Hemcinsiniz birini arkadas olarak seviyor musunuz?

Erkekler, yakin arkadasiniz oldu mu? Uzun yillar boyu suren, birlikte agladiginiz falan? Benim boyle bir arkadasim hic olmadi. Yani boyle duygular bende olusmuyor diye uzuluyorum. Cok sevdiginiz kardesiniz gibi gordugunuz hemcinsiniz arkadasiniz var mi?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne zamandir arkadassiniz? Ne dusunuyosun onunla ilgili?

• 2ay

aksine. milletin cok aptal oldugunu dusunuyorum. mesela iddia oynayip zengin olmaya hayatini oyle idame etmeye calisan arkadasim var. ve onunla gorusmek istemiyorum. salak bence. ve kendini zeki saniyor.

• 2ay

Yapan var dediğini ama boşver madem takılmak istemiyorsan sevmiyorsundur. bir spora kulübe biyere yazıl yeni kişilerle tanışmaya bak

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• O dizi filmlerdeki gibi hiç arkadaş ya da kankam olmadı. İstedim ama sürekli taşınmaktan, çalışmaktan hiç öyle bir arkadaşım olmadı

0|0
    0|0
  • Benim butun yakin arkadaslarim hemcinsimdi. Bircok yakın arkadasım cocukluktan gelmedir ve bunlarin en önemlilerinden ciddi kazık yedim. Bundan sonra hemcinsimden yakin arkadas edinmekle degil de iyi bir hatun bulup onunla yasamayi amacliyorum.

0|0
    0|0
    • 2ay

bak bu ilginc. kazik yediysen neden yakin arkadassin?

• 2ay

yuzlesmek mi istiyorsun, sen bana bunu demistin vaktinde falan gibi

• 2ay

Birsey soylemediler soylemeden de yaptigi işle canimi kasitli olarak yakan oldu. Benim size tavsiyem hic bir insanla yakin arkadas olma ozellikle bir hemcinsinle. Senin bir halinden gicik olup dana zarar verebilir. Senin sahip oldugun seyleri senin elinden almak icin ugrasiyor olabilir. Seni kiskanabilir. Ve en acisi bunlari anlamadan sana arkadasinmis gibi davranip arkadan vurmak icin ajanlik yapabilir ve sen arkandan vuruldugun zaman sana yaptiklerini anlamadigin icin kendine kizabilir kendi ayarlarini bozup acaba ben kerizmiyim diyebilirsin :)

• 20 yıllık bir arkadaşım var ama aile dostuyuz yani benim babamla onun babasıda öyleymiş

0|0
    0|0
    • 2ay

20 yil cok uzun bir sure. Paylasimlariniz nasil? Ornegin kimseye anlatamadigin biseyi ona anlatir misin

• 2ay

Güvenirim ona ya çekerim sıkıntı olmaz

• 2ay

helal sana. cok sasirdim. insanlarin birbirini sevmesini hic anlayamiyorum

• olmadi hic , ikiz kardesim var o yetiyo zaten:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...