Böyle bir kız için?

İsteyen sonuna kadar okusun istemeyen çokta umrumda değil. Sadece insanların düşüncelerini merak ettim. Yoksa sizi hiçbir yerde görmeyeceğim ve bu da umrumda değil.

Ben 18 imden önce birşeyler yasadım. erkek arkadaşlarımla. Hastalık gibi birşeydi. Ailemden kaynaklanıyor bu sanırım. Hep yalnızdım. Ailem şiddet görüyordu babamdan. Babamı sevmedim. Cidden çok hatalar yaptım. Ama aslınds herkes tarafından sevilen biriyim. Çocuk ruhluyum ve yeri gelince ciddi anlamda olgun biri olabiliyorum. Her türlü konuyu tartışabilirim. Bilgiliyimdir yaşımdsn fazla. Yetişkinler genelde benle sohbet ederler. Akıl alırlar hatta. Yalancı değilim. Dürüstüm aksine. Tanıştıgım tüm erkeklere yani beni sevdiklerine inandıgım herkese hep dedim. Bak benim gecmişim temiz değil. Ben kirli biriyim. Vicdanım rahat değil diye. Anlattım. Ve hiçbiri benden birşey istemedi. Herşeyimle kabul ettiler. 26 yaşında ve 28 yaşında iki memurdan evlenme teklifi aldım. Hayallerim var. Erkeklerden uzak durmaya yemin ettim. Hayallerim cidden büyük. Yeteneklerim var.. ve kullanmak istiyorum. Sadece pişmanım. O yaşlardan dolayı belki de cinsel isteklerim vardı. Ergenlikle alakalıdır belki de hakim olamadım kendime. Pişmanım. Allaha havale ettim kendimi de.
Bunların dışında komiğimdir. Herkesi güldürürüm gülmeyi çok severim. Ama hep. yalnızken ağlarım. Geçmişimdeki şeylerin ortaya çıkmasından korkuyorum. Sonra yalnız kalmaktan korkuyorum. İleride birini seversem yine anlatırım yaşadıklarımı. Yalan üstüne saadet olmaz. Kabul ederse tamam ama etmezse diye korkuyorum tabi yinede söylerim. Ne bilim böyle biri işte. Deli doluyum. Zekiyim. Ciddi anlamda zeki oldugumu söylerler ama kendime kullanamam. düşünürsünüz böyle bir kız için?

0|1
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Oncelikle ben demekten biraz vazgec.
    Gonlunu hosnut etmeye calisanlarin pohpohlamasiyla sana asiri ozguven yuklenmis ama hayat bu kadar toz pembe degil.
    Hayallerinin olmasi guzel ama imkansizi istemek egoistlikten baska birsey degil.
    Ergenlikti genclikti demissin evet bildigin cahillik edip gelecegini zincire vurmussun. Pismansin.
    Daha saglam adimlar atmali ve atarken ikikez dusunmelisin.
    İnsan ben oldum dedigi anda hata yapmaya baslar. Dikkat etmelisin.

1|0
    0|0
    • 2ay

Ben kendimi anlattım. Egom var. Ama o geçmişle değil gelecekle alakalı. Aşırı vicdanlıyımdır buna ragmen. Ve yalan üstüne hayat kurmak istemiyorum. Pişmanım çok pişmanım keşke durdurabilseydim kendimi. Ama olmadı.. oldu yaşandı. Önüme bakıcam. Erkek olmasa da olur. Tek istediğim hayallerim. Onlarda inşallah olurlar

• 2ay

İnsallah. Temiz kalplisinde. Yani samimisin. Umarim gonlune gore olur hersey.

• 2ay

İnşallah herkesin

En İyi Kız Görüşü

• Anlattıkların doğruysa şöyle düşünürüm ;
    ---burda sorduğun sorunun başında çok da umrunda olmadığını söylemişsin burdaki yorumların aksine dertleşeceğin burdaki insanlar kalmış ve bunu demendeki amaç yani doğruları söyleyin demek kırılgansın dışa belli etmemeye çalılıyorsun
    ----Geçmişte herkes hata yapmıştır bir , iki veya daha fazlası bu hiç önemli değil. Yaş yüzüden , çevre yüzünden her ne yüzündense biz de hata yaptık ve yapıyoruz devam ediyoruz. Benim sana önerim senin yaşadıklarından bazılarını yaşayan insanlar illaki vardır. Onlarla konuşabilirsin çünkü burda ne yaşadığını tam bilmiyoruz en azında kendi adıma konuşayım bilmiyorum. Veya anladığım kadarıyla bilsemde yaşamamışımdır. Ne kadar seni anladığımı empati kurduğumu söylesemde bunu tam anlamıyla yapamam ama eğer benle konuşmak istersen , dertleşmek istersen burda her zaman bir arkadaşın olduğunu unutma

