Biri bana dış gorunusun gerçekten etkisiz olduğunu söylesin?

Durust olalım. Bu çok çok önemli bir kavram hatta bazen herşey. Bunu yakışıklı birisi sormaz ben ve bizim gibi çirkin insanlar sorar çünkü yakışıklı insanlar ya da güzel bunları sormaz işte niye sorsun ki değil mi. Arkadaşlar bu yüzden çok red yedim çok asagilandim ve çok dalga geçildim. Sonra ne oldu hayata karşı mutsuz oldum insanlara bakamaz oldum kısacası oldum ama yaşıyor rolü yaptım evet beni çok mahvettin çünkü ben içi gerçekten iyi olan (yada öyle olduğunu düşünen) biriyim. Kimseyi kirmam inanmayabilirsiniz ama bu böyle hatta çok fazla taviz veririm. Empati çok kurarim. Bilmiyorum birini kırmak üzmek istemiyorum be arkadaşlar bana yapılan her ne kadar insanlık suçu olsa da (evet umut verip sonra dalga geçmek insanlık suçudur) ben kötü biri olamam.. yapım böyle böyle yaratilmisim içim hep iyi kalicak yaşadığım şeyler beni değiştiremez belki de yaşadığım onca şeye karşı kaldığım direndiğim için şu an bu haldeyim ama olsun yine olsa yine yapardim. Sadece bir şey son bir şey emek istiyorum evet dış gorunusum kötü ama bir sure sonra o da gecmiyecek mi? Her zaman yakışıklı/guzel kalacağını sanan büyük aptaldir. Benim içimdeki şey asla gitmeyecek.

Güncellemeler:
2ay Evet arkadaşlar red edildim ama bunu red edildiği için mi yazdım? HAYİR. Sadece ondan gibi red edilsem sorun olmazdı sindirebilirdim ama alay etmek dalga geçmek nedir Allah aşkına? Bir insanı hayattan soğutmak gün gün öldürmek mi amaç?
2ay O kadar etkiliyor ki keşke yaşadıklarımı yaşasaniz da beni anlasaniz ama klavye den bu kadar oluyor işte yapabileceğinin en fazlası bu. Tamn yalnız olduğunuzu dusunun bilmediğiniz bir yerde ilk geldiğinizde böyle karsilaniyosunuz bu karşılıyor sizi. Canım çok yandı ve gün gelince can yakanların canı çok daha fazla yanacak.

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Onca evli insan yakışıklı ve ya güzel mi? Bu düşüncelerinizle sadece itici oluyorsunuz. Kimse yanında ben çirkinim, yalnız ölücem diyen bir mıy mıyı gezdirmek istemez.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların gönlüne girebilmek daha kalıcı özellik taşır, yakışıklılık zamanın yapı taşıdır, zaman gibi gelir geçer, zamana değer verenler bunlara da değer verir, istersen sende değer verebilirsin. Bu tarz düşüncelere girmen bile anlamsız, dahasını yapabilirsin, gene iyi gelmişsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• dış görünüş elbette birçok insan için önemli ama her ne amaçla yapılırsa yapılsın birisiyle dalga geçip gururuyla oynamak insanın olup olabilecek en çirkin halidir sanırım.

0|0
    0|0
  • Yakışıklılık tabiki onemli ama ne bileyim ya karakter ve kafa yapısı daha önemli

0|0
    0|0
  • Ben seni oldugun gibi seviyorum dostum cokta iyiniyetlisin, gibisin🙆

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• gerçekten etkili ilk görüş görünüş önemli malesef önemsiz diyen herkes yalan dolan üstüne ilişki kurup sonra mutsuz olup sonra acı çekenler

0|0
    0|0
  • para kadar önemli değil

0|0
    0|0
  • Dış görünüş ilk başta çok önemli ama sonra bir perde gibi kalkıyor ve kişilik gün yüzüne çıkıyor ki asıl önemli olanın içerde olduğunu anlıyorsun.

0|0
    0|0
  • Ben güzellik çirkinlik önemsiz desem kaç kişi haklısın diyecek? Dese bile inanıcak mısın

0|0
    0|0
  • bilgisayar sohbet oyunlarında bile 12-13 yasındaki ergenler dıs görunuse özendiriliyor kapitalizme alıstırılıyor . gelecekten daha beter seyler bekliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...