Ölümle burun buruna geldiğinizi hissettiniz mi hiç, o an ki duygularınızı paylaşır mısınız?

İş yerimde mutfakta tam dibimde patlayan ısıtıcı motoru sayesinde bugün bunu bariz hissettim. Neyse ki bana bir şey olmadı, hala hatırladıkça kötü oluyorum. Siz hiç ölümle burun buruna geldiğinizi hissettiniz mi, o an ki duygularınızı paylaşır mısınız burada?

0|2
26|44

En İyi Erkek Görüşü

• Bundan 15 16 sene önce memlekette arabamızla uçuruma uçtuk. Çitlee çarparak durabildik. Çiftleride aşsak aşağıdaki dereye uçacaktık ve muhtemelen şu an bu yorumu yazamayacaktım. Ama çok şükür kimsenin burnu kanamadan kurtulduk.
    Yine 4-5 sene önce özel bir şirkette çalışırken seminer için İstanbul'dan Ankara'ya şirket araçlarıyla giderken Sapanca'da bir viyadük üzerinde 5 araçlı bir zincirleme kaza yaptık. 120 ile öndeki şirket arabasına çarptık ama çok şükür ufak tefek sıyrıklar dışında kimseye bir şey olmamıştı : )

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bundan 4 yıl önce erkek arkadaşımla karşıdan karşıya geçiyorduk. O da kolumdan tutmuştu sonra meğer o sırada yayalara kırmızı yanıyormuş. O da beni hızlıca geçelim araba çarpmasın diye hafifçe ileri doğru itti ki bir araba o sırada köşeyi dönüyomuş. Haliyle bana çarptı ve söylediğine göre 1-2 metre havaya uçmuşum :D o sırayı şoktan dolayı hatırlamıyorum ama kafamı yere çarptığım anda sağ yanıma bir baktım ki ön tekerlek burnumun ucunda :D neyse allahtan şoför insaflı çıktı da en yakın hastaneye götürdü, kontrollerim yapıldı vs.. :D hatta ilk ve tek sabıka kaydım budur benim :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• 10-11 yaşlarımdayken salak kuzenimle geziyorduk. Yüz yüze konuştuğumuz yerin hemen arkasında 15 metre derinliğinde bir merdiven boşluğu var. Onunla konuşurken ben geri geri gidiyordum ve birden kenara gelip aşağıda düştüm ki kenarda plastik bir boru vardı ona tutundum. Salak kuzenim arkamda boşluk olduğunu söylememekle beraber kenara tutunuşuma da 1-2 dakika güldü. Ondan sonra gelip beni yukarı çekmeyi akıl edebildi. Bileğim ve yüzüm duvara sürttüğünden sorulmuştu ama aşağıya düşsem sakat kalma ihtimalim olabilirdi. En düşük ihtimalle bir yerlerim kırılırdı. Baş aşağıya düşsem zaten ölmüştüm. 15 metre az değil.

1|0
    0|0
  • Motorla kaza yaptığım sırada en çok kendimi o anda hayata kaptırmışım, olay oluyor o anın şoku ile bir dumura uğruyor boşluğa düşüyorsun, aynı uyandığında herşeyi unutup ben nerdeyim dediğin an gibi. Tek farkı şu ben nerdeyim değil ben ne yaptım diyorsun çünkü o sırada aklından herşey gidiyor ya o an başlıyor sevdiğin herkes tek tek gözünün önünde belirmeye, ailen dostların gelecek ile ilgili planların o saniyeler sanki dakikalar oluyor bilincini kaybedene kadar senin için ne önemli ise onu yaşıyor hissediyorsun ailen ise ailen orada gibi veya onların yanına gidiyor gibi o an yaşadığın his, kimse tam olarak bunu anlatamaz yani çok farklı bir duygu, sana da büyük geçmiş olsun bu arada :)

0|0
    0|0
  • Uyuşturucu madde kullanmaktan komaya girmiştim saniye saniyesine hatırlıyorum bilinç kaybı yaşadığım anları.. Anlatılmaz ve Allah kimseye yaşatmasın

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun :) Olduysa da hatırlamıyorum..

1|0
    0|0
  • Pert olan bir trafik kazası ve meslekte bulunduğum her an duygu ve hissettiğim tek bir şey var vatan sağ olsun ölüm bizi korkutmaz çünkü şehitler ölmez bir gün şehit olmak dileğiyle sevgiler 😂

1|0
    0|0
  • Karşı şeritten gelen tır çarpmıştı. Ağır çekim gibi an be an yaşadım. Korkunç bir çarpma sesi, yandan vurdu. Cam kırıkları ve hafif kesiklerle atlattım. Sanırım o an burun buruna geldim ölümle. Bir saniye önce vursa direkt kafadan girecekti ve pestil haline gelirdim kesin.

