızdaki samimiyet oturduysa ve dostluk boyutuna geldiyse çok sıkı bağlar oluşmuş demektir

0|0
    0|0
  • erkekler

0|0
    0|0
  • Erkek tabj

0|0
    0|0
  • 1. milyarıncı kez soruldu :D

0|1
    0|0
  • cins ayrımı yapmaksızın bu durum arkadaştan arkadaşa değişir samimi olduğun da vardır dertleştigin yediğin içtiğin ayrı olmayan da yani bir arkadaş var birde arkadascik

0|0
    0|0
  • Kızlarla erkekler arkdaş olamaz koly koly habrn olsun iki karşı cinsin arkadşlığında iki tarfın biri büyük olasılıkla "malum" beklenti içerisindedir :)

0|0
    0|0
  • erkelerin arkadaşlığı daha iyidir

0|0
    0|0
  • eee kabul ediyorsunuz yani.. her adımımızı fesat çukuruna sokarken keşke senin yazdıkların akıllarında kalsa

0|0
    0|0
  • Erkek

0|0
    0|0
  • Erkeklerin tabiki

0|0
    0|0
  • Erkek

0|0
    0|0
  • Aynen erkekler.

0|0
    0|0
  • kızların

0|0
    0|0
    • 2ay

kızların dedim ama bir kız bazen erkeğin samimi arkadaşı olabiliyor duygusal oldugunuz için erkeğe menfaatiniz az oluyor ama erkekler menfaat peşinde arkadaşlıkları

• Erkeklerin

0|0
    0|0
  • Erkeklerin, kızlar duygusal olduğu için ani ve sık karar değiştirebiliyor.

0|0
    0|0
  • Erkekleerin dostlugu sanirsam kizlar arasinda neden se rekabet oluyo erkeklerde vardir belki ama kadinlar kadar degildir

0|0
    0|0
  • Arkadaşı için ölen kadın. Ben hiç duymadım

0|0
    0|0
  • erkeklerın kadınlarda bırbırını cekememezlık var

0|0
    0|0
  • Erkeklerin

0|0
    0|0
  • kızların

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 18

• samimi olanların arkadaşlığı

0|0
    0|0
  • Erkeklerin kendi aralarındaki samimiyet çok imrenilecek bişey bence. Kesinlikle katılıyorum kızlarda illa ki türlü sorunlar oluyor

0|0
    0|0
  • Kızlar

0|0
    0|0
  • Erkeklerin

0|0
    0|0
  • Kesinlikle erkeklerin. O yüzden kızlarla anlaşamıyorum.

0|0
    0|0
    • 2ay

kızlar kızlarla anlaşamıyor hepmi kıskanclık erkeklerdede menfaat oluyor

• 2ay

@scorpion026 her insan her insandan menfaat bekler, cinsiyeti yok bence bunun.

• 2ay

peki bakalım :)

• Ya erkeklerde çoğu zaman arkadaş olarak devam etmek istemiyor o sorun bence yoksa bence de erkeklerin ki kendi aralarında daha samimi

0|0
    0|0
  • Ikisininkide ayrı kızlarda aynı cins arası rekabet oluyor bence bir erkekle daha rahat içini dokebilirsin

0|0
    0|0
  • Erkeklerin.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin arkadaşlığını daha samimi buluyorum.

0|0
    0|0
  • Tabikide erkeklerin arkadaşlığı :)

0|0
    0|0
  • Erkekler :D

0|0
    0|0
  • erkeklerin

0|0
    0|0
  • Erkekten arkadas olmaz hemen civiyorlar. benim en iyi arkadasim kizdir