Kapat

Bu yalnızlık geciyor mu?

Açıktan okuyorum, tüm gün evdeyim hiç arkadaşım yok. Hayatım param parça bunlar geçiyor mu?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Kursa yazıl işe git tüm gün evde olmak zorunda değilsinya

0|1
    0|0
    • Ne kursuna gidicem ki örgü kursuna mı

• Ne alaka? Dil kursları veya bilgisayar konulu kurslar , enstrüman kursları grafik tasarım vs. bir sürü faydalı şey var

En İyi Erkek Görüşü

• asosyal misin? yoksa evden çalışmak okumak yalnızlık için yeterli sebep değil

0|0
    0|0
    • Açık öğertim de okumak asosyallik mi oluyor?

• ilk cümle bir soru
      Asosyal misin?

sonraki cümlem ise
      açık öğretim okumak yalnız olmayı gerektirmez, bir çok home office çalışan kişinin çok iyi çevresi olduğunu biliyorum, yani evden okuduğun için mazeret olarak görme, ama asosyallik varsa önceden bu da üstüne gelirse olan olmuştur.. şimdi anlaşıldı mı?

• Kusura bakmada senin gibi insanlar yüzünden insanın arkadaş edinesi gelmiyor. Sanki senin düşmanınınım muameleye bak.

Kızlar Ne Diyor 5

• Geçiyor hepsi bir kurs ya da iş bulabilirsin kendine bunun için.

0|0
    0|0
  • Emin ol hayatta daha acımasız şeyler var ve bunu hergün yaşayan insanlar haline sukretmeue bak...

1|0
    0|0
    • Ne gibi?

• Ailesini kaybeden, sağlığını kaybeden, uzuvlari olmayan, yiyecek yemeği olmayan...

• Öyle tabi ama bir noktadan sonra insanın psikolojisi bozuluyor böyle olduğunda.

• Kardeşim, her halu karda şükür :)

0|0
    0|0
    • Şükür de hayattan tad almamaya başladım

• Olsun. Cenabı hak insanları farklı farklı şeylerlen imtihan ediyor. Sen her zaman Şükret

• Hepsi geçer tek derdin o olsun

0|0
    0|0
  • Geçmiyor kanka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...