0|0
    0|0
  • Aynı hiç istifimi bozmadım ama genelde ağzımdan küfür çıkıyor ölümle burun buruna gelirken 5-6 kere yaşamışımdır bu tecrübeyi sadece araba çarptığında harbiden film şeridi oldu :D diğerleri normaldi 4. kattan düşmüştüm onda küfür ederek düşmüştüm ambulansta bile o korkuluğu yapana hala sövüyormuşum :D

0|0
    0|0
  • Hayal meyal kalp masajı yapan doktorun sesi ve amcamın gözlerinde ki derin bakışı hatırlıyorum sadece. Sonradan öğrendiğim kadarıyla bazı işlemlerin yapılabilmesi için her türlü durumu göze aldığına dair kağıt imzalamış bakışlarındaki derinliğin sebebi buydu galiba.

0|0
    0|0
  • geldim binamizin asansorunun halati asinmis deismesi gerekiodu iki hafta once aksam 10gbi geldim 5e basti kut diye duvarda siddetli sallanarak durdu dedim aha bku yedik diye kesin kopacak dedim 😂😂 iki uc kez kapiya vurdum kmse duymadi 1umut ile evi aradim sans eseri cekti telefon genelde cekmio asansorcuyu aradilar bnde bir sgara yaktim hic ölüm korkusu olmadi tek korku bn yuksekten cok korkuom kopsaydi dusmekten korkardim 😂😂

0|0
    0|0
  • Tam üç sabah gaz kokusunu farkederek uyandım ve anladım ki insan gaz ile ölmüyormuş. ya da öldürmeyen Allah öldürmüyormuş

0|0
    0|0
  • Beynimde bir saatli bomba ile yaşıyorum. Sence?

0|0
    0|0
  • Arkamda Ocak patladı tüm apartmanın camları döküldü bana bişey olmadı
    İş yerinde ayağıma 8 tonluk panel düştü yine bişey olmadı
    Kısacası 9 canlıyım galiba

0|0
    0|0
  • Evet bir kavganin ortasinda kalmistim be bicak bana saplaniyordu o an sunu dusunduk sanirim burda olucem kelimesi geldi aklima tuaf bir his o an ordan kurtulamayacagimi hissetmistim cok kotu bir his allah kimseye yasatmasin yani guzel gozlerini tekrar goremeyebilirdim Şu an

0|0
    0|0
  • Asker terhis gununde konvoy halınde gıden askerı arsclara mayın saldırısı oldu. Onumuzdekı aracta 17 tane şehıt verdık , bulundugumuz yerde 4 gun mahsur kaldık

0|0
    0|0
  • Önce geçmiş olsun..
    Evet ölümle burun buruna geldim. Hatta öldüm sandım.
    Gözlerim kapalıyken hep o bahsedilen ışıklardan görmüştüm..
    Geçmişin gözünün önüne şerit gibi gel git yapıyor :S

0|0
    0|0
  • 15 temmuzda Ankarada helikopter mermilerinin 2 metre yanımdan geçmesiydi en son. İçimde öfke, şüphe ve korku vardı.

0|0
    0|0
  • Askerdeyken yaşamıştım

0|0
    0|0
  • Çookk

0|0
    0|0
  • Hic ölmedim bilemiycem oyle biseyde hissetmedim yani ölcegimi kendi kulladigim arabada 3 takla attim film seridi işik falan olmadi 😂

0|0
    0|0
  • Allah korudu bizi dedim. o günden sonra abim ne zaman uzak bir yere arabayla gidelim dese arabayı hep ben kullanmak istiyorum :)

0|0
    0|0
  • bitti dedimya bu iş bitti.. efkar vurdu.. olsun dedim olsun ;) derin bir nefes çektim ölümü bekledim

0|0
    0|0
  • 20 kişiden sopa yerken düşündüydüm :D bir doğrulsam eve kadar kaçarı mdıyodum :D

0|0
    0|0
  • ben kulak kulağa geldim :)

0|0
    0|0
  • Çok şükür gelmedim.

