Bu kızlar sabahın köründe makyaj yapacak vakti nereden buluyor 😣 ?

8:30 daki derse yetişmek için 6:30 da kalkıyorum ve yinede zar zor yetişiyorum ama kızlar falan sanki düğüne gelmiş gibiler makyaj oje kirpik falan hiç uyumuyor mu kızlar 😒

0|0
35|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 34

• Elimiz alıştığı için rutine giriyor 15 dakika sürmez bende birde sabahları birkaç işi aynı anda yapmaya çalışırım daha çok vakit kazanırım

0|1
    0|0
  • Akşamdan başlıyor hazırlıklar. d

0|2
    0|0
  • Hep 5 de uyanıyorum eğer ders sabahsa sadece yulaf ezmesi yiyorum makyaj yapio hazirlanip 7 de otobüse biniyorum okulda biseyler atistiriyorum. Oglense sabah yulafin ustune bir guzel kahvalti yapiyorum dinlenip spor yapiyorum sonra dus hazirlanma makyaj ve çıkış

0|1
    0|0
  • Saatlerce makyaj yapıyorsa uyumuyordur😊 benim öyle bir derdim yok insanın doğal güzelliğinin olması lazım saatlerce makyaj yapmadım şükür 😄

0|1
    0|0
  • Çünkü onlar kız

0|1
    0|0
  • Sabah kalkıp hazırlanmış şekilde evden çıkmam tam 1 saat. ne az ne fazla. Makyaj hayatın gerçeği oluyor özellikle bir iş hayatı da varsa. oluyo be kardes alışıyoz zamanla.

0|1
    0|0
  • yurt arkadaşım 9 daki ders için 5 de uyanırdı düşün :D

0|1
    0|0
  • Eger istersen sende erken kalkip makyaj yapabilirsin. kiskanma kiskanma...✋😄😂

0|1
    0|0
  • Uyuyoruz birazcık daha erken kalkıp hazırlanıyoruz :D

0|1
    0|0
  • Uyuyorlar. On dakikasını almıyor makyaj bazılarının. Artık el çabukluğu olmuş.

0|1
    0|0
  • Valla aksamdan usenmissem sabah erken kalkip utumu yapiyorum. biraz surme rimel accik ruj solgun gorunmemek icin hepsi yarim saatimi alir. bir kahve icer cikarim evden. aliskanlik olmus artik.

0|1
    0|0
  • Geceden yapıp yatıyoruz😂

0|1
    0|0
  • Valla bende aynisini dusunuyordum 😂

0|1
    0|0
  • Makyajım en fazla 10 dakika kontür de dahil :D

0|1
    0|0
  • Ben 6da kalkıyorum poh gibi gidiyorum okula ne makyajı kim yapıyor onu

0|1
    0|0
  • Bende cok üsenirim ama mutlaka yüzüme bir krem sürerim az belli eden de bir ruj tamam dir hazirim :))

0|1
    0|0
  • Bende anlamiyorum dostum, uyumaktan güzel birseymi var yaa, ben giyinmeye bile üseniyorum sabahlari

0|1
    0|0
  • Makyaj yapmak icin erken kalkiyolar 😂😂

0|1
    0|0
  • Gece yapıp öyle uyuyorlar sndb

0|1
    0|0
  • 😂😂 kadın olmadan anlayamayacaksiniz çok uzun sürmüyor zaten hem keyif veriyor kadina

0|1
    0|0
  • Düğüne gittiğimiz yoq alt tarafı ders çok vakit almıyor abartıyosun

0|1
    0|0
  • Yapmam knk

0|1
    0|0
  • Evet uyumuyoruz biz sabaha kadar anca hazirlanabiliyoruz...

0|1
    0|0
  • Bende 6 buçukta kalkıyorum ve yedi buçuğa kadar her şeyimi hallediyorum kızların eli hızlıdır 😂

0|1
    0|0
  • güzellik varsa işin sonunda uyumam nolcak :D

0|1
    0|0
  • Makyaj yapmıyorum 😊

0|1
    0|0
  • Biz harikayız 😏

0|1
    0|0
  • Makyaj yapmak fazla zaman almıyor ki 10 - 15 dk yeterlidir.

0|1
    0|0
  • alkisliyorum onlari

0|1
    0|0
  • Zamanla el Alışkanlığı oluyor yarım saatte giyinip makyaj yapıyoruz

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    4

Erkekler Ne Diyor 12

• kanlari bozuk ne anliyorlarsa makyajdan vallahi ben kız olsaydım yapmazdım yahu

0|1
    0|0
  • ben erkek halimle erken kalkıp her sabah duş alıp yarım saat saç hazırlık falan yapıyorum kızlar da yapsın bir zahmet ne işleri var zaten :D

0|1
    0|0
  • Gece 3'e kadar plan yaparlar sabah 6 da kalkıp başlarlar saat 8 buçuk sularında bir endişe sarar ve keşke şöyle yapsaydım keşke böyle derken saat 9 olur ve otobüse feç kalıp ertesi gün daha erken uyanmayı göze alırlar

0|1
    0|0
  • Sorma bende anlamıyorum. Biz yüzümüzü zor yıkıyoruz bunlar 2 saat önceden kalkıp makyaj yapıyorlar.

0|1
    0|0
  • Sabah 5:30'da kalkıp dön çekeni bilirim.

0|1
    0|0
  • Boş işlerle uğraşmayı çok seviyorlar

0|1
    0|0
  • 2 saat napiyosun mk benim duş kahvaltı dis fırçalama saç hepsi komple yarım saat suruyor

0|1
    0|0
  • Bır de gecelerı gec yatıyorlar

0|1
    0|0
  • Senin kahvaltıya harcadığınız zamanı onlar makyaja harcıyordur 😏

0|1
    0|0
  • bende kalkıp diş fırcalıyorum saç yıkıyorum fön çekiyorum hocam vakit oluyor :D

0|1
    0|0
  • Ruh hastası çok aksamdan yapıp yatanları var

0|1
    0|0
  • Hepsi beceremiyor zaten :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...