Kullanilmayan numara ile ilgili cok onemliii?

Sevgilimin yaklasik 2 3 sene once degistirdigi numarasi hala acik sanirim. Aslnda soyle bir alisveris sitesnde bilgi kismina yanlslkla aliskanlktan o numarayi yazdgini soyledi gordum ben de. Snra o numarayi telefonuma kaydedp whatsaba falan baktim arapca falan yazili bir profil resmi var. Sevgilimde daha hatti yeni degstirdginde de bikac arkadasnin zaten o fotograf ne falan dedgni soyledi. Numarayi sorgulattgimda hala onun adina kaytli cikiyor ama numarayi ardigimda kullanilmamaktadir diyor. Ilginc olan ise whatsapta cevrimici oluyor ara sira. Sizce neler oluyor

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Noyu aramalara kapatmış cok basıt bir ayar kullanılmayan bir noya yonlendırıyosun sana kimse ulasamıyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama şoyle bir durum. Erkek arkadasim o hattan sonra yrni hat aldiginda o hatti kapattrmamis 3 4 sene oncesi falan bu eski hat. Yani o hat kaybolmus muhtemelen ve uzun sure yukleme yapilmadigi icin kapanmis olamazmi aramalara

• 2ay

Hayır kapanmaz noyu bılmesı yeterlı kapansada sorun dııl ohat uzerınden bır programı ya da uygulamayı aktıf etsen sonra ohat kapanma durumu olsada o numaraya tanımlanmış uygulamayı tekrardan kullanabılırsın

Kızlar Ne Diyor 1

• Ahahha cok enteresan benımde kafam karıstı numara kullanılıyo ama arandıgında kullanılmıyor dıyo cok enteresan

0|0
    0|0
Yükleniyor...