Daha önce tacize uğradınız mı?

Bugün yaşadığım bir olayı anlatayım size. Dersten çıktım otobüs durağına doğru yürüyordum. Beklediğim otobüs gelmemişti fakat onun ikamesi olan otobüs gelmiş ve önünde kuyruk oluşmuştu bile. Ancak ona binmeyecektim. Gittim oturdum otobüsümün gelmesini bekledim. Sonra bir baktım adamın biri -35 40 yaşlarında var- öküzün trene baktığı gibi bakıyor suratıma. Ben tabi kafamı çevirip içimden küfretmekle yetindim. Ama o hala devam ediyordu. Sonra otobüsün kalkma saati geldi ve adamla aynı hizaya gelince benim sıra beklemeden önüne geçmemi otobüse binmemi istedi. Bunu söyledi. Ben zaten binecek olsam sıraya girerim bekleyen o kadar insanın hakkını yemem. Ben binmeyeceğimi söyledim o da gitti. Binseydim o otobüste nasıl hadiseler gelişirdi bilmiyorum, indiğim yerde beni takip eder miydi? düşünmek bile istemiyorum. Bir şey desen sesin biraz yüksek çıksa aval aval bakar seni suçlarlar. Kadınlar bile böyle yapıyor hemcinslerine. Burda da bir taciz var aslında. Taciz illa elle olmaz, gözle de sözle de olur. Yani gerçekten midem bulanıyor artık. Benzer bir olayı bir önceki gün yaşamıştım oysaki.
Kadınlara sokakta, evde orda burda huzur verin artık !!

Güncellemeler:
2ay ...

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Soğuduk artık herşeyden var ya
    Suçlanan erkekler suçsuz kadınlar ve genellemeler

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Aynı soru bugün soruldu. Ben erkek olmama rağmen kızlar tarafından tacize uğruyorum ama sözle. Bana çok denk geldi ya

1|0
    0|0
  • herkes tacize uğruyor o zaman

1|0
    0|0
  • Musterimin evine gitmistim orada kız beni cimcikledi. Kendimi kötü hissediyorum. :( (😂)

1|0
    0|0
  • uğradım

1|0
    0|0
  • O kaşar cesur birini görmedim henüz.

1|0
    0|0
  • taciz etmem ben

1|0
    0|0
  • 500T hattının kalabalığından tutunamayan teyzeler meme uçlarıma asılırdı bazen.. Sayılır mı bilmem ama meme ucu meme ucudur sonuçta..

0|0
    0|0
  • git babana dert yan cogul konusma ben kndi adima kabul etmym bu durumu olanlarda kndi meziyeti bozuksa banane âllah islah etsn derim

0|0
    0|0
  • siz de erkeklere huzur verin herşey karşılıklı

0|0
    0|0
  • Bir kere otobüste elleyen oldu yaaa.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben olsam varya? sesin çıkacak kızım bugün sen kurtuldun yarın bir baska kıza yapcak bunu?

1|0
    0|0
  • sözlü tacize sadece

0|0
    0|0
  • Tacize ugramamak icin kürtlerden uzak durun esek severlerden hersey beklenir

0|0
    0|2
    • 2ay

Haklisin valla. kürt sorunu tayyibi de düşündürüyorr 😊😊

• 2ay

Asıl hayvan sizsiniz mk bu Türk Kürt ayrımı ne mk her milletten o. c olanlar var siz sadece kendinizi avutacak bir günah keçisi ariyorsunuz hepsi bu

• Çoğu kez psikolojik tacize bakışlarla yani

0|0
    0|0
  • vay şerefsiz puşt vay iyiki binmemişsin kardeşim o otobüse daha içimizden gitmedi acısı özgecanın ve maalesef susuyoruz çoğumuz bu gavatların varlığını bile bile

0|0
    0|0
Yükleniyor...