1. Sınıf öğrencisine ödev nasıl yaptırılır?

Kardeşim okulun ilk gününden beri ödevlerini yapmak istemiyor, hep zorla yaptırıyoruz. Ama gına geldi. 6 saattir masanın başında, bir sayfa ödevi bitirememiş. Ödevler kendisi için kesinlikle zor değil ama umursamıyor. Nasıl yaptırabiliriz?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer ödevi bitiremezsen mesela şunu yapamazsın deyin. Bu yapamazsın dediğiniz şey en sevdiği şey olmalı. Sonrada aile büyüklerini ve kendini örnek göstererek bunları biz hepimiz yaptık ama sen uğraşmıyorsun bile böyle devam edersen sınıf arkadaşlarının hepsi seni geçecek ve sen geride kalacaksın deyin.

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynılarını saatler önce söyledim...

• 2ay

En çok para sever o günlük bir lira veriyim zamanla arayı açıyım o zaman ben 😂😂

• 2ay

Olabilir :D

En İyi Kız Görüşü

• Aynı benim kardesim ya daha okul başlayalı iki hafta bile olmadı üstelik bizi zara sokuyo çantası dolu gidiyo boş geli herseyini kaybediyoo

0|0
    0|0
    • 2ay

Bir öğretmen olarak söylüyorum. O çocuğu sanayiye verin 😄😄😄

• 2ay

Hahahhahah bu kadar her istediği yapılan çocuk okumaz ki

• 2ay

@crknadam işte bunu herkese anlatamiyosun

Erkekler Ne Diyor 5

• olumsuz ceza uygulayın :) ödevini bitirirsen tv izleyebilrisin. çikolata alırım. pc oynayabilirisn gibi

0|0
    0|0
  • Ya yerim ben onu 😁😁

0|0
    0|0
  • Bir öğretmen olarak söylüyorum. Ödül ceza sistemini deneyin. Eğer erkekse Allah yardım etsin 😄

0|0
    0|0
    • 2ay

Erkekte hergün hergün ödül olmaz ki... Ceza sistemini uygulayabilirim ama. 👍👍😒

• Ödevlerini bitir sana sürprizim var de

0|0
    0|0
  • Ödüllendirme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...