1|0
    0|0
    • 2ay

Teşekkür ederim Allah razı olsun.. aklımsım yazacagım teşekkürler tekrar çok güzel ve düşünerek yazmıssın

Erkekler Ne Diyor 6

• Geçmişinde herkes hata yapar, önemli olan onu farkedebilmek. Karşındakine güven verebilmek. O güveni sağlıyorsun, ala. Dediklerini anlayabiliyorum. Geçmişine takılma bence. Aklından çıkmaz asla, ama olsun. Güzel alışkanlıkların da var gayet, iyi ve yetenekli bir kızsın da. Eğer ciddi olduğunu düşünürsem ve güven vermişsen, ve seviyorsan ciddi düşünebilirim.

1|0
    0|0
    • 2ay

İnşallah hayatımı yoluna sokarım.. teşekkürler 🙏🙏😌

• 2ay

Hayatın yolunda zaten, sadece geçmişine takılıyorsun. Seni dinleyecek insan eksikliğin var. İstersen dinleyebilirim seni. Zor oluyor kimsenin seni dinlemek istememesi, en azından yardımcı olmak isterim sana.

• Sevgisizlik...

1|0
    0|0
  • boşver gel dans etme zamanı dannsss :D dfgdf

1|0
    0|0
  • Dürüst oldugun muddetce problem yok

1|0
    0|0
  • Gençliğe Hitabe

1|0
    0|0
    • 2ay

Okusanız ölürsünüz sanki

• Yaşadığınız hastalıkları belirtileri üzerine paylaşım alanı olarak ilan edilen değere sahip olan akik taşı nasıl düşürülür bitkisel tedavisi için yöntemler ve uygulanan işlemlerle camı kapağı tanıtıcı bilgiler için teşekkürler hocam

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İçten ve akıllı bir kız olduğunu düşünürüm. Herkesin yasanmisliklari kendinedir. Kesinlikle yaşadığın geçmiş kimseyi ilgilendirmez. Tabiki dürüst olman çok güzel ama bu konuda kendini suçlama zaten seni seven insan inan geçmişini çok düşünmez. Kimseye de bu konuda eyvallah etme. Hatasız kul olmaz hatta belki hata bile değil bu ülkemin bakış açısı. Önceliğin hedefin varsa onları başar okul ve eğitim hayatın vs.

1|0
    0|0
    • 2ay

İnşallah.. önceden vicdan azabı hissedip. insanlara anlattım ve bunu bana karsı kullandılar. . bundan sonra sadece sevdiğim olursa anlatırım. Kimseye de anlatmam

• 2ay

Rica ederim. Tabiki içinden geldiği gibi ama. bunu hesap veriyorum mahiyetinde yapma ;) anladın sen

• 2ay

Anladım teşekkürler 😌😌😌

• Maşallah pek de umursamazsin :D
    Çok şey düşünmem aslında. Sonuçta ne istediğini bilen ve önünde bir hedefi olan birisin. Yapabileceğini de biliyorsun. Sen sen ol hayallerini gerçekleştir. Gerisi teferruat :)

1|0
    0|0
  • ne yapmış olursan ol mutlu olmayı hak ediyorsun bence ve umarım hep mutlu olursun.

1|0
    0|0
    • 2ay

İnşallah sende. Allah herkese duası doğrultusunda versin

• Herkes hata yapabilir önemli olan tekrarlamadan doğru yolu bulabilmek.

1|0
    0|0
    • 2ay

İnşallah öyle yapmaya calısıyorum

• 2ay

Çoğu insan tepki gösterebilir evet bana da anlatılsa bende empati yapmadan tepki gösterebilirim. İnsanları boşver sen inandığın şeylerin peşinden doğruca git.

• 2ay

İnşallah hayallerim gerçekleşse yeter insanlara yardım etmek istiyorum

• Madem umrunda değil yazma o zaman zaman kaybısin

1|0
    0|0
Yükleniyor...