48 yaşındaki adam beni neden engellemiş?

Arkadaşlar az önce birinin görüşünü + layayım dedim. Kendisi guru 48 yaşında ve beni engellemiş. Valla bu insanları anlamak çok zor. Sırf görüşünü beğenmedin diye birini tanımadan etmeden engellemek nedir ya? Adam bu yaşa gelmiş babamdan büyük. Hala önyargıları aşmayı öğrenememiş. Hadi kız olsa anlarım bu yellozlar beni çekemiyorlar da, senin ne derdin vardı amca 😂😂 siz de yapmayın böyle çocuksu şeyler pls. Yapıyor musunuz?
Bu arada 9 xper olmuşum ya ben 😂😂😂

0|0
2|25

En İyi Erkek Görüşü

• sırf başka sorulara verdiği akıllara zarar, aşağılayıcı, kabul edilemez vs yorumları yüzünden bir kaç kişiyi engellemişliğim var
    adamın yaptığını normal buluyorum senin tepkin aşırı bence, önyargı değil ki bir nedenle uzak durmak istemiştir senden

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• He de geç. Neden üstüne bu kadar düşünüyorsunki

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Atatürk düşmanlığın olabilir

1|0
    0|0
    • 2ay

Atatürke düşman değilim. Sadece aşırı sevmiyorum o kadar. Dünyadaki insanları kim olursa olsun çok abartıyoruz. Dünyaya tek geldik tek gidicez. Annemi babamı bile o kadar yüceltmem ben

• 2ay

Fikirlerle savaşılmaz ama. Filmlerin ancak geleceğe ışık tutabilir. O da biraz zor. Bunun için geçmişten kopman lazım. Birşeye körü. körüne bağlanmamak lazım

• 2ay

Fikirlerle savaşan sizlersiniz. Bu din değil ki koru körüne bağlanalim. Atatürkün fikirleri ölümsüzdür

• Demek ki derdi çokmuş.

1|0
    0|0
  • gercekten cıddımısın kım kı bu

1|0
    0|0
    • 2ay

Yasak söylemek 😂

• 2ay

Bilmem ilginç sadece. Önyargılar cidden insanların hayat bicimi olmus

• 2ay

haklısın ama cıdden merak ettım kım bu uye mesajla soyle barı gece aklımda kalcak yoksa olmazmı

• senin gibi cadolozu kim engellemezki iyi yapmıs jajaj

1|0
    0|0
  • Gunaydin, mutlu sabahlar...
    Nikini ver hesabini basalim ))) toplanin mevzuu var ahali

1|0
    0|0
  • Bu kadar ego lu olmayın. Senin diğer kızlardan bineyin fazla? Seni neden çekemesinler? Milletin içi gücü bitti dimi seni çekemeyecek

2|0
    0|0
    • 2ay

Sen tanımıyon kardeş 😂 valla bunlar benim normal görüşlerimi bile eksiliyorlar 😂 anti fanlarım var

• 2ay

Bu konuda tartışmıcam 😉

• Dert edindiğin şeye bak.

1|0
    0|0
    • 2ay

Dert değil. İnsanları anlamak cok zor. Yani cidden ne bu nefret bu kin birbirlerine karşı ya da ne bu önyargılar

• Takma boşver.

1|0
    0|0
  • Bir senaryo yazayim
    Fazla çekicisin sana yazmak istiyor kendini tutamıyor en iyisi kızım yaşında dur engelleyeyim dedi

1|0
    0|0
  • Tebrikler

1|0
    0|0
  • Xperimi verde gideyim

1|0
    0|0
  • Ben de engelliyorum

1|0
    0|0
  • her poka da cevabın var he

1|0
    0|0
  • dayı nıye engelledn kızı durduk yere sebebi neydi ki

1|0
    0|0
  • Tamam..

1|1
    0|0
  • 48 mi? beyni yanmistir onun.. sana bir tavri yoktur:)

1|0
    0|0
  • kızm sende kimlerle takılıyon öyle

1|0
    0|0
  • Yat uyu

1|0
    0|0
  • daha bir xperdsn cikamadik ki goruslere saygi onemli saygi yoksa deger de yoktur.

1|0
    0|0
  • Heyecana gelmistir dayı :d

1|0
    0|0
  • beğenmezsen engellerim bak... :)

1|0
    0|0
  • Başarılar diliyorum

1|0
    0|0
  • Ego plus yüzünden oluyor bunlar 😂