Eşim Evdeki tamirak işlerini yapmaya başladı?

Arkadaşlar 2 yıllık evliyiz karicigimla. bir gün evdeyken karım bana evin su tesisatı bozuldu dedi. bende hemen yaparım karicigim dedim ama dinlemedi. bana senin işin var sen erken kalkman lazım yorulma dedi. hemen uyudum ve sabah karım beni her zamankinden daha erken saatte uyandırdı ve apar topar ise yolladı. gec kalmamı hiç istemiyormus canim karım benim. neyse öğle arası olunca hemen evden çıktım karıma sürpriz yapmak için eve girdim ancak karım ile tesisatçı yarı çıplak halde banyoda duruyorlardı. sordugum zaman karım bana tesisatçıya yardım ettiğini bu yardım sonucu tesisatçıya tesisat parasının yarısını vereceğini söyledi. tesisatci da abi siz yeni evlisiniz benden size kıyak olsun bu seferlik ücretsiz yapıyorum dedi. allah razı olsun kardeşim dedim. ve hep birlikte tesisatı hallettik. canm karicim da bizim ev ekonomisine gelen çalışanlara çıraklık yaparak katkı sağlıyor. gecenlerde tüpçü ile evde tüp değiştirmeyi öğrenmiş aşkım. hepsini öğrenip eve kimseyi çağrılmadan masrafsız şekilde kendisi yapacakms. canim karicigim sizce eşim calismali mi bu şekilde?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Soruda karıcım yok, karıcımda soru var

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sen gavatsin yaparsin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 4