Bu hayatta şansım, bahtım seçim akşamlarındaki chp gibi. Özeliklede kız konusunda. Peki ya sizin şansınız nasıl?

Şu 21 yıllık hayatımda kaderimin bahtımın, şansımın %95 lik dilimi hep chp gibi olmuştur. Hele şu 2011 den beri başıma gelenler fethullahçıların başına gelmedi d. d. Zaten aile gibi önemli bir kurumdan yüzüm gülmedi. 2011de ailem ayrıldı. Babam yobayz, bağnayz biri. Bir erkek kardeşim oda tam bir kyro, arabeskci, o konuşmaları, davranışları tam bir çomayr biri. bunla iki kelime konuşulmaz. farklı dünyaların insanıyız. Annemde fethullah gibi sonradan davranış yönünden sapıyttı. Anneannemin evide uyduruk bir ev. burda yaşıyorum. teyzelerimi dayılarımı hiç sevmem. fethullaha su veririm bunlara vermem. d. Hem doğru düzgün konuşacağım bir insan yok. Hemde ekonomik olarak mücadele ediyorum. Anneannemgil anneannemin tarafı bağynaz, görmeymiş insanlar. Bunların evinde ya çorba olur, ya ot ya da hamuryemeği başka bir şey olmaz. Dolap bomboş evde. Hem yalnızlığımamı yanayım, hem bu durumamı yanayım. Ben yeme içmeyi çok severim. Haftalık 50 liracık gelirim var. O gelirimin üstüne birazda dolardan avrodan kazandığımı koyuyorum padişah gibi yiyip içiyorum bu konuda zamanındaki zekiliğim sayesinde rahatım. Hergün güzel besleniyorum. Bunlarıda geçtik. Boyum iki metre bembeyaz süt gibi güzel tenim var. yapılıyım tipim iyi. Yolda caddede otobüste bana bakan kız kadın çok. Ama bu kadarcık başka bir şey yok. O kadar beyefendi, mert, centilmen, olgun, zeki biriyim. Ama bir tane sevgilim olmadı. Sigaram alkolüm hiç yok. bana yakışıklısın diyen kızda oldu. Ama hiç sevgilim olmadı. Kardeşim kyro, cambazın biri onun sevgilileri oldu. Başka çomayrylarında sevgilisi oldu. Bu konu çok zoruma gidiyor. Bu hayatta şansım hiç yokmuş. Şu hayatta benim başıma gelenler hz muhammedin başına gelmedi. Başka ne yazım ki yorum yok. Seçim akşamlarındaki chp gibiyim. Daha doğrusu kaderim chp gibiymiş. chpde 30 40 yıldan beri iktidar olamıyor. Hiç bir şansım yok. Öfykem ruhum aynı fetullah gibi. fetocu değilim. Bende birgün zevkle sabırlagirişim yapacağım günü bekliyom. d. d.

• ŞANSIM AYNI CHP GİBİYMİŞ ÜZGÜNÜM
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • ABD GİBİ DERİN ENDİŞE DUYUYOR VE KAYGILIYIM YANINDAYIM
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • İNŞALLAH ŞANSIN AK PARTİ GİBİ OLUR DOLAR AVRO KIZLAR BOL OLUR
    0% (0)100% (1)50% (1)Oy Ver
  • SENİ BU SAATTEN SONRA JAMES BİLE KURTARAMAZ
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • BENİMDE ŞANSIM CHP GİBİ
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • BENİM ŞANSIM MHP GİBİ D. D.
    100% (1)0% (0)50% (1)Oy Ver