Çok kötü bir durum?

Evliliğin güzel olduğu her zaman söylenir ama evlilikte ilkler yaşanmadığında güzelliği kalmaz düşüncesindeyim demek istediğim evlenecek olan kız kocasının zina ( ilişki ) yapmış olmasını ister mi normal biri istemez bizlerde zina yapmış biriyle evlenmek istemeyiz bu her iki taraf için aynıdır Yok erkek yapmış olabilir düşüncesini doğru bulmuyorum maalesef toplum olarak açık ya da kapalı fark etmez kızlar da erkeklerde toplumun çekirdeği olan aile oluşumunun bu durumlar yüzünden etkiliyor demek istediğim namuslu bir kız bulmak ya da namuslu bir erkek bulmak gittikçe zorlaşıyor yapılan evlilikler de uzun sürmüyor bunu engellemek için ne gibi önlemler alınmasını isterdiniz?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Durum her yıl daha kötü hal almaya başladı. Prangalara vuramazlar kimseyi Allah sonumuzu Hayır etsin.

0|1
    0|0
    • 2ay

Valla sonumuz klişe olacak ama cidden iyi görünmüyor halam Hollanda da yaşıyor dedim birini bul namazlı niyazlı 😂 burada olan genç kızların hemen hemen hiçbirinin kız olmadığını söylemişti ama bizde o yolun yolcusu olduk biri çıkar evlenirsem inşallah benim gibi olan hiç olmamış biri olur yoksa benim suçum ne

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların maneviyatlarini güçlendirmek çözümlerden biri olabilir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok zor bence

0|0
    0|0
  • Biraz namus yeterli olur diye düşünüyorum

0|0