Böyle bir kız için?

İsteyen sonuna kadar okusun istemeyen çokta umrumda değil. Sadece insanların düşüncelerini merak ettim. Yoksa sizi hiçbir yerde görmeyeceğim ve bu da umrumda değil.

Ben 18 imden önce birşeyler yasadım. erkek arkadaşlarımla. Hastalık gibi birşeydi. Ailemden kaynaklanıyor bu sanırım. Hep yalnızdım. Ailem şiddet görüyordu babamdan. Babamı sevmedim. Cidden çok hatalar yaptım. Ama aslınds herkes tarafından sevilen biriyim. Çocuk ruhluyum ve yeri gelince ciddi anlamda olgun biri olabiliyorum. Her türlü konuyu tartışabilirim. Bilgiliyimdir yaşımdsn fazla. Yetişkinler genelde benle sohbet ederler. Akıl alırlar hatta. Yalancı değilim. Dürüstüm aksine. Tanıştıgım tüm erkeklere yani beni sevdiklerine inandıgım herkese hep dedim. Bak benim gecmişim temiz değil. Ben kirli biriyim. Vicdanım rahat değil diye. Anlattım. Ve hiçbiri benden birşey istemedi. Herşeyimle kabul ettiler. 26 yaşında ve 28 yaşında iki memurdan evlenme teklifi aldım. Hayallerim var. Erkeklerden uzak durmaya yemin ettim. Hayallerim cidden büyük. Yeteneklerim var.. ve kullanmak istiyorum. Sadece pişmanım. O yaşlardan dolayı belki de cinsel isteklerim vardı. Ergenlikle alakalıdır belki de hakim olamadım kendime. Pişmanım. Allaha havale ettim kendimi de.
Bunların dışında komiğimdir. Herkesi güldürürüm gülmeyi çok severim. Ama hep. yalnızken ağlarım. Geçmişimdeki şeylerin ortaya çıkmasından korkuyorum. Sonra yalnız kalmaktan korkuyorum. İleride birini seversem yine anlatırım yaşadıklarımı. Yalan üstüne saadet olmaz. Kabul ederse tamam ama etmezse diye korkuyorum tabi yinede söylerim. Ne bilim böyle biri işte. Deli doluyum. Zekiyim. Ciddi anlamda zeki oldugumu söylerler ama kendime kullanamam. düşünürsünüz böyle bir kız için?

0|1

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...