Üniversitede yalnızlık sorunu?

Sınıfa giriyorum bakıyorum herkes kendine birini bulmuş. Abartmıyorum o kadar kişilik sınıfta tek takılan sadece benim. Bu konu yüzünden okula gidesim bile gelmiyor. 2 saatlik ara veriliyor ne yapacağımı şaşırıyorum mal gibi dolanıyorum ortalıkta. Kimse yüzüme bakmıyor napıcam ben?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kaçıncı sınıf olduğunuzu bilmiyorum, ama tavsiyem derdin arkadaş edinme değilde okulu bitirme dersleri geçme olsun tabikide arkadaşsız kalma ama bu kadar da sorun etme zamanla bulursun bunu yaşayan tek sen değilsin emin ol ayriyeten not tutup sınıfta zeki konumunda olursan zaten yalakalar kendi geliyor :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Üniversite böyle oluyor. Lisede mevcut az, yakınlık ok. Burada amfide bir gördüğünü belki günlerce gormezdin onca kalabalık arasında. İsimler de unutuluur gider. Yani üzülme. Arkadaşların olduğunda da sonrasında yine yalnız olabiliyorsun. Elbette bu sosyal olmama anlamına gelmiyor. Daha okulun başı. İlla ki olur birileri. Mesela soru sormayı bahane edebilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çiftlerle takıl ne kadar mal olduklarını görüp haline seviniceksin ben öyle yapıyorum :)

1|0
    0|0
  • Not isteme mesela, ya da sinemada ne var bu hafta sonu de biri atlar acaba gitsek mi falan de, yakılıklı erkeklere selam falan de ama yalnız takılan olsun mümkünse 😊 ayrıca hangi üni

0|0
    0|0
  • Hangi üniversite?

0|0
    0|0
  • O sebepten dolayı dershaneden çıktım bu sene ve mezunum :) Wp da senle takılırım ben :D telefonda birileriyle mesajlaş sıkıntını alır. Ve öyle sanal arkadaşlarım vardı ki aynı mahallede yaşıyorum gibi hissediyodum. Neyse alışırsın sıkıntı etme

0|0
    0|0
  • Yalnız olduğun için burdasın

0|0
    0|0
  • Tanıdık yok mu hiç

0|0
    0|0
    • 2ay

Malesef şehir dışından geldim

• 2ay

Hadi ya kötü olmuş daha yeni açıldı okullar kaynaşırsın belki zamanla

• Git konuş ya

0|0
    0|0
  • Hangi unidesin?

0|0
    0|0
  • en kötüsü

0|0
    0|0
  • çok mu çirkinsin:D

0|0
    0|0
    • 2ay

Çirkinlik değil de sıcakkanlı değilim sanırım

• 2ay

Yeditepe

• 2ay

o zaman bırak ünideki salakları sen gel dışarıda ben snnle gezerim;)

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben birkaç dakika oryantasyona geç kalmıştım ve herkes herkesle kanka olmuştu:) ilk dönem hep yalnızdım. Sana yakın gelen birinin yanında otur derslerde falan.. Later istemez olur muhabbet

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben de oryantasyonun ilk gününe katılamadım o yüzden böyle oldu sanırım

• 2ay

Aşılır ama.. Şu an sınıfta tanımadığım yok.

• Zamanla alisirsin seninde arkdasin olur. Hadi olmadi diyelim ne olacak ki tek başinada gayet guzel yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Saçmalama merak etme onlar iki gün sonra kavga eder ayrılırlar

0|0
    0|0
    • 2ay

Herkes böyle diyor ama pek sanmıyorum gerçekten çok yalnız hissediyorum kendimi hatta bazen o 2 saatlik arada eve gidiyorum girmiyorum geri kalan derslere

• sen git onların yanına konuş..

0|0
    0|0
    • 2ay

Ara sıra soru sormam gerekiyor soruyorum birilerine ama sonra orda kalıyo yani. Birden yanlarına gidip ne konuşabilirim ki

• 2ay

selam ver bence gerisi gelir. Çekingen biri misin?

• Durum aynı

0|0
    0|0
  • Ohoo bacım ben iki haftada grup bile kurdum herkesi peşime taktım koyun gibi geliyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...