Hic sevilmemis biriyim ve artik umudum yok :( ?

kücüklügümden beri Hep sessiz cekingen biriydim Ama yinede 1-2 arkadasim olurdu. Büyüdükce insanlar beni ezdi hep alay ettiler cirkinligimi yüzüme vurdular. Her okulda aynisini yasadim ve okula gitmemeye basladim.

arkadas dediklerim meger Hep kullandilar beni yari yolda birakildim.
sevgilim hic olmadi bir erkek yolda beni görse basini hemen yere eger.

sosyal fobi oldum evden cikmiyorum hayat ve insanlar beni artik korkutuyor.

babasiz büyüdüm sevgi eksikligi var kolum kanadimi kirdilar insanlar hic sevmedi beni.

yüzüm Cok cirkin. Sacim Cok az. Anlim asiri derecede büyük ve irenc duruyor (normal insan gibi yüz seklim Yok)
gözlerim yamuk. Agzim yamuk ve sol yanagim yamuk.

yinede bakimliyim makyaj kiyafet özenliyim Ama insanlar benden kaciyor...

Güncellemeler:
2ay Siz hepiniz ne kadar acimasizsiniz dalga gecid alay edenler Allaha havale ediyorum sizi
2ay benim sorumu tam okumadiniz sanirim, Hep sevgili konusuna cektiniz Ben arkadasligida sormustum

0|0
7|28

En İyi Erkek Görüşü

• Yazdığın doğru veya troll olabilir ama ben doğru olduğuna inanıyorum , sen buradaki insanlara bakma onların işi burda dalga geçmek kendilerince eğlenmek. Senin sorunun güzel veya çirkin olman değil sadece girişken olamaman. Aklındaki şu düşünceyi atsan inan herşey daha güzel olacak Mutlu olacaksın. Kendinle barışık ol.

Kimse bir saniye ilerisi düşünmeden konuşmasın.

0|0
    0|0
    • 2ay

Yazdiklarim gercek maalesef belkide haklisin Ama girisken olamiyorum konusamiyorur. Bakiyorum insanlarin anlatacak birseyleri var sohbet ediyor bir Ben edemiyorum ne diycegimi bilmiyorum

• 2ay

Tesekkürler

• 2ay

Rica ederim

En İyi Kız Görüşü

• Bir anda kendimi gördüm sende. Küçükken okulda benimlede cok dalga gecerlerdi. Saclarim cok seyrekti kel gibiydim resmen. Kel derlerdi bana. Burnum kocamandi onunla dalga gecerlerdi dudagim inceydi onunla dala gecerlerdi. Büyüdüm o halimle erkekler beni cok masum yüzlü bulduklarini soylerlerdi dusun cadi gibi burnum varken. Simdi estetik yaptirdim burnumu. Dudagim ince hala onuda yaptircam. Mutlu ol kendinle ilerde yaptirabilirsin ama ne kadar kötü olabilirsin ki ben ce her kiz guzeldir

0|0
    0|0
    • 2ay

yanagim digerinden farkli. Burnumu iki kez yaptirdim. Yandan güzel gözüküyor Ama öncen ucu yamuk. Cenee varla Yok arasi. Anlim asiri yüksek Yani hic bir insanda Yok böyle alin.

• 2ay

Bilmiyorum güldügümde ortaya cikiyor daha sis yamuk falan

• 2ay

Bir baktir doktora

Erkekler Ne Diyor 27

• Sen güzelsin, insanlar çirkin, emin ol bundan. Her insan güzel, yakışıklı olacak değil, iç güzellik burda devreye giriyor bırak insanlar seni sevmesin, sen insanları sev, bırak insanlar başını öne eğsin, sen dik yürü, sev kendini güzel insan Allaha emanet ol, iyi geceler, emin ol ben seni seviyorum

0|0
    0|0
  • Neden boyle dusunuyorsun bana gore cirkin bir bayan yoktur. Ya az guzeldir ya da cok guzeldir boyle dusunurum. Belki de cok guzel olsaydin senin sadec guzelliginden dolayi seninle cikan biri olurdu i zaman mutsuz bile olurdun yani. Boyle dusunme karamsar olma pozitif dusunmeye calis.

0|0
    0|0
    • 2ay

Benim tek sorunum sevgili degilki arkadaslik? insanlar beni yanlarinda istemiyor

• 2ay

yorumda özel olsa görüş paylaşırdim zaten

• 2ay

özel görüşün kapalı açık yorum yapmak istemiyorum adresin çıkar diye endişe ediyorsun demi nickin falan sorun değil öğrenmeye çalışmıyorum ve farkindaysan allah rızası için dedim

• Bizi de üzdüler ama sabah kalktık dükkan açtık.

1|0
    0|0
  • takma boşver bende sevilmedim

0|0
    0|0
  • Ya neden kimse begenmesinki illa sevilirsin böyle konusma lütfen. Bak ben her istediğinde yanındayım yaz bna sohbet edelim.

