Dolandırıcılık nasıl işin içinden çıkabiliriz?

Arkadaslar biz gıda üzerine toptancıyız. Küçük esnaf misali. Her neyse babam abim birlikte çalışıyorlar muhasebe işlerinede ben yardım ediyorum. Fakat 800 lira ödemesi olan bir adam dükkanını kapatıp gitti borcunu ödemeden kaçtı ilk defa basımıza geliyor babama söylemedik çünkü çok kızar ondan habersiz mal satımı yapmamıza. Ama kötü niyetle yapmadık amaç Çevre genişletip para kazanmak ticaretin özü bu. Neyse konuma dönüyorum adamı abim arıyor telefonu kapalı facebook adresi var ordan abim baya bir sövdü görüldü yapıp bisey yazmadı oğluyla bakkalı var kardeşim ve abim kendi facelerinden fotoğraflarının altına yorum yapınca onuda engellediler savcılık demeyin bu işler uzun sürer. Ev konusundan dolayı sürekli mahkeme işlerimiz bitmiyor o yüzden baska çözümü olan varsa söyleyebilir mi Napabiliriz?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Abini tanıdım seni seviyorum çünkü vereni seviyorum ve benden daha iyi bir insan olarak uzaklaştırıldı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hacze verin başka yol yok ama adamın her yere borcu varsa, iflas gösterdiyse hiç bir şey alamazsınız geçmiş olsun. Babana söliceksiniz mecburen, haklı çıkmış adam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• gelim mi?

0|0
    0|0
  • Evini basın

0|0
    0|0
  • Zor gibi görünüyor

0|0
    0|0
  • tecrubelerıme dayanarak soylım hukuksuz evraksız alacak tahsıl etmenın en ıyı yolu tatl DİL. kufur etmıssınız artık bısey alamassınız

0|0
    0|0
  • Mutlaka öğrenicek hemen söyleyin :D :D eninde sonunda

0|0
    0|0
  • Simdi kapatip gitti ise ve faturali satis yaptiysaniz avukata cari hesap ekstreniz ile faturalarinizi verir bir sekilde alabilirsiniz yalniz abinler cahillik edip kufur hakaret iceren seyleri yazili olarak yapmasinlar borclu cikarsiniz

0|0
    0|0
  • polise gidin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eeee savcılıkta yoksa gidip öldürün adamı ne diyim

0|1
    0|0
Yükleniyor...