Turkiyede "cinsel aclik" olmasaydi, su an ne konumda olurduk?

Elon Musk az once canli yayinda Marsa Koloni kurma hayalini gercek calismalara dayanarak anlatti.
Ne kadar kiskandim. Ne kadar bos biri oldugum kafama dank etti. Insanlar neler hayal ediyor ve gerceklestiriyor.
Peki bizim bu ayakbagimiz olan "cinsel aclik" olmasa idi, bizde bu konumda olabilir miydik?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben sokakta yürürken yanımda biber gazı taşımak zorunda kalmazdım. Korkmadan yürürdüm. Karanlık olmadan eve dönmeye çalışmazdım. Erkeklere daha rahat güvenirdim. İstediğim gibi giyinebilirdim. Metrolarda, konserlerde, otobüslerde tacize uğrama korkusu olmaz tedirginlik yaşamazdım. Ben özgürce dolaşabilirdim. Şehir dışına tek başıma çıkıp arkadaşlarımla tatil yapabilirdim. Ya da İstanbul'da her semte gidebilirdim babam birçok yeri yasaklamazdı. Türkiyede cinsel açlık olmasa ben defalarca tacize uğramazdım ! Hemde çok dikkat edip usturuplu giyinmeme rağmen.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Abazalar olmazdı mesela daha seviyeli saygılı bir toplum olurduk falan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ama kıyaslaya kıyaslaya elon musk lamı kıyasladın kendini, küçükten başlasaydın keşke.

hepimiz boşuz ama bunu sadece cinsel açlığa bağlayamayız. bağnazlık, tahammülsüzlük, kötü yönetimler daha önce geliyor bence

0|0
    0|0
  • Cinsel açlık değil sorun amerikada yılda 10 bin tecavüz vakası var türkiyede 1 bin ancak bilim ve teknolojide bizden önde niye neden niçin? bence çok fazla savas ortamında kalıyoruz ülkede sorun bitmiyor eğitim sistemi vasat üniversiteye kadar farklı eğitim üniveersite çok farklı biir eğitim yani gibi gibi etkenler

0|0
    0|0
  • Balkonda orgazm sigarası içiyor olurduk

0|0
    0|0
  • Sadece düzenli cinsellik için evlenen erkekler yerine, sevgi bağından dolayı evlenen erkekler olurdu. Kadın tacizleri ve cinayetleri en aza inerdi. Boşanmalar azalır, evlilikler daha saygılı ve uzun soluklu olurdu...

0|0
    0|0
  • Ülke islamcılardan kurtulursa olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...