0|0
    0|0
  • Geçen gün yatay işleme merkezinin içine otomasyon bakımı için girdiğimde arkadaşımın makineyi farkında olmadan başlatması sonucunda burun buruna geldiğim olaydır neyse ki emg ye asıldığım gibi ucuz atlattım

0|0
    0|0
  • Kelime-i şehadet getirmişsindir :D

0|0
    0|0
  • Ölümle burun buruna denemez ama 3 hafta önce yola atlayan dayı yüzünden motorsikletle yan yattım yaklaşık 70 km hızla giderken 6 7 metre yerde kaydım ama yinede sakindim bayağ genelde bu tarz durumlarda aşırı soğukkanlı oluyorum nedense

0|0
    0|0
  • Karşıdan karşıya geçerken araba hızlı bir şekilde geçiyordu sonra ben geçtim araba yavaşlar sandım hala hızlı geçiyordu sonra ben bir anda hızlanınca kurtuldum yoksa tam bacağımdan beni ezecekti o an kalbim güp güp attı

0|0
    0|0
  • o film şeridi gerçekten var

0|0
    0|0
  • Evet geldim.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 25

• 9 canlıyım ben de anlamadım :D çoğu kez kötü durumlarla karşılaştım

1|0
    0|0
  • Boguldum. Ölümü dibine kadar hissettim sanki çok hazırdım o an.

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun 😘
    İlkokuldayken servisimiz eğimli. bir yerde kardan dolayı kaymıştı ve bir apartman için zeminde açılan çukura doğru düşecekti son anda kurtardılar. Ard arda 5 araba çarpışmıştı

0|0
    0|0
    • 2ay

Teşekkür ederim💙💙 çok olmuş geçeli ama tekrarı olmaz umarım senin için😇

• 2ay

Rica ederim 💞
      İyi dileklerin için teşekkürler 😘

• Son hatirladigim cam yiginlarinin ustume gelmesiydi, sonrasi kabus gibiydi.

1|0
    0|0
  • Kaza yaptık ben önde oturuyordum ve tıra çarparken şok oldum. Ölüm çok yakın.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun kuzuum iyi misin var mı bir şeyin emin misin baktın mı her yerine var mı bir acı sızı falan? :/
    Ben de gelmiştim, inşaatın yanından geçerken tuğla düştü :D

0|0
    0|0
  • Lunaparktz gondoldan düşecektim. Durmadı. Önümdeki demir açıldı. Oturduğum yerden düştüm. Kaydım. Çok korkunctu. Hayatım film şeridi gibi gözümün önünden geçti derlerdi de inanmazdım. O an anladım. Gerçekten de geçiyormuş

0|0
    0|0
  • Boğulma tehlikesi atlattım. Sudan çıkan balık gibi çırpındım çok kötüydü. Bir de 3 4 yaşında çaydanlık dökülmüş kafamdan aşağı hatırlamıyorum ben. Bir de araba çarptı fren sesi hatırlıyorum bir de çarpan arabaya tekme attım ben suçluymuşum :D

0|0
    0|0
  • bir araba carpti varyaaa. Havaya uctum kaputun ustune kaputun ustunde gittikten sonra bir frenle yerde yuvarlandim hemen ayaga kalktim sonra. Fenaydı.

0|0
    0|0
  • Evet araba çarpıyordu o an annemin cigligini hatirliyorum sonra arabaya dokundugumu biliyorum en son polis cevrediklere dagilin diyordu.

0|0
    0|0
  • Hissettim evin prizi patlamıştı mutfaktaki. ev dumanaltı. Ölcem sandım ama bisey olmadı

0|0
    0|0
  • bir kac kez. Hep dalga geçirdim 😂 o anlarda tabiki gt korkusu olustu. Ama yine eski halime dönüyorum 😅

0|0
    0|0
  • O anki duygum. Gözümün önünden film seridi gibi geçti hayatım ve gözlerimi kapattım. Sonrasından kurtulmuştum. Ama bu his bambaşka birşeydi.

0|0
    0|0
  • Öyle bir göt tutuşuyoki özellikle cehennem korkusu çok oluyo bende hemen dua falan ediyorum ben öyle durumlarda kdkgl

0|0
    0|0
  • Evet olub araba kazasi

0|0
    0|0
  • Geldim 1 adım kala

0|0
    0|0
  • Her şey gözümün önünde şerit gibi geçti ve çok kötü bir duygu

0|0
    0|0
  • 2-3kez oldu şimdiye kadar.

0|0
    0|0
  • yaşadıgım yere hep roket düşüyo bir gün tam dısardayken çok yakınıma düştü o an haytın kıymetini anladım

0|0
    0|0
  • Kötü bir andi

0|0
    0|0
  • Aynı gün içinde iki kere yaşamıştım

0|0
    0|0
  • Hissettim

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun canım

0|0
    0|0
  • tam olarak 1 saat önce bir motosiklet bana çarptı da

0|0
    0|0
  • evet o an bir daha bu dünyada olmaycakmışım gibi hissettim hayatın kıymetini anladım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...