Sizce ne yapmalıyım?

En yakın arkadasım 7senedir yedigimiz ictigimiz ayrı gitmezdi üniversiteye gectik benim bir sevgilim oldu ve en yakınım dedigim insanında 2.5 yıllık bir ilişkisi var ve ben bütün hatalarına ragmen her ikisinin yanında oldum asla kazık atıp yanlıs yapmadım ama bu arkadas benim gelip aileme sevgilimle ne oluyorsa her seyi anlatmıs ve ailemin sevgili konusunda tutumunu bildigi halde amacı iste korumakmış ama ben bunu ögrendim tabi annemde söylemiyor kardesimden ve ondan uzaklastım o ise uzaklasma sebebimin sevglim oldugunu düsünüyor cünkü sevgilimi istemiyordu düüsncesi ise ben onu istemiyorum diye o iliskisini benden saklıyor uzak oluyor sizce ne yapmalıyım arkadaslar

1|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Salla öyle insanı arkndan iş cevirenden dost olmaz ıyıliğn için bilese karsındakı sevgılı ıyı deılse bıle bnu dırekyuzıne acık acık sölemeli

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Koy kicina tekmeyi

1|0
    0|0
  • Yani gerçek arkadaş dediğin böyle yapmamalı... Anladığım kadarıyla misilleme yapmak istemiş olabilir... Ama arkadaşın yani neden böyle yapmak istesin ki...

0|0
    0|0
    • 2ay

Beni korumak istemis annemede gidip ben koruyamadım sen koru demis ben cok sükür kendimi koruyabilirim kimi kimden koruyor anlamıs degilim aklım almıyor

• 2ay

Biz bilemeyiz onun ne amaçla söylediğini. Belki seni korumak istemiştir belki de seni çekememiştir

• uzak dur kafanı topla tekme vur

0|0
    0|0
  • bunu yapan erkek mi?

0|0
    0|0
  • Işte gerçek dost senin arkadasinin yaptığı sakin o arkadaşı terk etme

0|0
    0|0
    • 2ay

Bana kazık attı diye mi silmeyim onun yüzünden ailemle ben kötü olduysam?

• 2ay

artık yapicak annen ve baban seni çöpe atıp o numu evlat edinecek ne çıkarı olacak o arkadasin

• Özet geç

0|0
    0|0
  • Sinsi o sinsi uzak dur ondan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...