0|0
    0|0
  • gizlenmeseydin ve profil fotona kendi resmini koysaydın belki beğenen çıkar

0|0
    0|0
  • sırf fazla güzel değil die alay edenler adam değildir zaten onlar gibi insancıkları takmaya değmez

0|0
    0|0
  • seni kimse sevmesin yaradan sevsin ruhunun huzurunu ancak onunla bulursun

0|0
    0|0
  • boşversene takılma bunlara daha çok mutsuz olursun pozitif düşün

0|0
    0|0
  • Uzuldum sana. Evlenelim

0|0
    0|0
  • tanıştırayım bu da hayat

0|0
    0|0
  • saçmalamışsın ya dış görünüşe değil kalp güzelliğine bakan insanlarda var bu hayatta

0|0
    0|0
    • 2ay

Hic karsilasmadim

• 2ay

gün gelir karşılaşırsın her şeyin yeri ve zamanı vardır nasipten öte olmaz ama umutsuzluk kötü bir bahanedir kendine güven ve psikolojik bunalımdan çık derim

• 2ay

bunu zaman gösterir ama şuanlık yapılabilecek senin açından sana göre bir şey yok ama bekle bakalım hayat iyi ya da kötü devam ediyor daha insan oğlu neler görecek

• Güzellik göreceli bir kavram

0|0
    0|0
    • 2ay

Herkes hemfikirse demekki gercekten cirkinim

• 2ay

Çirkinsin demedim, güzellik ve çirkinlik bakan kişiye göre değişir.
      Leyla güzel bir kız değil di ama mecnunu deli etmişti.

• :( :( :(

0|0
    0|0
  • Tıbbın mucizelerinden yararlanmanın vakti gelmiş

0|0
    0|0
  • istediğin zaman yazabilirsin konuşuruz sohbet ederiz o insanların ayıbı takma sen :)

0|0
    0|0
  • Korkuyu nasıl yenmek lazım bende bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Ben arkadaşın olurum üzülme 😀

0|0
    0|0
  • Gel sevelim seni :(

0|0
    0|0
  • Estetik diye bir şey var..

0|0
    0|0
    • 2ay

😒Tesekkürler

• 2ay

Üzülme kız herkezi biri beğenir ama sen begendirmeyi beceremiyon demekki

• Benim için nefes al yeter 😛😛

0|0
    0|0
  • Sevesim geldi de bidaha kendini tarif etme 😂

0|0
    1|1
  • ben seni arkadasca severim her derdini dinlerim saygıda duyarım fikirlerimide paylaşırım hatta seninle güler seninle ağlayabilirim güvene bilirim senden çekinmem şimdi sen benim arkadaşım olurmusun peki

0|0
    0|0
    • 2ay

internette Ben kimseye güvenmem

• 2ay

@Latteli Aynen tesekkürler😇

• 2ay

Allahın adaleti şaşmaz bunu burda bir kez daha anladım soruna bakar okur düşünürsen sende anlarsın sana söylenecek okadar cümle vardı aslında ama hak ettiğini hiç sanmıyorum artık

• bizede teklif yağmıyor burak özçivit değiliz :(

0|0
    0|0
  • Kıyamam ya benimde hiç sevgilim olmadı bende çekingenim utangacım istiyorsan arkadaşın olabilirim üzülme sakın

0|0
    0|0
    • 2ay

Benim tek derdim sevgiliydi zaten dymi

• 2ay

www.kizlarsoruyor.com/.../q5809270-bu-erkek-hakkinda-ne-dusunurdunuz
      bu soruyuda soran benim mesela ben önceden çillerim belli olsun diye kötü fotoğrafımı koydum 3 numara saçım filam benle baya dalga geçtiler ve ben ağladım dayanamadım
      sana o fotoğrafımıda atabilirim yani

• 2ay

O fotoğrafımı atıyım sana istersen dalga geç benle sonrada engelle beni ama sakın cevap yazmamazlık yapma ön yargılı davranıyosun çünkü beni olduğumdan farklı düşünüyorsun istiyorsan o fotoğrafımı burayada atarım ama ifşa olmak istemiyorum dalga geçerler

• salla takmaya degmez... hayatını yasamaya bak.. bosver kimseye ihtiyacın yok.. zaten cok yasamıcaz su dunyada boyle de zehir etme kendine..

0|0
    0|0
    • 2ay

Yanliz basima mi gidiyon tiyatroya sinemaya konsere? Kalabalik arkadas ortamini görünce üzülüyorum

• 2ay

valla ben yalnızım :) alıstım artık..

• adam gibi biri çıkmamış karşına bence

0|0
    0|0
    • 2ay

Dogru

• 2ay

seven her haliyle sever o yüzden kendinde arama bütün sorunu

Kızlar Ne Diyor 6

• Asagilik kompleksi var sende, yenmeye bak

0|0
    0|0
  • bende topal bacakli bir çocuk Sevmiştim. hatta nisanlandik. ben onun kalbini sevdim bir gün seninde kalbini birisi gorucek

0|1
    0|0
    • 2ay

Dışardan bakınca ne kadar egolu insan deriz senin için. güzel bakımlı bir bayan vs ama kalbinin güzelliğini görmeyiz konusunu dahi etmeyiz ki çok güzel bir kalbin varmış 🙏 tüm içtenliğimle söylüyorum ALLAH herşeyin en güzelini sana versin 🙏

• 2ay

Insallah :(

• Benimde erkek arkadaşım hiç olmadı boşver senden önemli değil onlar

0|0
    0|0
    • 2ay

Soruyu tam okuduguna eminmisin

• 2ay

Sevgilim hiç olmadı demişsin canım ona cevap verdim erkekler başını yere eğiyor yazmışsın

• herşey güzellik değil haline şükret ve umudunu kaybetme tut onu.

0|0
    0|0
  • kaybedenler kulübüne hoş geldin :/

0|0
    0|0
  • Yapma böyle canım üzüldüm 😒

0|0
    0|0
Yükleniyor...