Ben deli miyim 😔?

Ben üniversiteyi kazanamadım iki senedir uğraşıyorum içimde bir ukde kaldı arkadaşımda yok bende burda sohbet amaçlı konuştuğum kişilere yalan söylüyorum yani olmak istediğim yerdeymiş gibi gösteriyorum kendimi üniversitete gittiğimi söylüyorum 😔 ne olacak benim bu halim?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sorundan dolayı yalan söyleme seviyesine geldiğinize göre, bu işi kafanızda baya bir büyültmüşsünüz. İlk önce şuradan başlayalım;sakın yanlış anlama, herkes üniversiteyi kazanacak veya tam istediği zamanda kazanacak diye bir şey var mıdır? Buradan yola çıkarak, her şeyin yeri ve zamanı vardır, yılmadan çalışman gerekir, biraz araştırmacı olman gerekiyor olabilir, senin bunu istemediğini hisseder gibiyim ve biraz ciddileşebilir ve bazı şeyleri kabullenmeye başlayabilirsin, bu senin için daha faydalı olabilir, hareketi yeniden ve değişik şekilde başlamayı deneyebilirsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• yalan söyleyerek insanları kandırmak onlarla dalga geçmek hiç iyi bir davranış değildir özgüveninizi yitirmenize sebep olduğu gibi bir zaman sonra aynada kendinize bile yalanlar söylerken bulursunuz ayrıca insanlarla dalga geçtiğiniz anlamınada gelir

0|0
    0|0
  • Üniversiteye gitmek öyle hayalindeki gibi değil öğrencilik güzeldir ancak o hayallerini süsleyen ortamlar çok nadir olur ve sen uyum sağlayabilirmisin bu var onu geçtim okuduğun okul değilsin girdiğin meslek değilsin sen insansın kişiliğin önemli doğrucu ol dürüst ol Üniversite okuma insanlar seni yargılamaz yargılamaya hakkı da yoktur seni severler yalancı ol istersen Tıp oku kişiliğin bozuksa zaten kimse seninle olmaz. Kendin ol konu kilit..

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Olsun herkes yalan atıyor sanalda

0|0
    0|0
  • Okumadım ama sorduğuna göre evet :)

0|0
    0|0
  • bnce kndn ol kimse sni yadrgamaz