Neden herkes zinayı normal karşılıyor?

Haram olan şeyi neden normalmis gibi görüyorsunuz? Madem yapıyorsunuz neden yok normal yok ihtiyaç deyip diğer insanları da tahrik ediyorsunuz?
Sonra böyle deyince de yobaz diyorlar, evet harama bulasmadigim için yobazsam kabul ediyorum.

Özellikle hemcinslerimi kınıyorum onlar erkeklerden daha sapık olmuşlar. Siz istemediğiniz sürece erkekler zina yapamaz herşey sizde bitiyor. Bu sevgi değil nefis doyurmadir inanmayin...

Güncellemeler:
2ay Dingilin biri kuyruk acısı olduğu için bazılarını eksilemis
2ay Güncelleme j

1|3
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Halen senin gibi kız aldımı dünyada yarabbi şükür genç bir kız diyor bunu edepli kızlar harbiden çok azaldı o enderlerden birisin insana senide bozmazlar inşallah kötü yolla sapmasın

1|0
    1|0
    • 2ay

Sağol bozulmam merak etme mayam sağlam benim

En İyi Kız Görüşü

• Birincisi siz istemediğiniz sürece demişsin de, tecavüz, taciz de 'bizim istediğimiz' sınıfına giriyor mu?
    İkincisi herkes senin değerlerini kabul etmek zorunda değil, hatta herkes senin inandığın dine inanmak zorunda da değil. Sen kendi inançlarını baz alarak kimseyi yargılayamazsın burada.
    Üçüncüsü eğer bir insan benim "cinsellik normal" dememle tahrik olup gidip bir başkasıyla yapıyorsa, ben buna 'benim tahriğim' demem, içinde varmış derim. Aklı yok mu? Madem bazı değerleri ona yapmamasını emrediyor, yapmasın?

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Aynen dediginiz gibi yarasi olan gocunur derler. Allahdan korkmayan zinada eder ickide icer. Bu dunya imtihan dunyasi degilmi? Imtihani gecenler sonsuz nimetlere kavusacak Allahin emirlerini hice sayanlar konkunc azaba dusecek. Dunyada allahin emir ve yasaklarini tanimayanlar cennete gireceklerini saniyorlar. Bu dunyada eger Sigorta pirimlerini yatirmayanlar emekli olursa onlarda cennete girerler.

0|0
    0|0
  • Dindar nesil projesinin sonuçları

2|0
    0|1
  • La sen bu siteye ne bakıyon ya :D Türkiye de mi normal karşılanıyor :D

1|0
    0|0
  • Din diyorki insanlar ergenliğe girince evlendirin ve 14 yaşında giriyosun ergenliğe yaşadığın ülkede 18 de evlenince bile laf ediyolar çok küçük diye yani bence biraz daha düşün

1|0
    0|0
  • soruyu soran kisi, sence zina nedemek sen zinanin tam olarak ne oldugunu biliyomusun

3|0
    0|0
  • onların seni yobaz diye yargılayıp sorgulamasını istemiyorsan sende onları yargılama derim

2|0
    0|0
  • belki bizim dinimizde farz nerden biliyon alla allaaa

1|0
    0|0
  • Haklısın bravo :D :D devir kötü nefsine yenik düşüyor millet

0|0
    1|0
  • Televizyon diziler vs aşlanıyor ve yavaş yavaş her ayıplanan şey normal gibi geliyor

0|0
    1|0
  • öbür tarafta karşılayan ve karşılamayan ayırt edilince anlarsın zinanın ne kadar normal olduğunu

0|0
    0|0
  • avrupaya özeniyoruz ya başka ne olsun :(

0|0
    1|0
  • İşlerine geliyorda ondan

0|0
    0|0
  • Değil tabiki

0|0
    1|0
  • ülkemiz bozuldu çünkü dini degerleri gittikçe azaltıyor televizyon intertten bazı zihinleri bozuyor.

0|0
    1|0
  • kötülükler süslü gösteriliyor

0|0
    1|0
  • Bir nesli nasıl yetiştirirsen öyle büyür kötü bir durum

0|0
    0|0
  • Kızlara yüklenme toplum sanki erkeklere görev vermiş yapmayanı küçümsüyorlar alay konusu ediyorlar. Kızlar da kanmamalı tabiki tek kişiyle tek taraflı olmuyor Zina. Ne mutlu sana hep Böylr kal

0|0
    1|0
    • 2ay

Doğru diyorsun çoğu birleşme kızın istemesiyle oluyor erkek ister elbette ama yeşil ışık kızdan yanmadan olmuyo

• Ben normal karşılamıyorum

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Feministlikten değil ama sadece kızlara yüklenmemelisin. Iki kisi zina yapinca gunah sadece kıza yazilmiyor

0|0
    0|0
  • İnsanlarin kendi secimi. Vebali kendilerine sonucta baska insanlara yargilamak düsmez

0|1
    0|1
  • Neden özellikle kadınlara söylüyorsun erkekler istemezse de kadınlar zina yapamaz?

0|0
    0|0
  • Ne alaka kadın yapıyor diye mi erkekte 5apıyır çok yanlış bir düşünce
    Kadın yapmasa bile zorla çalıştırılan kadınlar ne oluyor? Bunlarında erkek mi yapmıyor he? Söylediklerinize biraz dikkat edin ya.

0|0
    0|0
    • 2ay

Tecavüz gibi zorla alikoymalar haricinde çoğunlukla kızla can atıyor yatmak için

• Anormal mi karşılayalım?

0|0
    0|0
  • Sana ne sevişen insandan, o sana neden sevişmiyorsun diyor mu? İnsanların yaşam şekillerine karışmayın artık

1|1
    0|1
    • 2ay

Kes ulan sesini oroppuuu

• 2ay

atışmalar süper haha

• 2ay

Sende sevişiyosun ya da çok çirkinsin kimseyle yatmıyosun... sanane niye karışıyosun seninlemi yatıyolar senimi beceriyolar?

Yükleniyor...