Allah herkese kalbinin temizliğine göre versin desem, sizin için dua mı beddua mı olurdu?

Allahım bana kalbimin temizliğine göre versin... Peki bu sizin için dua mı beddua mı olur?
Allah herkese kalbinin temizliğine göre versin desem, sizin için dua mı beddua mı olurdu?
Ve herkesin kalbi temizse, bu kadar kötülük neden var?

0|0
12|11

En İyi Erkek Görüşü

• bu sözde denilmek istenen yeterince aciklayici değil , ayrica cahiller yani akilsizlar iyi oldugunu düsünsede onlarin kalplerini sectikleri kötü esleriyle birlikte kararir isyan eder duruma gelirler buna cokta örnekte var, yani temiz ve anliyabilen bir kalp degerli aptal olan bir kalp temiz olsada kararir kirlenir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence, Allah herkese benim hakkımda ne düşünüyorsa ona on katını versin demek daha doğru. Kimine dua kimine beddua...

1|1
    0|0
    • 2ay

Çok saçma. Sen bana kendini kötü tanıtmıs olabilirsin. ya da sen kötüysen bende bu kız kötüymüş derim. 10 katı daha mı kötü olayım? çok hayırsız bir dua. Allah herkese kalbinin temizliğine göre versin

• 2ay

iki duanin yeride farkli, ne düsünüyorsa ona on katini versin demek, kötü birisi oldugunu bilipte kötüymüs demekle alakali değil , yani kötü niyetliyse veya iyi niyetliyse allah ona on katini versin denir o manada yani

Erkekler Ne Diyor 10

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Duaların en güzeli olur benim için.. Amin 😂 😂 😂

1|0
    0|0
  • Amin derdim ben

1|0
    0|0
  • Amin insallah 😊

1|0
    0|0
  • Beddua olurdu, aslinda beddua da demek istemiyorum çok sert olur, sadece birisinin bana bunu soylemesinden rahatsiz olurum cunku ben kimseyi istemiyorum!

1|0
    0|0
  • Aminn biz neysek kaderimizede razı oluruz inşallah derim

1|0
    0|0
  • Aminn derim

1|0
    0|0
  • Iki uc ay oncesine kadar duaydi simdi beddua olur valla 😂😂

1|0
    0|0
  • Aminnn